Píše si s bývalkou

Anonymní
10.2.21 10:52

Píše si s byvalkou

Ahoj všichni,
Zajímal by mě názor dalších lidí na mou situaci.
Jde o to, ze manzel si píše potají se svými bývalými. Uz jsem na to bohužel, několikrát přišla. Píše si na sociálních sítí, kdyz jde třeba do sprchy. Je tam zamceny hodinu a včera se neodhlasil z počítače a pořád mu to tam cinkalo, ze mi to nedalo a sla jsem se podívat. Když jsem se ho pak zeptala, proč si píše se svou bývalou milenkou o které mi tvrdil, že s ní není 6 let v kontaktu, tak ho pry požádala o pomoc, protože ma problémy se svým ex. Ale v te jejich diskuzi samozřejmě šlo i o flirtování. Ja sama mám od začátku vztahu zakázáno si psát i s kamarády. Když mi nějaký napíše k svátku například, tak uz z toho mám blbý pocit a samozřejmě mu to jdu vše nahlásit, aby nebyl problém. Ale problém je, že on si s ženskýma píše normálně pořád. Kolikrát to vidím a neřeším to, ale včera mě to nějak víc naštvalo. Kdyby mi to normálně řekl, že mu teda píšou bejvalky a psal si s nima ještě přede mnou. Ale on to dělá na tajnacku. Tahle bývalá se rozešla s manželem a ted prostě píše tomu mému. I kdyby tam o nic nešlo, tak uz mu stejně nevěřím, protože už mi několikrat i lhal a nějak mě to už nebaví. Spíš jsem naštvaná sama na sebe, ze jsem si ho ja vybrala a pořídila si s ním děti a ještě se za ním přestěhovala. Připadám si teď sama a s ním se nemám chuť uz vubec ani bavit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
183
10.2.21 11:02

Poslala bych ho do…, tohle bych netolerovala. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:05

@tejuna Však já ho poslala do…
Jen ted nevim co dál :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15538
10.2.21 11:05

No co chceš slyšet? Máš doma klasického žárlivce-zahejbače :nevim: Už mu to žereš i s navijákem - chodíš hlásit přání k narozeninám?? 8o Mě by nevadilo, kdyby si psal s exkama za předpokladu, že by to netajil (proč to asi tají, co? ;) ) a nechoval se ke mě jako k majetku. Obávám se, že se budeš muset rozhoupat k rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:06
@Anonymní píše:
Ahoj všichni,
Zajímal by mě názor dalších lidí na mou situaci.
Jde o to, ze manzel si píše potají se svými bývalými. Uz jsem na to bohužel, několikrát přišla. Píše si na sociálních sítí, kdyz jde třeba do sprchy. Je tam zamceny hodinu a včera se neodhlasil z počítače a pořád mu to tam cinkalo, ze mi to nedalo a sla jsem se podívat. Když jsem se ho pak zeptala, proč si píše se svou bývalou milenkou o které mi tvrdil, že s ní není 6 let v kontaktu, tak ho pry požádala o pomoc, protože ma problémy se svým ex. Ale v te jejich diskuzi samozřejmě šlo i o flirtování. Ja sama mám od začátku vztahu zakázáno si psát i s kamarády. Když mi nějaký napíše k svátku například, tak uz z toho mám blbý pocit a samozřejmě mu to jdu vše nahlásit, aby nebyl problém. Ale problém je, že on si s ženskýma píše normálně pořád. Kolikrát to vidím a neřeším to, ale včera mě to nějak víc naštvalo. Kdyby mi to normálně řekl, že mu teda píšou bejvalky a psal si s nima ještě přede mnou. Ale on to dělá na tajnacku. Tahle bývalá se rozešla s manželem a ted prostě píše tomu mému. I kdyby tam o nic nešlo, tak uz mu stejně nevěřím, protože už mi několikrat i lhal a nějak mě to už nebaví. Spíš jsem naštvaná sama na sebe, ze jsem si ho ja vybrala a pořídila si s ním děti a ještě se za ním přestěhovala. Připadám si teď sama a s ním se nemám chuť uz vubec ani bavit.

Kopnout do zádele, ale ono se to lehce píše.. Tohle si musíš vyřešit jedině ty sama, ale žít každý den s pocitem a myšlenkama s kým si milostpán zas bude psát, je šílený. :? Je to smutný no..

• Citovat
  • Nahlásit
900
10.2.21 11:09

Utéct… Nějaká kamarádka? Rodina poblíž? Máš kam jít? Nějakou zálohu popřípadě…, kde bydlíte? Či je majetek, společný, zvlášť… Ale odešla bych… Kolik vám je? Ty chlapy jsou hova*a v každým věku opravdu… :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:11

@unuděná on mi řekl, že to tají, protože bych mu udelala nějakou scénu :D Tvrdí, že o nic nejde. Ze se znaji celý život a ze co ma dělat, když ho požádala o pomoc a takové kecy. Ze co ma teda on jako chudák dělat :) Jemu to že začátku hrozne vadilo, kdyz mi napsal nějaký kamarád, který je 100 km daleko, takže jsem kvůli němu postupně se vsema přerušila kontakty :zed: jinak jsme si tak nějak ve vsem rozumněli. Ale teď už mi to teda vadi. Hlavně má telefon pořád prilepeny na ruce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:12
@Anonymní píše:
Kopnout do zádele, ale ono se to lehce píše.. Tohle si musíš vyřešit jedině ty sama, ale žít každý den s pocitem a myšlenkama s kým si milostpán zas bude psát, je šílený. :? Je to smutný no..

No právě, ted akorat zbytek života budu trávit tímhle přemýšlením a to mě nebaví :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:13

@Týnka20 je mi 33 a jemu 45. Máme 2 malé děti :,( rodinu bohužel nemám a ani jksm jít

• Citovat
  • Nahlásit
15538
10.2.21 11:18
@Anonymní píše:
@unuděná on mi řekl, že to tají, protože bych mu udelala nějakou scénu :D Tvrdí, že o nic nejde. Ze se znaji celý život a ze co ma dělat, když ho požádala o pomoc a takové kecy. Ze co ma teda on jako chudák dělat :) Jemu to že začátku hrozne vadilo, kdyz mi napsal nějaký kamarád, který je 100 km daleko, takže jsem kvůli němu postupně se vsema přerušila kontakty :zed: jinak jsme si tak nějak ve vsem rozumněli. Ale teď už mi to teda vadi. Hlavně má telefon pořád prilepeny na ruce.

Tak ty konverzace jsi četla ty a sama jsi psala, že tam bylo i flirtování, takže to asi nebude jen čistě přátelská pomoc. Na to by stačily tři zprávy. „Pepo, neměl bys k dispozici auto na tento víkend? Potřebovala bych odstěhovat postel a nemám na koho se obrátit“. „Jasně, stačí přijet v 9?“ „Jo, dík, máš to u mě“- Tak taková konverzace to asi nebyla, co? ;)
A co se týče postupného odsekávání od přátel pomocí výčitek a smutných očí, to je taky klasická parketa manipulátorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
10.2.21 11:19
@Anonymní píše:
@Týnka20 je mi 33 a jemu 45. Máme 2 malé děti :,( rodinu bohužel nemám a ani jksm jít

Ajaj, tak to krapet mění situaci… :? A pracuješ už nebo jsi na RD? Máš něco našetřeno? Rodinu nemáš ani žádnou vzdálenou, která by tě na chvilku vzala pod svá křídla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
10.2.21 11:20

Já jsem se svým ex kamarádka, máme skvělý vztah. Občas si napíšeme, když se potkáme tak pokecáme. Neznamená to, že jsem běhna a hned svymu příteli zahýbám. Ale já svého přítele ihned informovala, ze jsme s ex kamarádi. Taky mi kolikrát říkal, ze se k sobě nejak máme, no Jo, máme hodně dlouhou společnou minulost, tak to tak proste je. Ale každý máme už svůj život a opravdu není třeba zatím hledat víc.
Každopádně u tebe to kamarádství asi nebude. Manželova ex hledá útěchu u něho a čeká ze ji přivítá s otevřenou náruči a tvůj manžel má pro ní slabost, takže ji všechno žere.
Je blby když ti to tají, ale opravdu to muže být jen za účelem aby si nedělala scény, to já jednou taky raději mlčela, ale přišla jsem na to, ze je lepší pro zdravý vztah hned vše sdělit pritelovi.
Nedělala bych z toho závěry, ze té hned podvádí nebo tak něco.
Jenže já neviděla tu konverzaci, pokud mas dojem ze to opravdu není klasická komunikace, tak co dělat musíš už rozhodnout ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:21

@unuděná určitě toho bylo víc a nečetla jsem vsechno. Hrozně mě to mrzí, myslela jsem, ze uz mi nelze, ze uz by nic netajil. Ted jsem fakt naštvaná akorát sama na sebe. Ve finále mi ještě vynadal a byl dotčeny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:26

@Markéta188 jasný já to chápu, že takové kamarádství může být. Ale on vymyslel nějaká pravidla a ted je sám porušuje. Myslím, že si píší i častěji. Každý den je záměny na záchodě třeba hodinu a telefon má pořád nalepeny na ruce. Spíš mě už nebaví takový život, ve kterém se nedá tomu druhému věřit. Přijde mi to teď takový o ničem a hlavne on se ještě urazil, kdyz jsem ho nacapala :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:27

@unuděná bohužel nemám a jsem na RD :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat