Píšete si, co koupíte, nebo si necháváte stvrzenky?
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Taminka ty eucty vypdají dobře, díky za tip, nadhodím hlavě rodiny ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Taminka
tak ted jsem to tam studovala a nějak tomu nerozumím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, já mám desky, do kterých si každý měsíc strkám papír s napsanými útratami. Na papír si vždycky udělám do sloupců kolonky „jídlo, drogerie, prcek, zábava a jiné akce, pravidelné platby a ostatní“. a jeden řádek = jeden den. Polsední dobou je teda kolonka „zábava“ spíš prázdná
ale počítám do toho třeba i výlety s prckem nebo večeři v restauraci. Když jde něco do „ostatního“ tak mám ještě jednu prázdnou kolonku, kde si napíšu co konkrítně jsem koupila. Třeba když se pořizuje nová skříň nebo lítačka na metro, oblečení a pod.
Na konci měsíce sečtu a vždy se divím kolik jsme toho zase prožrali
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Holky takže máte sešit? jak velký? jsem asi blbá ale fakt nevím…
a přišlo nebo přijde mi asi zbytečný psát rohlíky, chleba a tak to jen napíšete velký nákup?
tak já minulý měsíc brala účtenky i od těch rohlíků apod. a hned je o 1500,– víc ![]()
jinak já dělím měs. náklady jen na bydlení, společné jídlo a drogerie, dětské
- Citovat
- Upravit
Ahoj holky. Pokud máte aspon trochu chytrý telefon, můžete si do něj stáhnout na účty aplikaci. Pak tam na účty uděláte složky, můžete mít příjem, píše vám to kolik vám zbývá apod.
Stačí pohledat něco pro váš telefon ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit