Pissing

Anonymní
29.5.20 13:04

Pissing

Ahoj, nejdřív bych chtěla upozornit že nejsem žádný troll nebo nějaká uchylačka. Můj přítel mi nedávno řekl že by rád zkusil piss. Ja jsem ještě nikdy něco takového nedělala. Je tady někdo kdo s tim má zkušenosti? Nemůže to nějak ohroziť zdraví? A jak ta moč chutná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7192
29.5.20 13:09

Zase ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 13:11

@karkarka kdo?

• Nahlásit
  • Citovat
5487
29.5.20 13:16

Jezis, tak se vycurej do sklenicky a pripij si na zdraví a dej nám tady s tim pokoj! Opravdu je plny internet techto diskuzi a ty ji zalozis na strankach pro tehotne, matky s detma! A pak ze nejsi troll! Hybaj si o tom psat jinam!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 13:20

@Pavlička a těhotné ženy nebo matky snad nemají sex :roll:? Když se ty moje dizkuse nelíbí, tak odsud padej.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 13:22

@Anonymní Ale. Já tu dnes zakládala jednu diskuzi a Karkarce se to zdálo sprostý, tak se trochu znemožnila a teď si to chce vybít tady na vás (myslí si, že jsme jedna a ta samá osoba)

Příspěvek upraven 29.05.20 v 13:24

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 13:23

Můj muž piss miluje. Já ne. I tak si vyhovujeme. Je potřeba hodně pít. Pak není koncentrovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
7192
29.5.20 13:26
@Anonymní píše: @Anonymní Ale. Já tu dnes zakládala jednu diskuzi a Karkarce se to zdálo sprostý, tak se trochu znemožnila a teď si to chce vybít tady na vás (myslí si, že jsme jedna a ta samá osoba)Příspěvek upraven 29.05.20 v 13:24

No nekecej a kdepak tu diskuzi máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7030
29.5.20 13:28
@Anonymní píše:
Můj muž piss miluje.

Já také a provozuji to několikrát za den, a často i v noci! Manželka to samé! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
29.5.20 13:30
@jege píše:
Já také a provozuji to několikrát za den, a často i v noci! Manželka to samé! :mrgreen:

To zní jak průtokáč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 13:32
@jege píše:
Já také a provozuji to několikrát za den, a často i v noci! Manželka to samé! :mrgreen:

Haha. :zed:
Myslím to vážně. Vzrušuje ho to. Určitě není sám ( samozřejmě že ne), dělat si z toho srandu je trapné.

• Nahlásit
  • Citovat
7030
29.5.20 13:37
@Anonymní píše:
Myslím to vážně. Vzrušuje ho to. Určitě není sám ( samozřejmě že ne), dělat si z toho srandu je trapné.

Já také a nedělám si srandu. Víš, jaká je to slast, když musíš a není kde a pak to můžeš „pustit“? To pak zažívám jeden orgasmus za druhým! :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
29.5.20 13:38
@Anonymní píše:

Nechutný. Lidi už jsou horší jak zvirata :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6505
29.5.20 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj, nejdřív bych chtěla upozornit že nejsem žádný troll nebo nějaká uchylačka. Můj přítel mi nedávno řekl že by rád zkusil piss. Ja jsem ještě nikdy něco takového nedělala. Je tady někdo kdo s tim má zkušenosti? Nemůže to nějak ohroziť zdraví? A jak ta moč chutná?

Lidí koukají na péčka a pak chtějí zkoušet vše co tam vidí…přeji dobrou chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
29.5.20 13:53
@mackA159 píše:
Nechutný. Lidi už jsou horší jak zvirata :poblion:

No nevím nevím, po mém čivavovi nějaký pes chčije pořád a miláčka to nijak netrápí, ale že by ho to vzrušovalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama