Píšu si s Alžírcem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.19 00:50

Píšu si s Alžírcem

Ahoj, ráda bych se zeptala jaký máte názor na moji situaci ve které se nachazim:
Už asi rok si píšu a volám přes messenger s jedním Alžírcem. Nikdy sme se neviděli, seznámili jsme se tak, že si mě přidal do přátel na facebooku. Posílá mi poštou dárky, voláme si hrozně často je o deset let mladší. Chce abych za ním přijela ale já se bojím. On mi tvrdí, že za mnou přijet nemůže protože nemá vízum. Tak se chci zeptat co si o tom myslíte? Říká že mě miluje, já ho taky miluju. Jak je to prosím s tím vizem z Alžírska do České republiky? Děkuju za odpověď a omlouvám se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19625
31.12.19 00:56

Tak si zavolej na velvyslanectví, tam ti řeknou jak je to s vizem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27364
31.12.19 00:57

Chce se dostat do Evropy a tak si hledá cestu ;). Pracovala jsem s několika „araby“ a můžu ti říct, že tohle je oblíbený způsob, jak získat vízum do civilizace. Zblbnou holku a už se vezou :mrgreen:. Většinou to teda dělají na plážích, ale evidentně jsou někteří sofistikovanější. Začni používat hlavu a najdi si tady normálních českýho Honzu. Tenhle tě chce jen využít. Nedejbože si ho vzít a mít s ním děti :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 00:57

Asi to neuslyšíš ráda, ale utnula bych to. Tohle asi nebude to prave ořechové :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5410
31.12.19 00:58

Chodila jsem nějaký čas s Alžircem ale bydlel tady v ČR. Za nim bych nikdy nejedlá, tady bude hodný a až budeš v jeho zemi tak se změní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
31.12.19 01:01

Asi bych těm krásným řečím moc nevěřila a zachovala si chladnou hlavu. Myslím, že se tě jen snaží zblbnout pro svoji věc. A v žádném případě bych za nim nejela :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
31.12.19 01:07

Rozhodne bych za nim nejezdila a hned si ho vymazal z fb a dala bloknout.Je to dost nebezpecne, kamaradka si pres fb psala s nejakym tunisanem a ve finale to musela resit az pres policii jak dalece to zaslo. Tohle neni sranda, utni to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35388
31.12.19 01:08

A to nejde si tady najít našeho chlapa?

Jinak to nechápu, neviděli jste se a Ty jsi schopna napsat, že se milujete, kolik Ti je roků a neděláš si spíš tady srandu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
31.12.19 02:16

Kamaradka (ruska) odjakziva zblaznena do vychodni kultury, nosila satky, nechavala si kreslit ty jejich ornamenty po rukach,… v lete 2014 se v egypte seznamila s mistnim animatorem a uplne se do nej zblaznila, jeho z hotelu vyhodili na minutu protoze si ho nejak propasovala do pokoje, po navratu si porad skypovali, prestala skoro chodit do skoly, furt s nim byla online, zamilovanost vedla k tomu, ze ukradla rodicum asi 150tis a sperky ve velke hodnote a odjela za nim, bydlela asi ctvrt roku u jeho rodiny, kde ji islamem jeste mozek vymyly vic nez doposud,.. jelikoz byla plnoleta tak ji nemohla policie nejakym zpusobem pritahnout zpet a kvuli kradezi ji rodice nezalovali, prominentni ruska rodina, ktera by tu ostudu mezi svyma nedala 8o pak on ziskal vizum na zaklade blizkeho vztahu s osobou co ma na uzemi cr trvali pobyt, ze zacatku to bylo fajn i nas seznamila a pripadal mi docela jako fajn kluk, sehnal jim super byt na vinohradech, kupoval ji drahe darky, ale kazdy vecer chodili parit a zvrtlo se to, ze zacala ujizdet na koksu, do bytu si chlapec nastehoval dalsi svy kamarady, kamaradka prestala chodit do skoly, nahodou sem ji potkala jednou v oc a totalni troska, vyhubla, osypana, seda plet, prosila me o 500 ze nema na jidlo, tak sem ji je dala. Po asi trech mesicich nam ucitelka oznamila, ze byla vyhozena ze skoly, pak kdyz konecne se nekomu ozvala tak prosila o penize, ze ji jeji drahy mlatil, vyhodil z bytu a nema kam jit, zjistili jsme ze byla az po usi v heroinu. Rodina se ji zrekla, jediny kdo se ji ujal a zaplatil lecbu byl bratr, tam vydrzela asi mesic a pak to vzdala a vratila se ke svemu drahemu muslimovi…po nejakym casem jsme se docetli ze ji dorasoval tak, ze mozna skonci na voziku a ze chlapec odjel zpet. Co vim ted, tak podstoupila lecbu, abstinuje a zije na vesnici nekde na liberecku. Na zpravy nereaguje. Tak jen pro treba zamysleni pribeh ze zivota.
Ja sama mam kamarady marocany a jsou to fajn kluci, ale abych jim schanela viza to ne. Jeden tu byl na stazi a parkrat jsme se sesli a naprosto normalni, inteligentni kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4648
31.12.19 02:24

Prosímtě nebuď naivní. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
31.12.19 02:33
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala jaký máte názor na moji situaci ve které se nachazim:
Už asi rok si píšu a volám přes messenger s jedním Alžírcem. Nikdy sme se neviděli, seznámili jsme se tak, že si mě přidal do přátel na facebooku. Posílá mi poštou dárky, voláme si hrozně často je o deset let mladší. Chce abych za ním přijela ale já se bojím. On mi tvrdí, že za mnou přijet nemůže protože nemá vízum. Tak se chci zeptat co si o tom myslíte? Říká že mě miluje, já ho taky miluju. Jak je to prosím s tím vizem z Alžírska do České republiky? Děkuju za odpověď a omlouvám se za anonym.

On si tě přidal do přátel? :lol: Nebo ti poslal žádost, tak jako desítkám jiným evropankám s nadějí, že se nějaká budoucí nevěsta chytne? Nikdy jsem nepochopila, proč si nějaká ženská přidá do přátel někoho, koho nezná, natož nějakého cizince a že mi takové žádosti chodí :roll: Vsadím boty na to, že současně s tebou udržuje vztah i s dalšími a jen čeká, která z jeho „osudových“ lásek zabere dřív. Ale komu není rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 05:33
@Anonymní píše:

Klasika. To je jejich obvyklý postup. Zblbne nějakou holku, aby se přes ni dostal do Evropy. Vsadila bych se, že nejsi zdaleka jediná, na koho to zkouší. Taky vím o případech, kde si naivní holky s nimi začaly, a pak je tady musely živit, a ještě je mlátili a podváděli. A už vůbec bych nejezdila za ním. Nic o něm nevíš. Ihned bych ho zablokovala, než si s ním naběhneš na vidle.

• Citovat
  • Nahlásit
1591
31.12.19 05:49

...

Hlavně ho prosím tě netahej sem!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
31.12.19 06:01

To nemyslíš vážně? To si četla a slyšela málo odstrašujicích případů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
31.12.19 06:13

Pokud jsi ho nikdy neviděla, tak ho nemiluješ. Jsi zamilovaná do nějakého virtuálního člověka, umělého obrazu dokonalého chlapa který někdo na dálku pro tebe vytváří. Ale ten v realitě neexistuje. Lidská mysl má tendenci si tenhle obraz idealizovat. Je to stejné jako se zamilovat do herce na základě jeho chování ve filmech. Klidně si s ním piš dál, to ničemu nevadí, ale nezapomeň že není skutečný. Je to jenom herec ve své roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat