Píšu si s jiným

Anonymní
25.2.21 22:03

Píšu si s jiným

Byl nekdo v podobne situaci? Mam pritele, mame spolu rocni dite. Vzdy jsem si psala s jednim klukem, no ted uz chlapem. Jednou si psali, pak zase dlouho nic. Ted jsme si začali psat hodne a me je ze sebe spatne. Doslo to tak, ze si posilame fotky, bavime se o sexu, o tom jak bysme spolu chteli stravit cas. Pritel je to nejlepsi co mam, miluji ho a v zivote bych ho nechtela ztratit. Ale ten hlavní problem je v tom, ze pritel od zacatku vztahu nema rad oralni sex, uz pri prvnim seznameni, setkávání me na to upozornil. Ja to naopak mam moc rada a pres veskere domluvy, dohady, jsem se toho za 3 roky nikdy nedockala a me to chybi a hodne. A tady ten, ten to holce dela rad a hodne se v tom shodnem. Plánujeme, ze se sejdeme a proste si uzijem. Porad mi chvali postavu, vse, kdezto od pritele se toho nedockam.. :( stojim nohama na zemi, vim ze bych do toho city nevlozila, kamaradka mi radi, uzij si ale at se hlavne nemenim a jsem furt stejna. Jsem hrozna, vim to ale co mam sakra delat. On je nastesti daleko, takze se sem nerozjede jen tak ale vim, ze se tak moc pritahujem ze na to jednou dojde. Jsem nadrzena z tech predstav, ale jen proto ze to proste nemam a chybi mi to. S pritelem jsem se o tom bavila a on mi na to rekne, ze to delat nebude, ze mu to prijde ponizujici :( ja ho nikdy nepovedla, protoze na to nemam a to jsem tu prilezitost mela, on me v minulosti podvedl 2×…jeste jsme tedy nemeli dite a ja si zas rikam,.kdyz mohl on tak proc ne ja..ale je jina situace. Mel to nekdo podobne? Jak byste se zachovali? Nechci milence, jen si chci uzit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13629
25.2.21 22:08

Obrať si situaci.
Tvuj muz ma rad např. tvrdý sex.
Ty ne, protože Ti to přijde ponižující a je to pro Tebe za Tvou hranici.
Pujde a domluví si to jinde.
Bude Ti to vadit, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
25.2.21 22:09

Tak jestli máš od něj tohle info od samého začátku, ale myslela sis, že si vylízání pekáče „dohádáš“… jako co ti na to říct, vždyť je to celý nechutný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
25.2.21 22:10

No co na to říct, máš co sis našla. Dobrovolně jsi vstoupila do partnerství a rodičovství s chlapem co tě podváděl a udělala si s ním dítě. Zároveň s někým, kdo ti řekl, že nějaké praktiky nedělá. Pro tebe je nyní nezbytně nutné, aby ti ji někdo vylízal a řekl ti jak si krásná a ještě to obhajuješ tím, že on tě podváděl, tak ty můžeš taky. Oba jste nevyspělý a je s podivem, že máte dítě. Když neumíš fungovat ve vztahu, tak do žádného nelez, než si ujasníš co vlastně chceš.

Příspěvek upraven 25.02.21 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4199
25.2.21 22:11

Mě přijde, že jste dva naprosto nevyzrálí jedinci, kteří spolu mají dítě. Ty myslíš teď frndou a dokud ti ji někdo neprofoukne, tak si to stejne budes všelijak obhajovat. Tady je každá rada drahá… a jestli to beres tak, ze když on mohl, tak ty taky, tak mu to tak řekni a uvidíš, co na to on :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
25.2.21 22:14

Věděla si to od začátku, co sis jako myslela? Že ho prekecas? Chudak chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
25.2.21 22:16
@Verurizeckova píše:
Mě přijde, že jste dva naprosto nevyzrálí jedinci, kteří spolu mají dítě. Ty myslíš teď frndou a dokud ti ji někdo neprofoukne, tak si to stejne budes všelijak obhajovat. Tady je každá rada drahá… a jestli to beres tak, ze když on mohl, tak ty taky, tak mu to tak řekni a uvidíš, co na to on :nevim:

Presne tak. Dve uplne nedospely individua si poridili mimiska. Tady tak obvykle :roll: a ty obraty, jako ze zakladatelka „do toho nehodla vkladat city“, to je dobra naivita. Takovejch bylo, co to neukocirovaly. Uz ted je videt to, ze prahne po nejakych komplimentech atd, takze po prvnim oralu do toho zahuci a je po stastne rodince :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.2.21 22:24

Wau. Nemám ráda orální sex, na sobě vůbec a u přítele se občas premůžu. Ještě aby si kvůli tomu někoho našel :roll: orál není všechno. Navíc ti to řekl hned na začátku vztahu, ty jsi to přijmula a šla do toho. Nevím teda, proč to teď nerespektuješ a snažíš se s ním domlouvat a dohadovat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.2.21 22:27

A to, že tě už 2× podvedl a ty sis s ním pořídila dítě nekomentuju :roll:
Určitě neplánovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34379
25.2.21 22:30

Hele, no, zatim teda sextujete, coz je k opravdovemu sexu jeste kus cesty. Jinak si to klidne užij, jen si predtim odpovez, co od toho cekas. Jestli jako ti jedno francouzske milovani vystaci na cely zbytek zivota nebo je ten pribeh jednodussi, ze si proste potrebujes zvednout sebevedomi.

No, asi bych dala jedno varovani: ono je tohle ‚levne‘ uzivani (mysleno bez toho pracne vydolovaneho vztahu) takove…no levne, takove instantní. Tak at pak nejsi zklamana, kdyz se ukaze, ze to nikam dal nevede, jo, protoze mu jde presne o to uziti, jak nyni deklaruje :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 22:35

Kolik vám je? Jestli to chápu dobře a partner jen zasune na minutu, dvě jinak se nezajímá? V tom případě chápu, že musí být na palici nemít několik let orgasmus, Ale co třeba si to užít jinak? V dnešní době je na prodej dost pomůcek. Místo jazyka ti může jemně vibrátorem masírovat klitoris a uděláš se 100%
Není důvod k nevěře! Musíte spolu o tom mluvit a najít nějaký kompromis.Jak by k tomu přišlo vaše dítě 8o Máma se chtěla nechat lízat, táta na to přišel= rozchod a o mě se přetahují.

• Citovat
  • Nahlásit
5872
25.2.21 22:35

Za sebe, v pohodě, Orál ženský v pohodě. Když ho nechce tak ho nechce. U sebe tak nevím, protože jsem ještě neviděl, že by to nějaká uměla, jsou zbrklé. Už jsem toho viděl ve svém věku dost. Tobě se divím, že to nedokážeš akceptovat, že to ten tvůj přítel nechce, a moc si se na to upnula, Jako že pujdeš za tím druhým, on ti to udělá a co? Země se zatřese? Jsi malicherná, a vsadím se, že si ten druhý při povídání o sexu s Tebou šahá do trenek,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4384
25.2.21 22:41

Mimisek to nezachránil???
Jako sorry ale jste nány pitomý… Všechny diskuze kdo si taky stěžuje…
Dozadele nevíte co máte za kus v pelechu? A do toho dítě??? :poblion:
Děti berete jako samozřejmost, kus nábytku do domácnosti…
Za posledních 6-8 let se tady z toho stala poradna Bravička.
Ooo sorrry, ty nevíš co je Bravo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7681
25.2.21 22:43

Já ti nedám kázání, to už obstarali jiní. Jen přidám dva postřehy. První je, že odpuštěná nevěra, i když opakovaná, ti nedává bianco šek na tu tvou, až se ti to bude hodit. A tím druhým je, že největší zklamání nám obvykle přinesou přehnaná a vysněná očekávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 22:44

Já mám třeba ráda tvrdý sex a kdyby mi muž řekl, že nechce dělat orál, že je mu to nepříjemný, tak bych se s tím smířila.
Akorát nechápu, že mu to prijde ponižující to k tomu patří ne? Já mám ráda a vyžaduji aby mi nadával u toho do dě…, Rajdy a tak víc mě to nabudí a nebyl chlap Kterej by na mě Koukal co to po něm chci.
To samé držení pod krkem, zatím každý muž to uvítal. Kdybych to měla brát jako ten tvůj tak je pro mě ponižující jen zasun :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat