Pití během kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 64 příspěvků 11.02.18 21:59
piti behem kojeni

Ahoj holky, mozna se zeptam na kravinu, ale vrta mi to hlavou. Jedna moje znama si vzdycky ke kojeni varila Meltu. Pila ji behem toho, kdyz syna kojila. Pry to tak delala i jeji mamka, ze pry lepe tece mleko. Je to mozne? A jeste jeden dotaz. Mam tri druhy kojicich caju a na kazdem je doporucene jine mnozstvi salku denne. Slozeni maji totozne. Takze usuzuju, ze jsou jinak silne…? Nebo v cem muze být rozdil? Diky za odpovedi:)

Reakce:

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 11.02.18 22:01

Ohledně pití při kojení, vím že je dobré buď před nebo teda i během pít něco teplého, že to mléko spouští. Já to nedělala. @Faris

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 34 inzerátů 11.02.18 22:03

Ano, pití teplého nápoje se doporučuje, že pak mléko lépe teče.

bublinek
Kelišová 5026 příspěvků 11.02.18 22:14

Tak to jsem nikdy nedělala, kojila jsem v leže a při své šikovnosti, bych se polila. Nikdy si holky „nestěžovaly“, že by neteklo.
Síla čaje - u jiného dávkování může být důvodem.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 11.02.18 22:22

Piti tepleho napoje ma podibne ucinky jako nahrati prsu pred kojenim, lip to tece. Spousta zen si tak taky hlida dostatecny prisun tekutin. A s tim cajem to muze byt o pomeru bylinek. Dodrzovala bych pokyny.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 11.02.18 22:38

U kojení jsem taky pila meltu, přišlo mi ze to byl čas kdy jsem měla konečně prostor ji v klidu vypit a tím ze byla teplá tělo se víc prokrvilo a mléko teklo rychleji…s čajem neporadim to jsem nikdy nepila

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 11.02.18 23:11

Jj teply napoj se doporucuje, ja mela mlika tolik, ze jsem spis potrebovala brzdit, tak jsem neresila…o melte se rikalo, ze podporuje tvorbu mleka, dnes uz se to bere jako mytus, muze to byt jakykoliv horky napoj…jen kafe asi nebude idealni :mrgreen: A lepsi asi vypit tesne pred, pokud jsi „sikovna“ jako ja, abys nepolila dite i sobe.
S cajemi - muze to byt koncentrace, ale uprimne, nejsou to leky, takze to neni tak prisne regulovane, zalezi, jaka doporuceni vyrobce nasleduje.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 11.02.18 23:13

@Faris Taky jsem při kojení pila čaj nebo meltu. Líp to teče a byl na to čas :D @Ennny Ano i při čaji :mavam:

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 12.02.18 00:34
@Faris píše:
Ahoj holky, mozna se zeptam na kravinu, ale vrta mi to hlavou. Jedna moje znama si vzdycky ke kojeni varila Meltu. Pila ji behem toho, kdyz syna kojila. Pry to tak delala i jeji mamka, ze pry lepe tece mleko. Je to mozne? A jeste jeden dotaz. Mam tri druhy kojicich caju a na kazdem je doporucene jine mnozstvi salku denne. Slozeni maji totozne. Takze usuzuju, ze jsou jinak silne…? Nebo v cem muze být rozdil? Diky za odpovedi:)

Ahoj pitny rezim su musi dodrzovat aby bylo mleko je jedno ci pijes caj caro meltu. Rozdil v tom neni mozna v chuti.Kdyz jsi dehydrovana tak slabe jde materske mleko a to muzes byt rozkojena jak chces.Ja mela vzdy problem ze mleka bylo hodne. Tvrde prsa i presto ze dite bylo prisate pulhodinu aktivne pila cca 10-15 minut. Jeste ze existuji odsavacky. mytus je hladove mleko a nebo ze se nevytvori mleko. (netvori se 1% ze 100% )

Mallorka
Závislačka 3005 příspěvků 12.02.18 01:10

I v porodnici maji meltu v konvickach :) u nas i zdarma v automatu pak na cely :) den

Capretta
Kecalka 384 příspěvků 12.02.18 07:39

Ja mam ke kojeni nachystanou vodu, prepadava me zizen

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >