Kojící maminky, recepty, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 10.02.18 14:44
Kojici maminky, recepty, tipy

Ahoj maminky. Napadlo me zalozit tohle tema jelikoz uz nevim co mam varit :roll: tohle tema je spise pro maminky co koji a nemuzou jist vsechno. Takze pro ty, co reknou: jim vsechno i kdyz kojim, tohle tema opravdu neni, dekuju za pochopeni. Mate nejake tipy co na obidek? Uz jsem prejezena vyvaru, dala bych si poradnou fazolovou nebo cockovou polevku, ty miluju :D nebo vepro, knedlo, zelo :lol: vim, ze male mnozstvi nevadi, ale nac to riskovat kdyt vim co by mohlo prijit :roll: tak piste, diskutujte :dance:

Reakce:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.02.18 14:46

Ja dělala zeleninové krémy, bramboracku, a v podstatě jakákoliv jidla z brambor, zapekanou zeleninu, rizota…vynechala jsem jen,,rizikové” potraviny jako česnek, cibule, a takový ty klasicky nadymacky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.02.18 14:46

Joo a taky těstoviny s masem a smetanou, pestem a sýrem…v podstatě těstoviny na jakýkoliv zpusob :palec:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 6331 příspěvků 10.02.18 15:39

Kdyz mam chut na fazole, davam si cerne sojove boby, chutna to uplne jak fazole.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 10.02.18 16:47

Já doporucuju cervenou cocku- nenadyma, hned je hotova a ma vysoky obsah zeleza.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >