Reklama

Kojící maminky, recepty, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 10.02.18 14:44
Kojici maminky, recepty, tipy

Ahoj maminky. Napadlo me zalozit tohle tema jelikoz uz nevim co mam varit :roll: tohle tema je spise pro maminky co koji a nemuzou jist vsechno. Takze pro ty, co reknou: jim vsechno i kdyz kojim, tohle tema opravdu neni, dekuju za pochopeni. Mate nejake tipy co na obidek? Uz jsem prejezena vyvaru, dala bych si poradnou fazolovou nebo cockovou polevku, ty miluju :D nebo vepro, knedlo, zelo :lol: vim, ze male mnozstvi nevadi, ale nac to riskovat kdyt vim co by mohlo prijit :roll: tak piste, diskutujte :dance:

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 10.02.18 14:46

Ja dělala zeleninové krémy, bramboracku, a v podstatě jakákoliv jidla z brambor, zapekanou zeleninu, rizota…vynechala jsem jen,,rizikové” potraviny jako česnek, cibule, a takový ty klasicky nadymacky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 10.02.18 14:46

Joo a taky těstoviny s masem a smetanou, pestem a sýrem…v podstatě těstoviny na jakýkoliv zpusob :palec:

Lenka_Hal
Závislačka 4829 příspěvků 10.02.18 15:39

Kdyz mam chut na fazole, davam si cerne sojove boby, chutna to uplne jak fazole.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 10.02.18 16:47

Já doporucuju cervenou cocku- nenadyma, hned je hotova a ma vysoky obsah zeleza.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >