Řecké seno, benedikt lékařský - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 163 příspěvků 09.02.18 12:58
řecké seno, benedikt lékařský - kde koupit?

Ahoj, ráda bych si koupila tyto dvě bylinky na podporu laktace. Chtěla bych vás poprosit, jestli mi můžete poslat konkrétní odkazy na stránky kde jste tyto bylinky koupily. Děkuji

Přečtěte si článek: Osvědčené tipy, jak podpořit laktaci

Reklama

Reakce:

rousinka
Stálice 84 příspěvků 09.02.18 13:09

Ja mela od laktacni poradkyne.

Teresa.p
Kecalka 204 příspěvků 09.02.18 13:29

Ja je kupovala v nemocnicni lekarne, ale maji treba tady https://www.swanson.cz/…apsli-400mg/

aduska912
Kecalka 163 příspěvků 09.02.18 13:30

A brali jste přímo tabletky?

LLenule111
Závislačka 3152 příspěvků 09.02.18 13:52

Já řecké seno mám taky na mlíko a koupila jsem v prodejně se zdravou výživou, ale zalít si to jako čaj..ee..pěkný hnus, chutná to jako maggi. Ale trošku si dát do jídla na ochucení např. polévky je to ještě o. k.

LLenule111
Závislačka 3152 příspěvků 09.02.18 13:53

@aduska912 U nás ve zdravé měly buď jako celé seno-vypadalo to jako semínka nebo pak mleté, mám mleté.

Káťa19
Kelišová 6329 příspěvků 37 inzerátů 09.02.18 14:23
Bylinna lekarna

@aduska912 v kapslich nejlepsi https://www. bylinnalekarna. cz/piskavice-recke-seno-50ks
https://www. bylinnalekarna. cz/benedikt-cubet-50ks

Káťa19
Kelišová 6329 příspěvků 37 inzerátů 09.02.18 14:24

@aduska912 ano tabletky jsou nejlepsi, jinak to neni moc dobre na chut

LKL
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 09.02.18 18:51

@aduska912 reckyho sena se rada zbavim :-) jinak jsem kupovala v praze v prodejne s korenim u salvatora, videla jsem onehda i v uh hradisti v krame s bylinkama a cajema, celkem bych rekla, ze to je bezna vec. to druhe neznam

Chumchalice
Kecalka 144 příspěvků 31.07.18 16:41

Mne tyto dve veci vubec nezabiraly :nevim: 100% mne zabiral jen takovy ten zeleny prasek Moringa. Kupovala jsem to na netu, nechutna to dobre, ale do druheho dne jsem mela pak vzdy dost mleka. Ji se lzicka denne napr do caje.

Káťa19
Kelišová 6329 příspěvků 37 inzerátů 31.07.18 20:25

@Kalokagathia :potlesk: Ty jsi sibalka :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama