Reklama

Pláč batolete při kakání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 15.03.18 09:19
Pláč batolete při kakání

Holky, děkuji předem za radu. Syna 2,5 roku od úterý trápí průjem. Ale rostou mu všechny 4 pětky, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Chuť k jídlu má normální. Je velký jedním. Bříško ho nebolelo. Včera odpoledne už jsme ale šli raději k doktorce. Prohmatala synovi bříško, koukla na zadeček. A dala zkumavky a sklíčka na odběr kvůli roupům. Máme donést zítra. S tím, že jinak je v pořádku. Doma se syn ještě dvakrát pokakal. Pláče u toho. Dost i smrdutě prdí a u toho pláče taky. Někdy až křičí, ale vím, že umí být dost hysterický. Dnes kakal už třikrát asi. Něco mezi průjmem a bobkem. V noci spí a nekadí, ani neřve. Krev ve stolici nemá, ani viditelnou prasklinu na konečníku. Je lehce opruzený, ale zvenku ho zadeček nebolí. Akorát se mi zdá, že má otvor konečníku takový tvrdý, ale to už může být moje dedukce. Zažily jste některá se svými dětmi? Přestalo to samo? Předem děkuji moc za rady.

Reklama

Reakce:

hanzbl00
Závislačka 3372 příspěvků 15.03.18 09:41

Jak vis, ze ho neboli brisko? Muze to byt i nejaka viroza. Nasadila bych dietu :nevim:

ivašot.
Kelišová 6252 příspěvků 15.03.18 09:45

@Deňulec Souhlasím s @hanzbl00, určitě bych nasadila dietu. Řekla bych, že ho bříško asi i bude trochu bolet, když píšeš, že smrdutě prdí.
Plakat u kakání může proto, že je prostě konečník už podrážděný a opruzený. Po každé stolici ho důkladně omyj vodou a namaž.

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 15.03.18 09:47

@hanzbl00
Myslím, že by mi to řekl. Pokaždé se ho ptám a řekne mi, že ho bolí zadek. A u virozy by podle průjmoval i v noci. To je ale docela klid. Jen si dnes v noci stěžoval, že ho bolí zuby.

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 15.03.18 09:50

Měl před třemi týdny Rotaviry, tak to mě potěš…

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 09:56

Ja bych rekla, ze bude mi zadek jen podrazdeny, klidne vevnitr, nebo prujem tesne pred tim, nez vyjde, tak to v konecniku i boli. I dite muze mit hemeroidy. Test na roupy je fajn. Rekla bych, ze to prejde, jako normalni strevni viroza. Nasad dietu, laktobacily.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 15.03.18 10:11

Taky myslím, že je to podrážděný zadeček z průjmu. Měla jsem na začátku těhotenství šílený průjem 5 dní a už od 1. dne večer se mi chtělo brečet taky (bez nadsázky).

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 15.03.18 10:18

Holky. Uklidnily jste mě, děkuji. Prakticky už od října je syn na hromadě, tak už jsem lehce hysterická. Ať už je jaro!

mrav
Extra třída :D 14484 příspěvků 15.03.18 13:04

Ahoj, myslím si, že málo pije a pak se nemůže vykakat. S těma opruzeninama holky mají pravdu, maž zadeček tak jedenkrát denně Sudokrémem.

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 15.03.18 13:52

Holky, teď se mi zdálo, že měl ve stolici trošku krve. Jistá si ale nejsem. Asi bude mít fakt nějakou prasklinku v konečníku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama