Máte někdo tak drobné dítě jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeriiTerii
Kecalka 427 příspěvků 14.03.18 18:11
Mate nekdo tak drobne dite jako ja? :-/

Dobry vecer,
Uz jsem tu mela par diskuzi na tema vyziva a dite nejedlik, ale myslela jsem, ze dnes u doktorky zavalime a vaha vyskoci trochu nahoru, protoze mi ji docela dobre! Je ji 20 mesicu, ale vazi necelych 8 kilo meri 80cm.. :roll: Ja bych to tak neresila vypada dobre je vesela a ji vsechno. Sice toho sni kolikrat malo ale vse vzdy minimalne ochutna. Na krvi jsme byli vse je v poradku. Pujdeme zrovna este zitra kvuli tomu zda to nemuze byt stitna zlaza.. ale kdyz ji brali krev posledne tzn.pred pul rokem tak i tu stitnou zlazu mela v poradku.. opravdu mi je z toho smutno protoze jsou dny kdy basti vazne uplne skvele da si i svickovou, masicko, polevku.., ale jsou dny kdy proste NIC poradne nesni. Nevim co delam za chybu. Ale ptam se, bojujete nekdo s necim podobnym a hlavne je tu nekdo kdo mel nebo ma dite stejne hubeny? Diky vsem za precteni a pripadnou podporu.. ja uz si pripadam opravdu jako jedina neschopna matka dite poradne nakrmit.. :(

Přečtěte si článek: Dítě 18 měsíců

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42168 příspěvků 14.03.18 18:17

@TeriiTerii jestli Ti to pomuze, ja mela ve 2 letech 81 cm a 8 kilo a jsem zdrava, v dospelosti 150 cm a cca 45 kilo. U nas v rodine byli ale vsichni drobni.

Natálka26
Kelišová 5336 příspěvků 14.03.18 18:20

Moje mladší má 89cm a váží 11,6kg. A to jí je přes 3 roky. :zed:

TeriiTerii
Kecalka 427 příspěvků 14.03.18 18:20
@blumen píše:
@TeriiTerii jestli Ti to pomuze, ja mela ve 2 letech 81 cm a 8 kilo a jsem zdrava, v dospelosti 150 cm a cca 45 kilo. U nas v rodine byli ale vsichni drobni.

No to se mi ulevilo! U nas jsme taky docela drobni.. Ja uz tu porad ctu jak pisou ze v 6ti mesicich jen 9kilo.. cha.. co bych dala za 9 kilo kdyby mela :-) a nic ti nechybelo vid?

TeriiTerii
Kecalka 427 příspěvků 14.03.18 18:21
@Natálka26 píše:
Moje mladší má 89cm a váží 11,6kg. A to jí je přes 3 roky. :zed:

Tak to u nas vypada hodne podobne :-D :palec:

Včelička992
Závislačka 3272 příspěvků 14.03.18 18:25

@TeriiTerii ja mam 15 mesicni dcerku a ta mela v unoru 75 cm a vahu 7,6 kg jestli si dobre pamatuji. Narodila se s vahou 2,1 kg a je z dvojcat. Ja jsem taky drobna a cely zivot stihla. Myslim si, ze ve 20 mesicich taky bude mit cca 8kg, ale ona mi sni uplne vsechno co ji dam, jidlo neodmita a sni vse do posledni lzicky. Tak jsem zvedava na dalsi kontrolu ted v breznu jakou ma vahu.

Anonymní  14.03.18 18:29

Ahoj, jestli te to povzbudi, tak 22 mesicu a 8,6 kg, ale kluk :(

Delali vsechny mozny testy, nic mu neni.

Hoa Mai
Kelišová 5395 příspěvků 17 inzerátů 14.03.18 18:31

@TeriiTerii Mám taky drobné a hubené děti, sice ne tak moc, ale jsou to kluci, oproti vrstevníkům jsou výrazně drobnější. Já jsem byla podobné tintítko jako tvoje dcera a můžu říct, že dneska to beru jako velkou výhodu, minimálně pro sebe. Jsem menší, ale ne nějak moc a štíhlá ať jím co jím. Nemusím se stresovat nějakým hubnutím do plavek, nemusím se stresovat, že se po Vánocích nevejdu do kalhot, nemusím si odpírat, co mi chutná, držet diety, počítat kalorie. Sice chápu, že v lidech přetrvává vnitřní pocit, že dobře baštící buclaté batolátko je symbol zdraví a vizitka schopné matky, taky jsem se s tím vnitřně prala, ale pokud je to dítě živé, veselé a spokojené, tak bych vyhodila váhu a metr a užívala si toho, co je opravdu důležité.

Anonymní  14.03.18 18:33

@Hoa Mai presne jak pises, u holky je to mozna do budoucna i vyziva, drobna stihla divenka mi prijde jako normalni vec. Blby je to u tech chlapecku, ja to nesu celkem tezce, ze by taky mohl mit 150 cm a 50 kg :(

Anonymka s klouckem

Marcelka146
Kelišová 5022 příspěvků 14.03.18 18:34

Dcera přes 6 let má kousek přes 17 kg. A pořád s jídlem bojujeme.Uz jsem přestala doufat, že to bude někdy lepší.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42168 příspěvků 14.03.18 18:36
@TeriiTerii píše:
No to se mi ulevilo! U nas jsme taky docela drobni.. Ja uz tu porad ctu jak pisou ze v 6ti mesicich jen 9kilo.. cha.. co bych dala za 9 kilo kdyby mela :-) a nic ti nechybelo vid?

Ne, byla jsem a jsem zdrava ;)

Dcera 3 roky ve prerostla uz o 13 cm v tom veku, ale muj muz je vysoky 185 cm, tak po nem.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42168 příspěvků 14.03.18 18:38

A uprimne bych ani vyssi byt nechtela, jsem spokojena.

selia
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 18:58

Mám dva kluky, o něco větší, ale podobně drobní. Se straším nás ve třech letech poslali na endokrinologii, ale nic mu není. Teď uč čtyřletej vypadá o rok mladší, patnáctiměsíční je taky oprot vrstevníkům o pár cm i kilo lehčí. Ale teda oba sežerou na co přijdou :D

TeriiTerii
Kecalka 427 příspěvků 14.03.18 19:03

@Včelička992 je tak to mi urcite napis kolik jste vazili :-) jinak moje dcerka vazila pri narozeni 2.460 :-) takze holky nastejno :mrgreen: a ty mas dve ditka? Co to druhe?

@Anonymní píše:
Ahoj, jestli te to povzbudi, tak 22 mesicu a 8,6 kg, ale kluk :(Delali vsechny mozny testy, nic mu neni.

Me povzbudi kazda vaha co je podobne nasi. Protoze mi pripada jakobychom byli jedini.. i tak se na nas koukaji v hernicce. Furt jeee ta je sikovna! Takhle mala a uz umi to a to! A ja ze no ale ji neni rok.. ale budoi dva.. :-D

@Hoa Mai to je pravda! Jestli ji to takhle rychle spaluje jako tobe tak je to pro ni vlastne velka vyhoda :-)

@Marcelka146 ja vzdy chvili rezignuju ale pak nakonec mi to neda a uz se varim zase s necim zase neco ji strkam pod nos a zase neco nabizim :roll: :mrgreen:

@blumen to je jasne, co je male to je hezke! :) me to jen znepokojuje kdyz vidim ty buclate deti co vypadaji ze meli obed jako ja :P

iila
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 14 inzerátů 14.03.18 19:03

A kolik vážila při narození? Já mám taky drobnější dítě, ve 20 měsících teda vážila víc (nevím kolik, v průkazce má při 18měsíční kontrole 10 kg), ale těch řečí, co jsem si vyslechla od rodiny :roll:.
Nicméně ona měla nižší porodní váhu - 2,83 kg - a pak rostla v podstatě podle růstové křivky. Jak je na tom tvoje holčička?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama