Nechali byste dítě samotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nestarejtese
Kecalka 293 příspěvků 07.03.18 08:01
Nechali byste dítě samotné

Dobrý den, mám skoro dvouletou holčičku, z postýlky vylezt neumí. Po obědě spí 2-3hodiny a napadlo mě, že bych si v té době zašla do obchodu nakoupit. Byla bych tak za půl hodky zpátky. Jít do obchodu s ní je občas hrůza, nechce sedět v kočárku a když v něm není, tak utíká a prostě mě nebaví se tahat do saliny s kočárkem atd. Děláte to někdo tak? Nevím co by na to řekla třeba sousedka kdybych ji potkala :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.03.18 v 08:05

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3838 příspěvků 07.03.18 08:04

.

Příspěvek upraven 07.03.18 v 08:14

Cuddy
Extra třída :D 14753 příspěvků 07.03.18 08:04

@nestarejtese Jak jako vylezt? Ma sundanou boznici nebo vyndane sprusle? Nebo ji chces nechat lezt pres vytazenou bocnici vrchem?

nestarejtese
Kecalka 293 příspěvků 07.03.18 08:05

Omlouvám se, už jsem editovala.

Yorkmut
Kecalka 298 příspěvků 07.03.18 08:08

Ne. A protoze pises o salinach, urcite u vas existuje dovoz domu.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 07.03.18 08:08

Já mám teda obchod hned u domu a stejně bych nešla. Radši nakupuju přes internet, já jsem na tohle srab, nikdy nevíš, co se stane.

adeeelia
Kelišová 7223 příspěvků 07.03.18 08:08

@nestarejtese náhoda je blbec, něco jí vzbudí a bude tam půl hodiny brečet. Ne, nenechala.

PAN66
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 07.03.18 08:08

Ne, nenechala, mohe dcera vy vylezla, nakupi veci na sebe a prehoupne. a i kdyby ne, jak na potvoru se vzbudi bebo ji neci vzbudi a ty budes x minut pryc a ona te vilat? nahoda je blbec, kvuli nakupu ne a vlastne ani kvuli nicemu jinemu. nemuzes si udelat online nakup?

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29787 příspěvků 07.03.18 08:09

Ne na půlhodiny bych od takhle malého dítěte neodešla. Místo takových telecích nápadů začni své dítě vychovávat a učit jak se má chovat v obchodě.

Cuddy
Extra třída :D 14753 příspěvků 07.03.18 08:10

Tak sousedka preci nemuze vedet, zda ti dite nikdo nehlida. Ale jinak ne, neudelala bych to. Muze se ti probudit, bude te volat, pul hodiny je velmi dlouha doba. Nerikam sebehnout schody a obejit se psem dum, ale jet tramvaji na nakup, to urcite ne. Navic co budes delat, az se nekde zdrzis? Mas koho zavolat, aby za ditetem zasel?

nestarejtese
Kecalka 293 příspěvků 07.03.18 08:10

Já nemám účet a ty online. nákupy jdou platit jen přes účet že?

micta
Generální žvanilka 21905 příspěvků 07.03.18 08:11

Ne, nenechala bych jí doma. Mám tříleťáka, nákup s ním je taky o nervy ale nedokážu si představit, že by byl sám doma. Může se stát cokoliv, probudí se jen ty odejdeš a půl hodiny tam bude brečet a mít strach, že si jí utekla.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 07.03.18 08:11
@nestarejtese píše:
Já nemám účet a ty online. nákupy jdou platit jen přes účet že?

nakupuju na kosik.cz a tam jde platit hotově

nestarejtese
Kecalka 293 příspěvků 07.03.18 08:12

Když já vím, že se nikdy dřív nevzbudi a když ano, tak si v postýlce ještě hraje s plysakama a je hodná.. ale dobře, asi máte pravdu nebudu riskovat, jen mě to napadlo. :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 07.03.18 08:12

Ani omylem. Stát se muze cokoli. Uz jen to, ze se muze vzbudit a půl hodiny te volat. Nebo se neco stane tobě venku a ona tam bude sama. Fuj az je mi z toho uzko.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama