Pláč před denním spaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Delfina
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.08.10 22:06
Pláč před denním spaním

Milé maminky, zajímalo by mě, jak je to s vaším miminkem přes den. Nám synáček dřív neusnul přes den, museli jsme uhoupávat v autosedačce,v půl roce jsme večer a i přes den začali praktikovat mírnějšího Estivilla, což pomohlo, ale je to už asi 10dní co jsme začali, a on přes den před usnutím pořád 5-20minut brečí (a pořád dodržuju 3-4min. internavaly návštěv ložnice/. Když je to 20min, tak už ho beru z postýlky, nakojím nebo počkám na později, asi se mu ještě spát nechce. Jen by mě zajímalo, jestli je to „normální“ že mimi 2-3× denně před spaním celkem dost brečí. No ale v kočárku před usnutím taky brečí , teda ne vždy, takže je to asi prašť jako uhoď, bez breku to nebude. V autosedačce už dlouho uhopávat nepůjde, nevejde se do ní a taky se při přendavání do postele budí. zajímavé je, že večer skoro nepláče, usne sám - možná i kvůli rituálům. No ale přes den nemůžu dělat tolik rituálů co večer, to bych celý den jen uspávala :-) a koupala :-). Při denním uspávání mu jen zpívám a pak dám do postele.

Reakce:

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 13.08.10 22:20

malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 13.08.10 22:28
fufiiina píše:
malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:

Před chvilkou jsem založila podobné téma a musím říct, že u dcery se objevily problémy se spaním taky v době, kdy se naučila zvedat se v postýlce. Že by to nějak souviselo? :think:

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 16.08.10 12:31
Dana27 píše:
fufiiina píše:
malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:
Před chvilkou jsem založila podobné téma a musím říct, že u dcery se objevily problémy se spaním taky v době, kdy se naučila zvedat se v postýlce. Že by to nějak souviselo? :think:

zkus jí zaspívat,udělal nějaky rituál,až bude větší tak jí budu místo zpívání číst pohádky,moc mě to baví jí takle uspávat,je to strašně fajn, do pár minut usne,nemám žaludek jí nechat plakat a chodit jí po 5 minutách kontrolovat,zkou­šela jsem to jednou,usla za 15 minut, ale za pul hodiny byla vzhůru s pláčem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >