Pláč před denním spaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Delfina
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.08.10 22:06
Pláč před denním spaním

Milé maminky, zajímalo by mě, jak je to s vaším miminkem přes den. Nám synáček dřív neusnul přes den, museli jsme uhoupávat v autosedačce,v půl roce jsme večer a i přes den začali praktikovat mírnějšího Estivilla, což pomohlo, ale je to už asi 10dní co jsme začali, a on přes den před usnutím pořád 5-20minut brečí (a pořád dodržuju 3-4min. internavaly návštěv ložnice/. Když je to 20min, tak už ho beru z postýlky, nakojím nebo počkám na později, asi se mu ještě spát nechce. Jen by mě zajímalo, jestli je to „normální“ že mimi 2-3× denně před spaním celkem dost brečí. No ale v kočárku před usnutím taky brečí , teda ne vždy, takže je to asi prašť jako uhoď, bez breku to nebude. V autosedačce už dlouho uhopávat nepůjde, nevejde se do ní a taky se při přendavání do postele budí. zajímavé je, že večer skoro nepláče, usne sám - možná i kvůli rituálům. No ale přes den nemůžu dělat tolik rituálů co večer, to bych celý den jen uspávala :-) a koupala :-). Při denním uspávání mu jen zpívám a pak dám do postele.

Reakce:
fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 13.08.10 22:20

malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 13.08.10 22:28
fufiiina píše:
malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:

Před chvilkou jsem založila podobné téma a musím říct, že u dcery se objevily problémy se spaním taky v době, kdy se naučila zvedat se v postýlce. Že by to nějak souviselo? :think:

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 16.08.10 12:31
Dana27 píše:
fufiiina píše:
malá do 8 měsíců usínala sama,pár minut plakala ale usla,od 8 měsíce zjistila že se může postavit v postýlce a bylo po samotném usínání, tak jí uspávám zpíváním přey den( než dozpívám skákal pes tak už spí) a večer usíná u prsa :oops:
Před chvilkou jsem založila podobné téma a musím říct, že u dcery se objevily problémy se spaním taky v době, kdy se naučila zvedat se v postýlce. Že by to nějak souviselo? :think:

zkus jí zaspívat,udělal nějaky rituál,až bude větší tak jí budu místo zpívání číst pohádky,moc mě to baví jí takle uspávat,je to strašně fajn, do pár minut usne,nemám žaludek jí nechat plakat a chodit jí po 5 minutách kontrolovat,zkou­šela jsem to jednou,usla za 15 minut, ale za pul hodiny byla vzhůru s pláčem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >