Placenta okrajem v dolním segmentu

17.1.20 16:43

Placenta okrajem v DS

Ahoj ženy, potřebovala bych poradit a asi trošku uklidnit. Dnes jsem byla v poradně a doktor mi řekl, že mám placentu okrajem v DS, jsem v 34tt. Může mi někdo říct co to znamená popř. Měl nekdo něco takového? Trošku jsem brouzdala na internetu a popravdě jsem se dost zhrozila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.20 18:37

@Denisa667 ano, v druhém těhotenství, nepůsobilo to žádné komplikace, ta placenta jakoby nepřekrývala celý spodek. Přesně jako u tebe zasahovala do dolniho segmentu. Nic se nedělo, porodila jsem bez komplikací, tehdy jsem taky googlila a sakra velká chyba, šla jsem to probrat ještě jednou s doktorem, řekl mi, že je možné více krvácet při porodu, nekonalo se, vše v pořádku. Snad tě trochu (aspoň trochu) uklidním :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 18:46

Ja jsem se doktora právě nezeptala co to znamená, až doma jsem koukala a chyba.. :(
Jinak děkuji jakžtakž jsi me uklidnila :) za 14 dní jdu na kontrolu tak se pořádně vyptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 18:54

Mně bylo i změřeno jak moc zasahuje a doktor říkal, že když nezasahuje nějak významně, většinou to nic nekomplikuje a opravdu to tak bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 19:44

Děkuju za uklidnění :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie