Plavky/podprsenky na větší prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Temerenka
Povídálka 15 příspěvků 19.08.19 14:19
Plavky/podprsenky na větší prsa

Ahoj. Už je tu pár diskuzí na toto téma, ale nenašla jsem nic, co by mi pomohlo. Holky, kde kupujete podprsenky/plavky s většími košíčky?
Já mám 70 J, spodek 38/40, nemůžu nic najít a když se objeví plavky, co mi sednou dokonale (to se stalo jednou), vypadám v nich šíleně, roztáhnou mi prsa na strany… :zed: :zed:
Nebo nevíte, kde si nechat nějaké ušít? Klidně bych za padnoucí plavky dala 2-3 tisíce, pokud by mi opravdu seděly, jen nevím kam se obrátit…

Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 19.08.19 14:25

Letos jsem si koupila v HM, spodek s vrškem se dá nakombinovat. Byla jsem také zoufalá, nikde mi nic nebylo. Z nouze největší jsem zalezla i sem a vyzkoušela větší obvod s menšími košíčky (v mém případě 80D). Košíčky sedí fakt pěkně, vždy bojuji s tím, že při větším obvodu jsou hrozně daleko od sebe, tady to tak nebylo, sedly krásně. Obvod jsem zapošila a bylo. Už dlouho jsem neměla lépe padnoucí plavky. ;)

Martule Lukáš
Stálice 78 příspěvků 19.08.19 14:26

Za mne jedině Triola. Plavky mají hezké, kvalitní a dá se koupit vršek a spodek zvlášť. Zkus jestli třeba mají eshop, to fakt nevím, u nás se prodávají jen v jednom kamenném obchodě.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 19.08.19 14:29
@Martule Lukáš píše:
Za mne jedině Triola. Plavky mají hezké, kvalitní a dá se koupit vršek a spodek zvlášť. Zkus jestli třeba mají eshop, to fakt nevím, u nás se prodávají jen v jednom kamenném obchodě.

Triolu jsem letos zkoušela, spoléhala na ni a odcházela jsem značně rozčarovaná. Když už mi byl nějaký vrchní díl, zas k tomu byl šílený střih toho spodního, který prostě neseděl. :nevim:

Dianadiana
Kecalka 259 příspěvků 19.08.19 14:45

@Temerenka Ja si kupovala plavky z Lidlu, vršek takovy ten bandeau střih, prsa to spis pritahne k sobe a spodek tam taky koupis docela hezky :)

Kacise
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 19.08.19 14:53

A obchody typu Spravná podrpsenka / Caresse…? Jestli ti neva dát 2-3 kapry, tak tam seženeš jak nic! Mám od nich dvoje plavky, oboje zn. Panache a je sice těžší se do nich nasoukat, ale drží, ani se nehnou :kytka:

verryy
Povídálka 14 příspěvků 19.08.19 14:55

Ahoj,
ja nakupuji v Le chaton, tam je jistota, ze sezenu a prodavacky poradi…v dolnich brezanech maji i outlet, plavky starsi kolekce o 50% levnejsi :palec:

Bábrdl
Generální žvanilka 24635 příspěvků 19.08.19 15:02
@Temerenka píše:
Ahoj. Už je tu pár diskuzí na toto téma, ale nenašla jsem nic, co by mi pomohlo. Holky, kde kupujete podprsenky/plavky s většími košíčky?
Já mám 70 J, spodek 38/40, nemůžu nic najít a když se objeví plavky, co mi sednou dokonale (to se stalo jednou), vypadám v nich šíleně, roztáhnou mi prsa na strany… :zed: :zed:
Nebo nevíte, kde si nechat nějaké ušít? Klidně bych za padnoucí plavky dala 2-3 tisíce, pokud by mi opravdu seděly, jen nevím kam se obrátit…

Upřímně? jedině Le chaton
Drahé, ale jediné reálné.

pikola
Generální žvanilka 22020 příspěvků 19.08.19 15:07
@Dianadiana píše:
@Temerenka Ja si kupovala plavky z Lidlu, vršek takovy ten bandeau střih, prsa to spis pritahne k sobe a spodek tam taky koupis docela hezky :)

Z lidlu na prsa J určitě ne :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24316 příspěvků 19.08.19 16:08

Možná bych zkusila objednat z brastop.com, max. přijdeš o poštovné, když to budeš vracet.

LaPaloma
Závislačka 3144 příspěvků 19.08.19 16:20

Triola. Letos se mi sice nelíbí vůbec nic z jejich látkových motivů, naštěstí mám asi troje z loňska a předloňska. Koš mám tedy jen E, ale i tak mi nesedí všechno. Nezavrhla bych Triolu bez vyzkoušení alespoň střihu jejich plavkových košů. Když něco najdeš, tak si zapiš střih a příští rok si podle toho můžeš objednat, pokud si vybereš. Šla bych někam do prodejny nebo si nech něco poslat z eshopu, vrací v pohodě zpět. Je to lacinější než Le Chaton a vůbec, můžeš mít klidně plavky několikery jako odměnu za to, že teď asi žádné pořádné nemáš… :mrgreen: :mrgreen: Takže: 1× Le Chaton, 1× někdo jiný, 1× Triola, 1× ještě někdo jiný… :P

Bábrdl
Generální žvanilka 24635 příspěvků 19.08.19 16:23
@LaPaloma píše:
Triola. Letos se mi sice nelíbí vůbec nic z jejich látkových motivů, naštěstí mám asi troje z loňska a předloňska. Koš mám tedy jen E, ale i tak mi nesedí všechno. Nezavrhla bych Triolu bez vyzkoušení alespoň střihu jejich plavkových košů. Když něco najdeš, tak si zapiš střih a příští rok si podle toho můžeš objednat, pokud si vybereš. Šla bych někam do prodejny nebo si nech něco poslat z eshopu, vrací v pohodě zpět. Je to lacinější než Le Chaton a vůbec, můžeš mít klidně plavky několikery jako odměnu za to, že teď asi žádné pořádné nemáš… :mrgreen: :mrgreen: Takže: 1× Le Chaton, 1× někdo jiný, 1× Triola, 1× ještě někdo jiný… :P

Triola atyp neumí… :(

LaPaloma
Závislačka 3144 příspěvků 19.08.19 16:26
@Bábrdl píše:
Triola atyp neumí… :(

Jaký atyp, tam se objednává obojí zvlášť. Koše snad dělají do K.
Ještě jsem si vzpoměla - plavky FANTASY. Výroba někde ve Znojmu nebo Hodoníně, hezké motivy, obr koše, kupuje se zvlášť horní i dolní díl. Ceny normální, plavky tak za 1700-1800 oba díly.
Akorát mě nesedělo, co jsem si objednala, zdálo se mi to větší než deklarované číslo. Ale taky jsou na prodejnách, dá se nahledat na netu kde. Vždy to chce mít vyzkoušený koš, spodek dělají v několika variantách, větší škála střihů kalhotek než Triola.

Káťa19
Extra třída :D 14329 příspěvků 2 inzeráty 19.08.19 21:08

A ještě prý TIMO :palec:

Marti.eM
Stálice 73 příspěvků 19.08.19 23:32

Zkuste Triolu nebo Fantasy.. mám 65H a jinde taky neseženu:/

Váš příspěvek
Reklama