Plena často protéká

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
691
2.1.22 08:06

Plena často protéká

Zdravím maminky, jdu si sem pro radu, zda některá z vás neřeší /neřešila podobný „problém“. Našemu devitimesicnimu dost často protéká plena… Někdy i všechny, co za den má. Vypozorovala jsem, že zřejmě dlouho vše drží, pak je toho moc najednou a plena to prostě nestihne tak rychle probrat.. Nočník zkoušíme, ale nejde to vypozorovat, když si všimnu, tak už je pozdě. Vím, že na to je ještě malý… Nevíte někdo co s tím? Ono prevlekat dítě kompletně pětkrát/šestkrát denně kvůli tomu, že se pocura je dost na nic. V noci takový problém nemá, často má při vstávání plenu úplně čistou (nebo jen minimálně mokrou) a vše „pouští“ ráno u mléka…
Ještě dodám, že má okolo 8kg a pleny má velikost 4 (7-16kg)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11802
2.1.22 08:23

Tipuji že je špatně nasazená a taky si pořádně pohlídat pindíka, že je správně na středu :D jinak není moc možný, aby je „procural“. Prostě to teče bokem. Co používáš za značku plen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18204
2.1.22 08:27

Zkusila bych jinou velikost. Nebo jiný typ pleny. Možná o číslo menší, tipla bych, že tahle velikost je moc velká a gumičky mu nepřiléhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
2.1.22 08:27

Možná je mu ta plina velká. Zkusila bych menší nebo koupit ty pants. My používali Pampers pants a protekla málo kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
2.1.22 08:33

@Cenarius devitimesicni mám dva, váhově i postavou jsou v podstatě na stejno, stává se to jen jednomu. Do teď se to nestavalo. Pindika i to, jak je nasazena plena kontroluji teď dokonce víc než dřív… Značky máme doma různé(linteo, Albert, Dada, pampers a ještě nějaké, co koupil manžel :lol:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
2.1.22 08:39

@MartinaIrena @eleonora29 menší jsou mu dost na těsno. A dokáže si je sám rozepnout :?. Normálně sedí na podlaze a „šátrá“ v teplakach. Pokud tu plenu nemá jakoby zaplou „přes sebe“, tak si to sám odepne… O těch pants už jsem přemýšlela, ale když jsme na to koukala, tak jsou o dost dražší než normální pleny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
2.1.22 09:00

Zkusila bych jine pleny. Tohle se mi s malou taky stalo hned u prvnich plen, jak jsem zacala davat jine, bylo po problemu. Nebo zkusit kalhotkove plenky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
2.1.22 09:03

@Dzeiny a máš nějaké osvědčenou značku? :) jen teda nemůže mít pampers, je v nich hned opruzeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
2.1.22 09:08

Zkus treba Bella Happy. Jenze ne pleny, ale Pants. Ty tu moc udrzi mnohem lepe nez klasicke zapinaci pleny. Nase mala toho taky nekdy pusti hodne najednou, ze plena nestiha, neco protece okolo a plena zustane skoro sucha. Ale proste ty kalhotky jsou mnohem lepsi nez pleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18204
2.1.22 09:15
@Elea9 píše:
@Dzeiny a máš nějaké osvědčenou značku? :) jen teda nemůže mít pampers, je v nich hned opruzeny…

Ty jo tak to neporadím. Mým dětem protékaly úplně všechny pleny kromě Pampers… A zkoušela jsem asi dvacet značek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
2.1.22 10:27

Taková blbá otázka, ale rovnáš pindika směrem dolů? Necura si směrem k boku nebo na bříško? Pak to protéká. Zvlášť mám dojem, když dám synovi pants, ty kalhotkove plínky a nesrovnam pindika, tak protecou… Jinak to není možný, jednou za čas se stane, že syn hodně pije zrovna když jsme někde venku, u kamarádky nebo něco a má plenku snad kilovou a drží a to jak např alberťacke plenky, pampers, z lidlu… Napadlo mě jen, že pindika nemá rovně směr dolů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
2.1.22 20:16

@Elea9 u normalnich plenek jsou super dada, s tema mame super zkusenost i s kalhotkovyma…no ale za me jsou nej kalhotkove pampers, takze to nic. Ale mame vyzkousene i klasiky z Tesca Fred and flou nebo tak nejak a ty taky nic nepustily. Maji dokonce i kalhotkove, ale ty vyzkousene nemame :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat