Plenky All-In-One

7013
26.5.11 21:02

plenky all-in-one

Zdravím všechny látkařky :)
Potřebovala bych poradit či doporučit. Uvažuji, že bych pomalu přešla na látkové plíny, ale určitě nechci klasické čtvercovky. Zaujala mě nabídka na trhu plen All-In-One.
Jaké s nimi máte zkušenosti? Popřípadě jaké značky byste doporučily??
Díky moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

68270
26.5.11 21:09

Já bych doporučila nepořizovat si z nich celou výbavu… jako jsou fajn na návštěvy, k doktorovi, cizím na hlídání, ale kombinovala bych je s jinými

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11189
26.5.11 21:13

No já měla původně výbavu z AIO a nkaonec používám hlavně bambusové čtverce a svrchňáky.

Výbornou zkušenost z plen AIO mám s POP IN, BG, TB easy fit bamboo (ty jsou jednovelikostní) a Itty Bitty ( já mám vyzkoušené ty vícevelikostní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
26.5.11 21:14

Saphi :mavam: :mavam: :mavam:
Mrkni na net www.branakdetem.cz tam je spousta tipů a triků… všechno co jsem potřebovala jsem tam našla.. a už se těším až to zrealizuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7013
26.5.11 21:20

děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15057
26.5.11 21:22

A jak jsou takovýhle „jednorázovky“ velikostně? Nemaj děcka prdel jak Ferda mravenec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.11 21:25

Ahoj,
taky bych z nich nedělala celou výbavu, i když každému vyhovuje něco jiného.
Za sebe mohu nedoporučit Sketch, byť je cena lákavá, tak funkčnost slabá.
Vyzkoušeno mám Pop-In - dají se použít i jako svrchní kalhotky (vkládačky se připevňují patentkami). Dál malému vyhovují Anavy Easy. Nově mám Itti Bitti Snap in One, ale ještě je neměl. Doma mám raději vlňáky.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.11 21:28
hofka píše:
A jak jsou takovýhle „jednorázovky“ velikostně? Nemaj děcka prdel jak Ferda mravenec?

Jak které a záleží i jak vycpané. :mrgreen: Trošku větši jsou, to asi ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.11 21:29
hofka píše:

Mrkni třeba sem
http://www.anavy.cz/…-Fotogalerie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
26.5.11 21:34

Já jsem viděla jen popolini a byly ze směsových materiálů, což mě odradilo. Takže já dávala tvarované bavlněné + svrchňáky. Chtěla jsem mít primárně dítě v bavlně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12459
26.5.11 21:37
hofka píše:

No samozřejmě štíhlý zadeček jako v papírovce to není, ale pěkný tvarovaný zadeček jo. :-)

saphire. Já mám dobré zkušennosti s Pop In a Anavy Easy. Ty PoP In jsou fakt fajn, že kalhotky použiješ i na jiné plíny. Ale malé jsem je dávala asi až od čtyř měsíců, dřív mi přišlo, že ji hrozně otlačují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
26.5.11 21:42

tak my jedeme v kapsovkach bum genius, bbh magic a mommys touch.. a na doma mame itti bitti sio a doma site plinuse..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7013
26.5.11 21:44

Ty Anavy Easy jsem viděla a docela zaujaly ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
26.5.11 21:47

ahoj, zakládala jsem podobnou diskuzi před rokem: https://www.emimino.cz/…n-one-40981/

• mně vyhovují bambusové TB EasyFit novější verze
  • příjemná je i od Bum Genius, ale ty suché zipy po půl roce celkem intenzivního používání hůř drží.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
26.5.11 21:50

irco ja pouzivam bum genius skoro 2 roky a se suchacema teda problem zatim nemam.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama