Ploché bříško po dvou dětech

Kacik1988
8.2.16 19:45

Ploché bříško po dvou dětech

Prosím jestli by mi mohla nějaká maminka poradit. Vezmu to od začátku. Před prvním těhotenstvím jsem měla 49 kilo na 168 cm. V prvním těhotenství jsem nabrala 16 kilo, ale do 2 měsíců jsem byla zpět na své původní váze aniž bych se musela snažit, břísko hezky ploché že by mi ani nikdo nevěřil že jsem rodila :-D ve druhém těhotenství jsem nabrala 13 kilo, dokonce se objevily 2 miniaturní strie, které už ale nejsou téměř vidět. Jsem půl roku po druhém porodu, mám 52 kilo takže o 3 víc což mi nevadí, právě naopak, ale pořád mám pořád takové větší a povislé břicho. Tak jestli by mi některá z vás neporadila, zda by nepomohly nějaké cviky a případně jaké - nejlépe aby se to dalo cvičit doma. Jediné co zatím dělám jsou procházky a rychlá chůze s kočárkem. Na posilovnu bohužek nemám čas a momemtálně ani finance. Opravdu jsem z toho nešťastná, nevypadá to hezky a v létě bude chtít partner někam na dovolenou a momentálně bych se styděla být v plavkách. Je mi trapně i před ním… Děkuji za každou radu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

324
8.2.16 19:50

Tak to by mne také zajímalo…já vždy po porodech, nejdéle do půl roku, krásné bříško…a teď po 4…jak když jsem spolkla meloun… 8o 8o nahoře…asi to bude chtít nejdříve posílit vnitřní svaly…pak ubude tučná vrstva :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
8.2.16 19:52

Posilování + zdravá strava.. nic jiného nelze poradit.. ideálně v posilovně, ale lze cvičit i doma.. jen se k tomu člověk hůř donutí… na yout. najdeš spostu videí.. Například od Jillian… :palec: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
8.2.16 19:57

@Frida F a to já se donutím to je bez problému jak mi o něco jde :-D v těch videích se ztrácím, je jich tam hrozně moc… Snažím se jíst zdravě, už kvůli kojení ale i tak na to docela dbám.

• Nahlásit
  • Citovat
21908
8.2.16 19:59

Taky bych ho chtela. Na druhou stranu je treba si priznat, ze ta postava jako driv uz asi nikdy nebude, no. Pusobi gravitace, vek, vsechno…NErikam, ze mas na to resignovat, ale asi necekat nejake zazraky.
Jinak asi cvicit, cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
8.2.16 20:04

@Mango_Lassi S tím úplně nesouhlasím.. sice mám jedno dítě, ale zase jsem rodila ve 36 letech.. myslela jsem, že to nepůjde.. když jsem se viděla.. ale jde to.. z fitka znám spoustu holek, které jsou po třicítce a mají děti a postava super… ale je to vydřený…protože to co píšeš fakt funguje… ;) Nicméně to lze překonat..

@Kacik1988 Jestli jsi na FB najdi si skupinu L-traning.. tam ti poradí podrobně a najdeš tam spoustu zajímavejch odkazů a informací… Nezbejvá než se zorientovat… většinou jsou videa očíslovaná… a musíš začít nejsnadnější seriíí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.16 20:05

Cvičila jsem teď toto http://www.blogilates.com/…-0-for-2015/, třeba se to někomu bude líbit.

• Citovat
  • Upravit
35461
8.2.16 20:06

@Mango_Lassi opravdu? mám tři děti a břicho pořád stejné. :nevim: cvičení bych doporučila třeba kalanetiku, stará sranda, ale funguje pořád dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21908
8.2.16 20:08
@Frida F píše:
@Mango_Lassi S tím úplně nesouhlasím.. sice mám jedno dítě, ale zase jsem rodila ve 36 letech.. myslela jsem, že to nepůjde.. když jsem se viděla.. ale jde to.. z fitka znám spoustu holek, které jsou po třicítce a mají děti a postava super… ale je to vydřený…protože to co píšeš fakt funguje… ;) Nicméně to lze překonat..@Kacik1988 Jestli jsi na FB najdi si skupinu L-traning.. tam ti poradí podrobně a najdeš tam spoustu zajímavejch odkazů a informací… Nezbejvá než se zorientovat… většinou jsou videa očíslovaná… a musíš začít nejsnadnější seriíí..

jsem po 2. porodu ve 37 a je to proste znat. Po prvnim jsem taky mela celkem dobrou postavu. Ted to tak snadno nejde. Ale treba mas to stesti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21908
8.2.16 20:10
@Tiger-lily píše:
@Mango_Lassi opravdu? mám tři děti a břicho pořád stejné. :nevim: cvičení bych doporučila třeba kalanetiku, stará sranda, ale funguje pořád dobře

taky zalezi, kolik ti je. Asi je rozdil 20+ nebo 35+.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19410
8.2.16 20:10

Doporučuji Jillien Michaels ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
8.2.16 20:11

@Mango_Lassi Musím tedy doplnit, že jsem cvičila i před těhu.. možná to má svůj vliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
8.2.16 20:12
@Mango_Lassi píše:
taky zalezi, kolik ti je. Asi je rozdil 20+ nebo 35+.

třetí jsem rodila v 31 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21908
8.2.16 20:14
@Frida F píše:
@Mango_Lassi Musím tedy doplnit, že jsem cvičila i před těhu.. možná to má svůj vliv…

taku jsem celkem cvicila, ale ted to nejak nemuzu vubec vratit zpatky to bricho. Kazdopadne to pro me zni celkem povzbudive, treba i ja se casem zlepsim ;-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
8.2.16 20:14

To by mě taky zajímalo, jak na ploché břicho :-) Po prvním dítěti mi zůstal rozestup břišních svalů, břicho sice bez špeku, ale trochu vyvalené. Než jsem s tím stihla něco udělat, znovu jsem otěhotněla, takže předpokládám, že po druhém dítěti to bude ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama