Plod neodpovídá HCG

11
27.6.21 09:21

Plod neodpovídá HCG

Dobrý den jsem těhotná,
Ve Sředu jsem byla na gynekologii skrz bolest břicha. Doktor našel volnou tekutinu.Vzal mi krev a pozval si mě na Čtvrtek. Ve Čtvrtek mi řekl že je jí tam více a HCG bylo 171 tak mě radši poslal na 2 dny do nemocnice aby vyloučil mimoděložní těhotenství. V nemocnici mi brali hned také HCG které přes noc vzrostlo na 354. Řekli mi že počkáme do Neděle udělají kontrolní ultrazvuk a HCG.
V Neděli HCG 1754 ale plod sice šel vidět, ale neodpovídá na to..Volná tekutina ustupuje a bolesti žádně, ale že si mě tu radši nechají ještě dva dny. Já jsem už zoufalá. Nevím co si o tom mám myslet. Tohle by bylo vymodlené. Jsem už po 2 SP
Nemá prosím někdo podobnou zkušenost že plod neodpovídá HCG
Děkuji za každou odpověd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21635
27.6.21 09:41

Pokud se plod nevyvíjí optimálně, následuje většinou potrat, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.6.21 09:49

Ještě dodám že volná tekutina prý může být s léku. Těhotenství se zadařilo díky INSEMINACI

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
27.6.21 09:52

Já měla taky podezření na mimodelozni či neprosperujici těhotenství. Zacala jsem krvacet. V nemocnici jsem byla tři dny. Brali mi 2× krev, hodnota rostla, takže mě pustili. Plod se ukázal později. Měla jsem pozdě ovulaci. Ale nevím co ta volna tekutina, držím palce. Kdyby to bylo mimodelozni, to by už viděli. A pokud hodnota roste, tak je to dobře. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.6.21 10:05

@Petrussee
Děkuji aspon za malou naději :andel: Volná tekutina prý může být způsobená léky po INSEMINACI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
27.6.21 10:14

Kolikaty mas byt den? Nejdulezitejsi bude srdicko a velikost potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.6.21 10:22

@Sněhurka18
Dnes bych měla být 4+2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
27.6.21 10:29

@Denisa002 vydrž, to bude dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.6.21 10:31

@Petrussee
Snad ano děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10190
27.6.21 11:24

Tak 4+2 žádný plod vidět teda určitě není. Možná tak nějaká tečka v děloze - gestacni váček. Přijde mi, že hcg roste tak jak má, tak nechapu tu hospitalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
27.6.21 11:27

@Denisa002

Hodnoty rostou a rostou hezky. Plod byl vidět, tudíž předpokládám, že byl vidět v děloze a mimoděložní je tedy vyloučené.
Moc nechápu, jak může neodpovídat hCG - neexistuje nic, kde by bylo psáno, že ve 4+2 má být hCG tolik nebo tolik. Je jakási tabulka, ale to rozpětí hodnot je tak obrovské, že bys musela mít hodnotu menší než 3, aby ses do té tabulky nevešla.
Není důležitá ta konkrétní hodnota. Důležitý je nárůst a ten tam je.
Mně se to zdá být v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
27.6.21 11:32

Já netuším, co by mělo ve 4+2 odpovídat, půlce lidí v tomhle tt není na utz vidět zcela nic. A duhé půlce lidí miniaturní tečka - gestační váček. Plod určitě ne. V 5+0 jsem měla vidět gestační váček se žloutkovým a dr. se radovala, kolik tam toho na tak nízký tt je.
Jsi opravdu 4+2, čili 16 dní od inseminace? Pokud ano, absoultně nechápu plašení s hCG, mimoděložním apod. prakticky ještě před datem vynechání menstruace, kdy naprostá ženská vůbec netuší, že se k nějakému těhotenství schyluje. Pokud jsi opravdu 16 dní od inseminace, hCG tam je, roste, počkala bych týden, spíš dva, jak se to bude vyvíjet, dřív jak za dva týdny bych srdíčko nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12951
27.6.21 11:45
@ugluk píše:
Já netuším, co by mělo ve 4+2 odpovídat, půlce lidí v tomhle tt není na utz vidět zcela nic. A duhé půlce lidí miniaturní tečka - gestační váček. Plod určitě ne. V 5+0 jsem měla vidět gestační váček se žloutkovým a dr. se radovala, kolik tam toho na tak nízký tt je.
Jsi opravdu 4+2, čili 16 dní od inseminace? Pokud ano, absoultně nechápu plašení s hCG, mimoděložním apod. prakticky ještě před datem vynechání menstruace, kdy naprostá ženská vůbec netuší, že se k nějakému těhotenství schyluje. Pokud jsi opravdu 16 dní od inseminace, hCG tam je, roste, počkala bych týden, spíš dva, jak se to bude vyvíjet, dřív jak za dva týdny bych srdíčko nečekala.

Presne tak!!

Zakladatelko, poradne te teda vystresli. Vzdyt je hrozne brzo. Proste pockej a ver, ze to bude dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.6.21 11:58

Hospitalizovaná jsem protože mě hlídají skrz mimoděložní. Aspon takhle mi to řekl doktor i to že na tak vysoké HCG je to strašně malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
27.6.21 12:15

Ve 4+2 je podezření na mimoděložní na základě (vzorně rostoucího) hCG hodně neobvyklé… Takže bych se hodila do klidu, řekla si, že radši přespříliš opatrnej doktor než někdo, kdo má všecko na háku, tvůj stav je zatím plně odpovídající tvému tt, tak ať jsi brzo doma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat