Těhotná a stav k pláči

Anonymní
26.6.21 19:57

Těhotná a stav k pláči :D

Holky ahoj,

Anonym protože nechci aby to zatím někdo věděl, ale jsem v 7tt a sice mi není zle, ale chytla jsem šílenou virozu, kdy jsem sotva polkla, do toho nemám absolutně na nic chuť (jakoze snad jen na meloun) a vezsina věci mi ani nechutna. To ze lezim od rána do noci ani nekomentuju, ta viróza tomu velmi nepomohla.

Co mě trápí je ze mám 48kg a trochu se bojím ze ještě zhubnu a ze to je špatný, ale nemuzu do sebe nejak nic moc nacpat, jim, ale malý porce a spis víc denně, ale proste celkem dohromady snim tak 2 velký jídla.

Zlepší se to? :lol:
Měly jste to taky tak v začátku tehu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2862
26.6.21 20:00

Ono to tak hrozný nebude, když píšeš do diskuse na netu se smajlikem.
Kdyby jsi měla vážně obavy, tak jdeš k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 20:02

@Rachel_cz Jezisi :roll:
Ano není to vážně že potrebuju kapacky.

Bylo tohle nutný?

• Citovat
  • Nahlásit
22420
26.6.21 20:03

Já to mám vždycky většinu tehotenstvi :D ani ne virozu, ale únava, nevolnost, nechutenství (nebo naopak chuť na něco, co okamžitě vyzvracim), stavy na omdleni. 2 velký jídla jsou ještě fajn, já do sebe dostanu tak piškoty, sem tam vařený suchý brambor a nektarinky :D z většiny věcí se mi dělá zle :D hlavně musíš pořádně pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 20:05

@Kriss Tina díky moc, pit se snažím a objednavam i ovocný stavy a občas i zeleninovy, to mi dela taky nejlíp

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 20:06

@Rachel_cz a Btw u lékaře jsem byla, když jsem měla strach ze mám anginu nebo covid. Pokud myslis ze se mnou rozebíral můj stav a to ze mi nic nechutna, tak ne, vzal mi krev a udělat antigen a ujistil mě, ze je to viróza.

• Citovat
  • Nahlásit
22420
26.6.21 20:08
@Anonymní píše:
@Kriss Tina díky moc, pit se snažím a objednavam i ovocný stavy a občas i zeleninovy, to mi dela taky nejlíp

Chce to vychytat co ti udela dobře. Hlavně ty tekutiny, mimco si jinak vezme od tebe co je třeba a ty taky neumřeš po týdnu o málo jídle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9833
26.6.21 20:15

Jestli ti to nedělá špatně, pij klidně něco hodně sladkého, je tam dost energie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
26.6.21 20:22

Děti se rodily i v koncentráku, kdyžtak si kup nějaký nutridrink a hlavně ber vitamíny pro těhotné s kyselinou listovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
26.6.21 20:51

Buď ráda….
Já jsem v 10tt a jím každé 2-3 hodiny a to i v noci, jinak je mi špatně z hladu. Sice se snažím jíst co nejzdravěji, ale přestalo mi chutnat maso, takže moc na výběr nemám a už mám nahoře 3kg, bojím se kam to půjde dál :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
26.6.21 21:19

Mne bylo v prvnim trimestru zle uplne ze vseho krome pomerancu a koly. Pak jsem kolem 8-9tt zacala i zvracet. Jedla jsem pomerance na kila, ale nic jineho - shodila jsem 4 kg a uz je mam krasne zpatky, neboj nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 21:24

Díky holky, nutri drinky jsou fajn nápad.

Pomeranče bych taky pila na litry :)

• Citovat
  • Nahlásit
447
26.6.21 21:58

Já jsem první tři měsíce těhotenství zvracela minimálně pět krát denně a byla dvakrát na kapačkách v nemocnici. Nezbývá nic jiného než to přetrpět. Hlavní je, že to nijak neškodí plodu a co případně zhubneš pak zase rychle nabereš :mrgreen: ale teda teď jsem v pátém měsíci, už pár týdnů nezvracím a přesto nemůžu jíst maso a hodně dalších věcí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
27.6.21 08:05
@Anonymní píše:
@Rachel_cz a Btw u lékaře jsem byla, když jsem měla strach ze mám anginu nebo covid. Pokud myslis ze se mnou rozebíral můj stav a to ze mi nic nechutna, tak ne, vzal mi krev a udělat antigen a ujistil mě, ze je to viróza.

Jo možná jsi měla otevřít pusu a svoje potíže mu říct :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3477
27.6.21 08:17

Klid, tohle jsem měla do 20tt + plnej úvazek a čtyřletý dítě k tomu. A aspoň 2× týdně migrénu. Pak to přešlo a zas pro změnu omdlívám, tlak mi lítá hore dole, a furt je mi neskutečný vedro, sprchuju a převlíkám se klidně čtyřikrát denně. Těhotenství někdy není nic hezkýho :mrgreen: ještě mi zbývá nejmíň sedm týdnů, a každej večer usínám s hrůzou že mě čeká další propocená noc a další den kdy mi bude mizerně :mrgreen: Taky jsem zhubla, sice ne až tak moc jako ty, ale ono to dítě si vezme i na úkor matky, aby jemu nechybělo, takže o něj nemusíš mít strach. Můžeš zkusit vitamíny těhotenský. A ty chutě se docela rychle mění, tak třeba brzy dostaneš chuť na něco výživnějšího :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat