Plodné dny a těhotná?

Anonymní
17.4.20 17:24

Plodné dny a těhotná ?

Dobrý den všem, měla bych otázku. Dnes jsem na tehotenskem testů měla ducha (spíš šla vidět víc ) zítra test zopakují. Ale nejde mi do hlavy, že jsem měla 12.4 plodné dny. Podle kalendáře i podle hlenu.(Vždy když mám plodné dny tak jsem více mokrá. )Jenže kdybych byla těhotná tak přeci nemůžu mít plodné dny? Prosím o případné úvahy. Umřelo mi miminko a já bych děsně chtěla být těhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19676
17.4.20 17:34
@Anonymní píše:
Dobrý den všem, měla bych otázku. Dnes jsem na tehotenskem testů měla ducha (spíš šla vidět víc ) zítra test zopakují. Ale nejde mi do hlavy, že jsem měla 12.4 plodné dny. Podle kalendáře i podle hlenu.(Vždy když mám plodné dny tak jsem více mokrá. )Jenže kdybych byla těhotná tak přeci nemůžu mít plodné dny? Prosím o případné úvahy. Umřelo mi miminko a já bych děsně chtěla být těhotná.

Tomu nejak nechapu.. Jestli jsi si jista, ze jsi mela 12.4.plodne dny, tak proc resis, ze bys nemohla byt tehotna? Tak jsi v tech plodnych dnech otehotnela, ne? MS jsi nedostala? Pokud ne, mas uz skoro 3.tyden zpozdeni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
17.4.20 17:56

Taky to moc nechapu. Jestli mas termin ms a mas na TEHOTENSKEM testu ducha tak budes tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10416
17.4.20 17:57

Nechápu. Kdy si měla poslední menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
17.4.20 18:21

Tak ovulaci jsi mohla mít klidně i o pár dní dříve. Podle kalendáře se neřiď, často to nevychází. Jestliže máš ducha na testu tak jsi prostě v těchto plodných dnech otěhotněla. To je přeci jasné..
Jinak nevím co řešíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 19:08

Poslední menstruaci jsem měla 23.3 a další mám mit 22.4.Omlouvám se špatné jsem s vyjádřila. Jen mi je divné, že mi to test ukázal tak brzy :D

• Citovat
  • Nahlásit
19676
17.4.20 19:12
@Anonymní píše:
Poslední menstruaci jsem měla 23.3 a další mám mit 22.4.Omlouvám se špatné jsem s vyjádřila. Jen mi je divné, že mi to test ukázal tak brzy :D

Aha, uz jsem se zorientovala v datech. No, preju, at ti to vyjde, jen doufam, ze si uvedomujes, ze testovani pred terminem MS je dost osemetne v tom, ze je velka sance, ze vse odejde s MS..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 19:16

@unuděná Tohle jsem si ani neuvědomila. Ale popravdě pokud tomu tak dojde, tak je to v pohodě. Přišla jsem o miminko měsíc před porodem.Ani nevím proč jsem si ten test udělala. Možná proto že jsem nepříjemná protože beru nové antidepresiva.

• Citovat
  • Nahlásit
4912
17.4.20 19:19
@Anonymní píše:
@unuděná Tohle jsem si ani neuvědomila. Ale popravdě pokud tomu tak dojde, tak je to v pohodě. Přišla jsem o miminko měsíc před porodem.Ani nevím proč jsem si ten test udělala. Možná proto že jsem nepříjemná protože beru nové antidepresiva.

Co ma za logiku si delat test, kdyz jsi neprijemna z antidepresiv?
A muzou se v tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 20:07
@Anonymní píše:

A nemohla si mít plodné dny dříve, 5.den by ti test ještě nic neukázal. Jestli to spíše nezpusobily ty léky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 21:38

@Simmcaa I těhotenství způsobuje změny nálad?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 21:40

Myslím že nemohla. Uvidím na konci příštího týdne si udělám znovu test a dám vědět. Už jen že tyto antidepresiva, by se neměly brát v těhotenství. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 21:44

Chápu, co myslíš, Je teprve 5.den od ovulace a ty máš na testu ducha - údajně se může lehce vyplavovat hcg při uhnizďování, ale osobní zkušenost s tím nemám. Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 14:02
@Anonymní píše:

Tak co jak jsi na tom??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 16:53

Zatím nevím, bývá mi špatné celý den od žaludku. Kdyz jim tak v pohodě. Dnes mám dostat menstruaci :D Zatím také nic, vždy chodí jako hodinky. Podle digitálního testu, který jsem si dělala v neděli odpoledne jsem 2-3tydny těhotná. V pondělí jdu na gyndu :) Buď potvrdí nebo vyvrátí těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat