PCOS a metformin

95
16.4.20 08:13

PCOS a metformin

Ahoj holky,

brala jste některá metformin na PCO a podařilo se vám po něm otěhotnět?
V CARu mi jej předepsali, beru první měsíc a dnes mám pozitivní ovulační test (jinak neovuluju). K tomu bych měla začít brát ještě Femaru, ale vzhledem ke karanténě mi bylo doporučeno s ní počkat a zatím brát jen metformin, tak mě zajímalo, zda některé z vás stačil jen metformin samotný bez dalších podpůrných léků? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
16.4.20 08:36

Ahoj, metformin mi nepomohl, ani v kombinaci si femarou, drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
21.4.20 10:19

@Sl.Kockova To mě mrzí. I tak děkuju za reakci. :) Vypadá to, že s tím moc holek zkušeností nemá. Mimochodem, zabralo ti něco jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
21.4.20 11:23

@StepMom ivf :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
21.4.20 11:28

@Sl.Kockova Aha. :) Tak to mi zamítli, jelikož mám AMH 11,7, což je prý velmi rizikové. Tak uvidíme. Každopádně ještě jednou děkuju. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
21.4.20 11:49

@StepMom Jakoze je to moc? Ja měla 17 a po drillingu asi 14 a úplně v pohode..stimulace nízká a naprosto bez problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
21.4.20 13:04

@Sl.Kockova Wow. Tak mě vystrašili, že mi hrozí až smrt, že to by byla až úplně poslední možnost ze všech. Ale už se snažíme skoro 2,5 roku a jsem z těch pokusů, co zafunguje, už trochu unavená. :zed: A kam si chodila, že ti to takhle v pohodě udělali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
21.4.20 13:24

@StepMom pronatal Praha, ano hrozí ohss, ale když daji male dávky, je to v pohode, vajicek jsem měla ve finále jen tri a z toho dvě dobre a jedno je na světě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
21.4.20 13:40

@Sl.Kockova Dobré vědět, děkuju. :palec: My jsme byli v ISCARE a v březnu jsme přešli do IVF CUBE a tam nás takhle vystrašili. Uvidím, možná teda přejdeme zase jinam. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
21.4.20 16:53

@StepMom ja byla v pronatalu spokojena :) drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
3.12.20 20:05

Dotaz

Ahoj, pomohl Metformin? Já po půl roce brání otehotnela přirozene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat