Bolestivé uhnizďování?

Anonymní
14.4.20 19:04

Bolestivé uhnizdovani?

Čaute holky 8) ktera z vás měla bolestivé dny po ovulaci a mohlo se jednat o nidaci? :zed: Děkuji za zkušenosti? :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1076
14.4.20 19:21

Ja měla ovulaci asi 15DC. To jsem měla bolest a odpovidal i čípek atd. Dneska jsem 21DC a mám v podbříšku uprostřed a k levé straně tlak. Trošku jako kdyby se rozjížděla MS. Kdyby to bylo uhnizdovani, bylo by to :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
14.4.20 19:36

Ahoj holky, snad mi zkusenejsi odpovite ;)) dlouho jsem si rikala ze nebudu plasit a psat ale tak prece jenom. Zhruba 7dpo jeem mela vecer naruzovely vytok pri utreni na wc. Predtim jsem mela celkem silnou bolest v podbrisku na leve strane, takova pichlava, ktera celkove trvala asi 2 dny, k tomu teda břicho dost nafoukle, jakoby plne. Myśite ze mohlo byt uhnízděni? Ted jsem asi 11dpo a test negativni z odpoledni moci. Kdy bude nejlepsi testovat? MS by mela prijit cca za tyden. Diky. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:37

Já měla jen bolestivou ovu. Dnes jsem 10dpo a podbrisek cítím normálně jako před MS. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:53

Zakladatelka: jo tak tu oichlavou bolest znám. Já jsem dnes 7dpo a mám takový křeče kolem pupiku i v pdobrisku je to jako by mi tam někdo řezal nevím jak to popsat. :lol: spíše to jsme na pravou stranu a bolí mě i záda trochu a i trochu tlačí žaludek :nevim: nikdy to ored menstruaci nemám tak jsme z toho nějaká nesva..
Co se týče testování jedivre testovat až po vynecháni ms jinak to nemá moc cenu prý ale každa jsme jiná :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
52
14.4.20 19:57
@Anonymní píše:
Zakladatelka: jo tak tu oichlavou bolest znám. Já jsem dnes 7dpo a mám takový křeče kolem pupiku i v pdobrisku je to jako by mi tam někdo řezal nevím jak to popsat. :lol: spíše to jsme na pravou stranu a bolí mě i záda trochu a i trochu tlačí žaludek :nevim: nikdy to ored menstruaci nemám tak jsme z toho nějaká nesva..
Co se týče testování jedivre testovat až po vynecháni ms jinak to nemá moc cenu prý ale každa jsme jiná :hug:

No ja to prave mela podobny, kolem pupiku, zaludku ale hlavne podbrisek, chodila jsem ve volnym tricku protoze jsem ho mela vypouleny… 😂 tak pak napis jak si dopadla!! Mimi si prejeme, doufsm ze za tyden budu vedet vic :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
14.4.20 20:05
@Rose16 píše:
No ja to prave mela podobny, kolem pupiku, zaludku ale hlavne podbrisek, chodila jsem ve volnym tricku protoze jsem ho mela vypouleny… 😂 tak pak napis jak si dopadla!! Mimi si prejeme, doufsm ze za tyden budu vedet vic :palec:

A už tě ro přešlo? A co prsa ty si citlivé neměla? :think: jinak holky já taky tak bolesti kolem pupiku a křeče v podbřišku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
14.4.20 20:17
@Lebedka99 píše:
A už tě ro přešlo? A co prsa ty si citlivé neměla? :think: jinak holky já taky tak bolesti kolem pupiku a křeče v podbřišku :think:

Prsa nic, :think: o tech ani nevim zatim… ale ty mi akorat natecou pred menses tak o cislo :lol: no jinak malinko mam jakoby v deloze asi takovy zasimrani, pichnuti.. snad se jen moc nesleduju :roll: jinak bolest uz takova zavratna ze by me to nejak extra pichalo tak jak predtim, to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat