Plodný den 5. den cyklu?

4.10.19 08:16

Plodny hlen 5 den cyklu?

Ahoj holky, prosím o radu, popř. neměla jste to také některá?. Od 25.9 jsem začala špinit, růžový výtok. 26.9-hnědý výtok až do 28.9… 29.9. ze mě vyšel (omlouvám se za detail) velký kus asi sliznice (bílí), v tom kusu byli nějaké jakoby minižilky a hodně rudá až černá krev(kus). Před tím než to ze mě vyšlo jsem měla takové hodně bolestivé stahy v podbříšku. Poté jsem slabě krvacela až do dnes. Vím, že špinění se jako MS nepočítá, tak to beru od 29.9,jako MS.
Mám cystu 6cm na pravém vaječníku.
A včera jsem zaznamenala bílkový hlen, mám ho i dnes. A nevím zda je možné aby došlo k ovulace 5 den cyklu :think: Nevíte někdo? :nevim:
Děkuji za odpovědě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.10.19 18:13

Nikdo nic? :? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1312
5.10.19 12:31

@Barbara156 jak dlouhy mate cyklus? ja mam plodny hlen od 8 dc a ovu probiha 11 dc po ni mam jeste dva tri dny hlen a konec. cyklus mam 26 dni. jinak mohla vam ta cysta prasknout proto z vas vypadl ten kus, nejlepsi je si zajit na ultrazvuk a zkontrolovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 15:58
@naka1911 píše:
@Barbara156 jak dlouhy mate cyklus? ja mam plodny hlen od 8 dc a ovu probiha 11 dc po ni mam jeste dva tri dny hlen a konec. cyklus mam 26 dni. jinak mohla vam ta cysta prasknout proto z vas vypadl ten kus, nejlepsi je si zajit na ultrazvuk a zkontrolovat ;)

Cyklus dlouhý 40 dní většinou. Taky jsem si myslela, že by to mohla být cysta, no nevím, u dr. jsem byla 2 dny před tím než se to stalo, za týden jdu znova. Takže si myslíte že jsem mohla mít ovulaci takhle brzy? Jestli ano, myslíte si, že to mohlo být z gynexu. Beru ho teprve týden. Jinak děkuji za reakci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama