Po čem toužíte?

490
2.2.16 20:28

Po čem toužíte?

Ahoj :mavam:. Diskuze k odlehčení a zamyšlení. Není to tak dávno, kdy se mě jeden člověk zeptal po čem toužím, upřímně mě otázka zaskočila, nevěděla jsem, jak odpovědět :-). Kdysi mě také napadlo, že raději po ničem toužit nebudu, ale bez touhy to tak úplně nejde. Už slovo TOUHA je samo o sobě krásné a každý z nás máme nějaká očekávání, vize, touha nás naplňuje, popohani někam dál. Jasně, toužíme být zdraví, mít šťastnou rodinu. Ale přeci máme i uvnitř sebe mnoho tužeb, které si necháváme jen a jen pro sebe a nikdo nám je nevezme. Mě například hodně vystihuje píseň od Daniela Landy Touha.Jak to vnímáte vy? A po čem toužíte ve svém životě? Samozřejmě ty nejtajnější psát nemusíte :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7373
2.2.16 20:31

Zahradka, kde se bude darit rajcatum a bylinkam, bude tam jezirko a brizy. A z tech rajcat budu delat naprosto dokonalej salat s cerstvou bazalkou a domaci cibulkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
2.2.16 20:32

Když pominu zdraví pro celou rodinu, tak…

Z těch reálnějších tužeb: Uspět pozítří ve výběrovém řízení na novou práci.

Z těch nereálných: Navštívit květnový koncert AC/DC :mrgreen: (vyprodáno). Začít nový život v Karibiku.

A… dřevěnice někde pod lesem, ale blízko potoka, v panenské přírodě. Necháváme si to na důchod. :-)

Příspěvek upraven 02.02.16 v 20:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mylolite
2.2.16 20:33

Ahojky:) ja jsem byla vychována abych poslouchala sama sebe a to po čem prave touzim…sobecky bez potřeb rodiny…takze sve sny jsem si splnila do 30 let a pak padla na dno protoze jsem si uvědomila ze jedine co vlastne k životu potrebuju je moje dcera a manzel a nas společný smích :)

• Nahlásit
  • Citovat
6173
2.2.16 20:34

Aby dům, po kterém jsem toužila, už byl zařízený a útulný :-D Skončí jedna touha, začne druhá. No a pak bych chtěla svobodné zaměstnání a domek v Miami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
2.2.16 20:36

Kromě zdraví a podobných věcí mám dva životní sny - žít v Irsku a mít dítě. Ani jedno se mi nesplní, ale často a ráda si to představuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
2.2.16 20:38

Dorazila jsem k bodu, kdy jsem mela pocit, ze dalsi touhy nemam. Cca rok to bylo docela utrpeni. Nastesti mi partner pomohl, takze aktualni touha je dostat se na prava.

• Nahlásit
  • Citovat
490
2.2.16 20:39

@Maddlen Tak to budu držet palce, ať máš tu novou práci. Jinak zatím holky diky, máte krásné touhy. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
2.2.16 20:40

@Poisson28 Proč se nemůžeš přestěhovat do Irska? Když jsi bez dětí, sbalila bych se a šla. To není tak nesplnitelný sen :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4683
2.2.16 20:42

Po čem toužím…tak na prvním místě je samozřejmě zdraví pro mojí rodinu.
Ale z celého srdce si nejvíce přeji, abych mohla být těhotná, alespoň jendou zažít ten pocit, když miminko roste pod srdcem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Po druhém dítěti… Manžel bohužel nechce, já věřím, že se to jednou změní, ale nemám od něj ani ten příslib.. Tak se tiše trápím, ale nechci ho do ničeho nutit. Moc bych si přála, aby jednou přišel a řekl, že už je čas..

Prosím o anonym..

• Nahlásit
  • Citovat
4733

Vela veci po com som tuzila sa my splnilo:mam skveleho partnera, zdraveho syna a dom. Ale stale sa najde po com tuzim, momentalne najviac po praci, ktora by ma bavila a zaroven bola aj dobre financne ohodnotena a tuzim chodit do skoly a zvysit si vzdelanie-na tom druhom pracujem a ked sa dovzdelam tak mam aj sancu splnit tu prvu tuzbu. A tuzim mat v botniku vsetky boty od Blahnika :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Stesti a zdravi pro rodinu si neodpustim napsat, protoze to je to nej…
Ale moje touha je mala romanticka zahradka plna levanduli, uprostred malirsky stojan, palety barev a malovat ve „svem vlastnim svete“

• Nahlásit
  • Citovat
Mylolite
@Poisson28 píše:
Kromě zdraví a podobných věcí mám dva životní sny - žít v Irsku a mít dítě. Ani jedno se mi nesplní, ale často a ráda si to představuju…

Někdy se nesplní presně to co si přejeme ale neco podobného co vlastne veškeré životní sny vynahradi…v 15 letech jsem napsala do slohu ze nesnáším čtení knih a pokud někdo čte, musi se uz hodne nudit…pred dvěma lety jsem vydala svou prvni knihu a v obyvaku mam ohromnou knihovnu…občas je dobrý uvěřit ze neskutečné…je vlastne mnohdy skutečne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Papuchalka
2.2.16 20:44
@PinkGirl666 píše:
Vela veci po com som tuzila sa my splnilo:mam skveleho partnera, zdraveho syna a dom. Ale stale sa najde po com tuzim, momentalne najviac po praci, ktora by ma bavila a zaroven bola aj dobre financne ohodnotena a tuzim chodit do skoly a zvysit si vzdelanie-na tom druhom pracujem a ked sa dovzdelam tak mam aj sancu splnit tu prvu tuzbu. A tuzim mat v botniku vsetky boty od Blahnika :mrgreen:

Tak k tomu bych asi prihodila, aby mesta v CR byla trosku prizpusobena k tomu nosit takove boty :D I jen parkoviste - kancl je obcas o drzku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama