Po hádce píše jiným

Anonymní
11.12.19 13:13

Po hádce píše jiným

Ahoj, mám problem…
S přítelem jsem 3 a půl roku. Jak zacit. Ze zacatku mi byl neverny (2×) z čehož jsem od něj utekla a nenáviděla ho. Po čase mi napsal, že toho lituje. Ze nevi proč to udělal. A ze je c****, ze vi jak mi ublizil… Tak jsem se k němu vratila. Po pár mesicich jsem otehotnela, ale bohuzel jsem o to přišla. Kdyz jsem mu rikaka ze s nim cekam miminko, hned v praci si oblepil skrinku ultrazvukem. Staral se o me, hladil brisko. Mluvil na nej. Jak zjistil ze jsem o to prisla byla to rana pro nas oba. Ale nejak jsms to prekousli. A zacli znovu. Furt mi rikal jak me miluje, bral me sebou vsude. Ale kdyz se pohadame tak pise jinym. Prizna se, a tvrdi mi ze si chtel jen normalne pokecat, ze nepadlo slovo o sexu, kafi atd… Ale jak mu to mam verit kdyz mi do oci lhal ze mi je verny a oritom nebyl :(… Dela to vzdy. Hadame se tak 2× do roka a vzdy to je oskliva hádka ze se spolu tyden nebavime a chodíme kolem sebe jak cizi. A pak jsme zase v pohodě, zas mi vypisuje jak me miluje, bere me vsude sebou. Stara se vse…
Co delat? ????‍♀️
V minulisti byl devkar. A tvrdi mi ze od tech never uz takový není a ze lituje toho co mi provedl…
Jsou to jen sladké reci? Clovek se asi nezmeni ze??
Dekuji za odpovedi ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6368
11.12.19 13:29

No az si znovu udelate to dite, tak samozrejme te bude podvadet o tom vubec nepochybuj. Proste on je takovy, vyhovuje mu to a dobre vi, ze tobe taky, protoze mu vzdycky odpustis. Staci kdyz si nasype popel na hlavu, rekne o sobe, ze je cur*k a ty ho s otevrenou naruci prijmes :lol: Jinymi slovy si jeden druheho zaslouzite. Pokud ti takovy chlap k zivotu staci, tak po nicem nepatrej, neprepinej a pocitej, ze si pravidelne bude chodit vyklepavat pytel k jine :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
11.12.19 13:33

Jo holka… Pro mě je nevěra překročení Rubikonu. Neodpustila bych ani jednou, nedokázala bych. Teď s manželem, když už máme 3 děti, bych se to snažila nějak překousnout. Možná :nevim: a to jen kvůli nim. Ale už by to nebylo takové, jako dříve. Nikdy. Udělat mi to přítel, tak letí jako namydlený blesk. A nějaká SMS, kde o sobě píše vulgárně a sype si popel na hlavu, by na tom nic nezměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
11.12.19 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problem…
S přítelem jsem 3 a půl roku. Jak zacit. Ze zacatku mi byl neverny (2×) z čehož jsem od něj utekla a nenáviděla ho. Po čase mi napsal, že toho lituje. Ze nevi proč to udělal. A ze je c****, ze vi jak mi ublizil… Tak jsem se k němu vratila. Po pár mesicich jsem otehotnela, ale bohuzel jsem o to přišla. Kdyz jsem mu rikaka ze s nim cekam miminko, hned v praci si oblepil skrinku ultrazvukem. Staral se o me, hladil brisko. Mluvil na nej. Jak zjistil ze jsem o to prisla byla to rana pro nas oba. Ale nejak jsms to prekousli. A zacli znovu. Furt mi rikal jak me miluje, bral me sebou vsude. Ale kdyz se pohadame tak pise jinym. Prizna se, a tvrdi mi ze si chtel jen normalne pokecat, ze nepadlo slovo o sexu, kafi atd… Ale jak mu to mam verit kdyz mi do oci lhal ze mi je verny a oritom nebyl :(… Dela to vzdy. Hadame se tak 2× do roka a vzdy to je oskliva hádka ze se spolu tyden nebavime a chodíme kolem sebe jak cizi. A pak jsme zase v pohodě, zas mi vypisuje jak me miluje, bere me vsude sebou. Stara se vse…
Co delat? ????‍♀️
V minulisti byl devkar. A tvrdi mi ze od tech never uz takový není a ze lituje toho co mi provedl…
Jsou to jen sladké reci? Clovek se asi nezmeni ze??
Dekuji za odpovedi ????

Super přítel :potlesk: podved ho taky a piš si taky s jinyma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:37
@Annabela11 píše:
Super přítel :potlesk: podved ho taky a piš si taky s jinyma…

Ja nevery nesnasim, asi bych to ani nezkousla kdybych to udelala… A co mi to pomuze?…

• Citovat
  • Nahlásit
3253
11.12.19 13:42

Někdo se změní, dospěje, přehodnotí svoje priority, unaví ho nahánět nový maso :mrgreen:, noněkdo se změní na čas, pak ho chytne krize středního věku a udělá to znovu a někdo se nezmění nikdy a ještě na smrtelný posteli bude nahánět sestřičky ;)

Do jaké kategorie patří ten tvůj… těžko říct :-)

ale s těma slečnama, to jako řeší vaše hádky? bych ho poslala někam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:42

@Chytrak
Myslis?? Pritom kdyz se pak bavine a zasmejem se tomu tak je v poho a jeste mi to i ukaze ze si s nima psal jen ten den a pak nic. Ale nectu mu to. Radeji :)
A ze v sexu je semnou spokojeny, vzdy zkousime neco noveho jineho aby to furt nebylo to same a jsme v poho. U nas hádky nejsou kazdy mesic.. Vzdycky jednou za pul roku a hnusny… Pak jen poslouchám od kamosu jak je nasranej a smutnej. Tak fakt nevim. V noci je v praci jezdi dodavkou. A pres den je doma. Nebo v dilne kde opravuje auta…
Nevim bud jsem naivni a nebo to uz dobre ovlada abych nic nepoznala… Vzdy tvrdi ze normalne pokecal a nic vic nechtel :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
311
11.12.19 13:44

Pro me nevera hranice kterou taky nikdy neprekousnu, nekdo na to zaludek ma nekdo ne. Lide se nemeni pouze se na chvilku prizpusobi, to ze jsi mi odpustila jsi mu dokzala akorat to, ze to muze udelat znova. Poucil by se mozna do dalsiho vztahu, kdyby jsi ho odkopla, ja byt tebou tak si s nim dite nedelam a poslu ho pryc. Sama vidis, ze duvera je narusena a kdyz nemas ve vztahu duveru na cem dal chces stavet??? Chapu, ze je to tezke, sedni si vem si tuzku a papir a sepis si pro a proti a co te s nim do budoucna ceka. A podle toho se rozhodni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
11.12.19 13:46

Tři a půl roku je žalostně málo a on už tě stihl dvakrát podvést. Ten vztah nefunguje, hledej štěstí jinde. Co bys dělala za dvacet let? To by tě podváděl dvakrát týdně ne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:47

@welovefashion on je uzasnej kdyz jsme v klidu. Jen jak se pohadame tak bych ho zabila :lol: sam se vzdy prizna ze napsal jinym, ze to jsou jen kamosky a ze nepadlo nic o sexu ani kafi ani ze by se sešli… Pritom vi ze mi to vadi a dela to. Kdo se v tom ma vyznat? Nereknu kdybysme spolu byly par měsíců… Ale 3 a pul roku je nejaka doba a mam ho rada porad.. :?
Fakt nevim co delat dal :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3253
11.12.19 13:50
@Anonymní píše:
@welovefashion on je uzasnej kdyz jsme v klidu. Jen jak se pohadame tak bych ho zabila :lol: sam se vzdy prizna ze napsal jinym, ze to jsou jen kamosky a ze nepadlo nic o sexu ani kafi ani ze by se sešli… Pritom vi ze mi to vadi a dela to. Kdo se v tom ma vyznat? Nereknu kdybysme spolu byly par měsíců… Ale 3 a pul roku je nejaka doba a mam ho rada porad.. :?
Fakt nevim co delat dal :,(

Pokud je to 2× do roka a nic víc plus se ti přizná…za mě jako naštvaná bych byla, ale asi bych to úplně nehrotila :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:51

@Corttez
No podvedli me dva… Tomu prvnimu jsem to neodpustila abyla s nim 5 let.
Tomuhle jsem to odpustila..
Proti je ze kdyz se pohadame tak se chova jak debil… Nic vic. Jinak kdyz jsme v poho tak udela vse. Nema problem ani za me umyt nádobí nebo uvarit jidlo 8)
A kdyz se ho optam proc jim napsal. Rekne ze to nikdy nepochopim. Ze to je normalni pokec, ze jim nepise o sexu nic. Jen se bavi o zivote. A vzdy to jsou holky co maji taky vztah.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1231
11.12.19 13:53
@Anonymní píše:
@Chytrak
Myslis?? Pritom kdyz se pak bavine a zasmejem se tomu tak je v poho a jeste mi to i ukaze ze si s nima psal jen ten den a pak nic. Ale nectu mu to. Radeji :)
A ze v sexu je semnou spokojeny, vzdy zkousime neco noveho jineho aby to furt nebylo to same a jsme v poho. U nas hádky nejsou kazdy mesic.. Vzdycky jednou za pul roku a hnusny… Pak jen poslouchám od kamosu jak je nasranej a smutnej. Tak fakt nevim. V noci je v praci jezdi dodavkou. A pres den je doma. Nebo v dilne kde opravuje auta…
Nevim bud jsem naivni a nebo to uz dobre ovlada abych nic nepoznala… Vzdy tvrdi ze normalne pokecal a nic vic nechtel :nevim:

to že je chlap (vlastně kdokoli) spokojený v sexu se stálým partnerem vůbec nic nevypovídá o jeho věrnosti. Někdo to má jako životní krédo („vojet co neuteče“), někdo se prostě se stálým partnerem nudí, i když sex je v pohodě a potřebuje nové impulsy (rozuměj: nové dírky, popř. klacky - i když třeba pouze jednonoční). Váš vztah tak jak ho popisuješ absolutně nemá budoucnost, pouze za předpokladu, že se smíříš s tím co máš doma a budeš doufat, že tě časem nestihne nějaká pohlavně přenosná choroba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:54

@welovefashion jo my se jinak nehadame :) jen proste po pul roce nas neco nastve a vzdy se steknem skrz prkotinu.. Vlastne tohle je nase prvni hadka po roce… Jinak jsme v poho, mame stejny koníčky, v posteli nam to klape…
Jen proste nevim proc vzdy napise jinym… Zveda si ego? Nebo je to opravdz jen kamaradsky pokec o životě… Kdyz se ho optam rekne mi ze z komara dělá velblouda ze kdyby chtel tak to udela a neprizna se mi ze napsal jinym… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 14:01

@Modesta tak ja nevim co delat… Hadky do vztahu patri. U nas to opravdu neni casto.
Proste me jen stve ze napise jinym, a kamaradum pak „breci“…
A me vysvetli ze to je pouze psani o životě a nic vic. Ze v tu chvíli si chtel normalne pokecat a ne se dohadovat…
Jinak kdyz jsme v poho, tak vztah je uplne skvěléj :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat