Po kastraci kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 22.04.18 12:47
Po Kastraci kočky

Ahoj ve čtvrtek jsem nechala naší kočku kastrovat první den byla v pohodě ale dneska jen někde polehavá a pořád kňourá a mňaučí snažila jsem si s ni hrát ale nemá zájem normálně ráno jedla ale je taková unavená tak jestli ji něco je nebo je to normální díky za odpovědi

Reklama

Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 22.04.18 12:52

Nase po kastraci hodne spaly, druhy den jsne to uz nepoznali, ze nekde byli… Takze jestli mas pochybnosti, zasla bych nejpozdeji zitra k veterinari, lepe ale hned

lachtanice86
Závislačka 4685 příspěvků 22.04.18 13:01

Moje kočka byla úplně hotová týden. Ale měla tedy zánět. Druhá už druhý den běhala jako by nic

MartinaCV
Kelišová 5750 příspěvků 22.04.18 13:05

Je to na veterináře! Ne vždy se kastrace povede!

Hadumi
Extra třída :D 12876 příspěvků 22.04.18 14:04

Naše hned další den běhala jako čamrda a starala se o koťata.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 139 příspěvků 22.04.18 14:28

Dobrý den, naše kočka byla druhý den v pohodě, ale třetí den byla skleslá a polehávala. Připisovala jsem to tomu, že přestaly fungovat analgetika. Třetí den už byla, ale v pohodě. Rozhodně bych zajela k veterinářovi když kočička i naříká, aby zkontroloval.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama