Po kastraci kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 22.04.18 12:47
Po Kastraci kočky

Ahoj ve čtvrtek jsem nechala naší kočku kastrovat první den byla v pohodě ale dneska jen někde polehavá a pořád kňourá a mňaučí snažila jsem si s ni hrát ale nemá zájem normálně ráno jedla ale je taková unavená tak jestli ji něco je nebo je to normální díky za odpovědi

Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 22.04.18 12:52

Nase po kastraci hodne spaly, druhy den jsne to uz nepoznali, ze nekde byli… Takze jestli mas pochybnosti, zasla bych nejpozdeji zitra k veterinari, lepe ale hned

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6362 příspěvků 22.04.18 13:01

Moje kočka byla úplně hotová týden. Ale měla tedy zánět. Druhá už druhý den běhala jako by nic

MartinaCV
Kelišová 6686 příspěvků 22.04.18 13:05

Je to na veterináře! Ne vždy se kastrace povede!

Hadumi
Extra třída :D 13507 příspěvků 22.04.18 14:04

Naše hned další den běhala jako čamrda a starala se o koťata.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 225 příspěvků 22.04.18 14:28

Dobrý den, naše kočka byla druhý den v pohodě, ale třetí den byla skleslá a polehávala. Připisovala jsem to tomu, že přestaly fungovat analgetika. Třetí den už byla, ale v pohodě. Rozhodně bych zajela k veterinářovi když kočička i naříká, aby zkontroloval.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >