Po kastraci kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 22.04.18 12:47
Po Kastraci kočky

Ahoj ve čtvrtek jsem nechala naší kočku kastrovat první den byla v pohodě ale dneska jen někde polehavá a pořád kňourá a mňaučí snažila jsem si s ni hrát ale nemá zájem normálně ráno jedla ale je taková unavená tak jestli ji něco je nebo je to normální díky za odpovědi

Reklama

Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 22.04.18 12:52

Nase po kastraci hodne spaly, druhy den jsne to uz nepoznali, ze nekde byli… Takze jestli mas pochybnosti, zasla bych nejpozdeji zitra k veterinari, lepe ale hned

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 22.04.18 13:01

Moje kočka byla úplně hotová týden. Ale měla tedy zánět. Druhá už druhý den běhala jako by nic

MartinaCV
Kelišová 6102 příspěvků 22.04.18 13:05

Je to na veterináře! Ne vždy se kastrace povede!

Hadumi
Extra třída :D 13084 příspěvků 22.04.18 14:04

Naše hned další den běhala jako čamrda a starala se o koťata.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 159 příspěvků 22.04.18 14:28

Dobrý den, naše kočka byla druhý den v pohodě, ale třetí den byla skleslá a polehávala. Připisovala jsem to tomu, že přestaly fungovat analgetika. Třetí den už byla, ale v pohodě. Rozhodně bych zajela k veterinářovi když kočička i naříká, aby zkontroloval.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama