Zánět na srdci - zkušenosti s nemocí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 23:12
Zánět na srdci.

Dobrý den, můj syn onemocněl moykarditidou, má někdo zkušenosti s tou nemoci?

Reklama

Reakce:

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 18.04.18 23:16

Já ji měla sama, ale v dospělosti. Kolik je synovi? A jak k tomu dle Dr přišel? Dostal jaké léky?

Anonymní  18.04.18 23:20

Ležel 3 dny kvůli tomu v nemocnici(dělali mu různé testy ), potom dostal antibiotika na týden. 23 let.

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 18.04.18 23:24

Nemohla bys mi poslat soukromou zprávu? Popsala bych ti vše, jak jsem to měla, co léčení atd. Nechci to tu vše popodrobna popisovat. Já to měla loni v létě.

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 18.04.18 23:33

Už jsem Vám poslal zprávu.

Anonymní  19.04.18 07:16

Manžel ji měl, byl v nemocnici přes týden na koronárním a musí chodit na kardio kontroly, rok nesměl sportovat a namáhat se, na každou další nemoc dostává hned antibiotika :/ nemůže si v žádném případě nemoc pár dní přecházet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama