Reklama

Parasomnia - n-rem spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 10:45
Parasomnia - n-rem spánek

Ahoj, našel by se tu někdo, kdo má taky diagnostikovanou poruchu n-rem spánku? Já už bych se strašně chtěla vyspat, ale je to jak žít dvojí život. Prý to má jen jedno 1% populace ale není přece možné, že jsem jediná v ČR. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 10:48

Co presne doprovazi tve problemy? Ja mel jen nespavost. Poruchy spanku resi psychiatr.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 10:54

Ve snu se sama rozhoduji a řeším situace, ale jen na základě děje, všechno prostě prožívám jako opravdu, vše si pamatuji i nejmenší detaily, když se mi ve snu stane něco strašného, tak mám zkažený celý den. Nevyspím se, protože pořád ve snu něco řeším, přemýšlím. Ve snu cítím i hmat a chutě. Je toho víc. Byla jsem ve spánkové laboratoři.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 10:55

Je to tak skutečné, že se někdy musím manžela i zeptat, zda se to nestalo a někdy mě sám zastaví, když vyprávím o zážitku, který se nikdy nestal.

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 10:56

@Ano Andromeda To mas teda poradne. A jake ti nabidli reseni? Na to jsou i prasky.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 11:02

Po práškách bych ráno nevstala, nedělali mi dobře. Na tohle moc možností není, když jdu spát, tak to není s tím, že se vyspím, prostě jakoby vstoupím do toho druhého života. Bohužel tam často něco řeším. :zed:

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 11:06
@Ano Andromeda píše:
Po práškách bych ráno nevstala, nedělali mi dobře. Na tohle moc možností není, když jdu spát, tak to není s tím, že se vyspím, prostě jakoby vstoupím do toho druhého života. Bohužel tam často něco řeším. :zed:

Ony jsou ruzne prasky, nemyslim vylozene prasky na spani, ale na poruchu spanku, ktere dlouhodobe leci. Psychiatr takove predepisuje a vubec to nefunguje jako uspavadlo.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 11:07

Prošla jsem různýma fázema, dokonce jsem opouštěla tělo, to přestalo, když jsem potkala samu sebe, tak jsem se vyděsila i vlastním řevem, že už se mi to nestává. Taky jsem chodila pobytě, dělala různé věci. Nejděsivější bylo, když si ke mně na postel sedl někdo známí a povídali jsme si, bylo to tak živé, vážně jsem prý mluvila a odpovídala, ale nikdo tam nebyl. Pak taky situace, kdy se mi zdálo, že mám podat tácy do jídelny přes takovou přepážku, jenže já tam nedosáhla, tak jsem jí chtěla přelézt, no přepážka byla ve skutečnosti okno, nejdřív jsem ho otevřela na větračku, pak se mi ho podařilo otevřít, jelikož jsem rozflákala květináč, který spadl, tak se vzbudil manžel a chytil mě. Bydlíme v paneláku ve 3. patře. Zní to jak výmysl skoro, proto jsem šla právě do té laboratoře, když už mě to začalo ohrožovat.

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 11:09

@Ano Andromeda V tom pripade bude asi vhodna i psychoterapie.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 11:09

To ráda slyším, že existují i neuspávací prášky, už jsem se tam objednala a nevěděla jsem právě, jestli je jak pomoc na toto :think:

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 11:11
@Ano Andromeda píše:
To ráda slyším, že existují i neuspávací prášky, už jsem se tam objednala a nevěděla jsem právě, jestli je jak pomoc na toto :think:

Jen prvnich par dni se mozna budes citit divne, ale tak po tydnu ani nebudes vedet, ze neco beres. Tyhle druhy prasku jsou setrne.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 11:11

Ona je někdy s těma doktorská těžká domluva, tak uvidíme. Bude to pro mě hodně zvláštní spát, četla jsem o lidech, co jsou kvůli tomu v invalidním důchodu, jsou unavení, nevyspí se a nic jim nepmohlo. Bylo to psáno anglicky někde na netu.

Ano Andromeda
Kecalka 103 příspěvků 14.04.18 11:12

Tak moc díky za odpovědi. Tobě prášky pomohly? Už je nemusíš brát?

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 11:14
@Ano Andromeda píše:
Ona je někdy s těma doktorská těžká domluva, tak uvidíme. Bude to pro mě hodně zvláštní spát, četla jsem o lidech, co jsou kvůli tomu v invalidním důchodu, jsou unavení, nevyspí se a nic jim nepmohlo. Bylo to psáno anglicky někde na netu.

To budou asi vyjimky. Ja mel nespavost tri roky, dostal jsem prasky a hned se mi spalo uplne normalnim spankem. Mam to po otci. Take si pak zasel pro prasky a take mu hned pomohly. Jen se musi brat dlouhodobe. Ale jsou bez rizika.

Echt Kelišová 8099 příspěvků 14.04.18 11:16

Ja uz je brat prestal, doktor po pul roce rekl, ze muzu vysadit, a tak jsem vysadil a je po problemu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama