Reklama

FB a žádosti o přátelství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 06:32
FB a žádosti o přátelství

Může mi někdo poradit? Založila jsem si FB profil, zadala jsem na pár stránek nabídku služby. Proč si mě denně přidává několik desítek lidí do přátel? Co to má za smysl? žádosti o přátelství za 4 dny asi 100 lidí, dotaz na nabízenou službu mám asi od 6? Já nějak smysl těch žádostí nechápu, pak mi tam od cizích lidí skáčou trapné rodinné fotky, komenty a pod. Tak otázka, proč to dělají? nač se chtějí přidávat? Anonym, stydím se, že jsem FB nepolíbená :mrgreen: :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51816 příspěvků 12.04.18 06:38

No tak ty musíš tu žádost o přátelství potvrdit nebo odmítnout. Tak odmitni a je to

Eule
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 12.04.18 06:45

Taky dobrý… Založit si FB a totálně ho nechápat… FB má zabezpečení a máte tam i svůj profil a na tom můžete všechny příspěvky a fotky atd zveřejňovat veřejně nebo jen pro přátele, stejně tak ohledně zpráv, mnohdy se vám zpráva ani nezobrazí, když ji pošle někdo, koho nemáte v přátelích… Takže - máte svůj profil a zpravidla vše co tam dáte, když to máte správně nastavené, tak vidí pouze vaši přátelé - alespoň trochu chráníte své soukromí… Jo a toho koho máte v přátelích tak toho příspěvky a fotky se vám zobrazují na zdi. DOPORUČUJI si k pc pozvat nějaké dítko (10-25 let zn. ideál, aby vám to trošku vysvětlil :-)

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 12.04.18 06:48

Jestli to nebude tím, že některý obsah je viditelný pouze pro přátele, nebo někoho vaše nabídka zaujala a bude jí chtít využít v budoucnu a někteří prosté posílají žádost o přátelství všem, kdo se objeví v návrhu. A hlavně hy asi koukáte na „veřejnou zeď“ kde se objeví každý prd od lidí co máte v přátelích, pak je tam ještě sekce, kde jsou komentáře určené přímo vám. Snad se moc nepletu u nás v rodině má facebook jenom náš pes.

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 12.04.18 06:49
:mrgreen:

mrav
Extra třída :D 14411 příspěvků 12.04.18 06:57

Ahoj, když si do FB přidáš přátele, ale to musíš nejprve povrdit, naskočí ti tam i jejich přátelé. Mělo by tam naskočit"LIDI, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE." Ty si je můžeš, ale také nemusíš přidat do přátel. LIDI, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE nejsou přátelé, jsou to jenom známí tvých známých. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 07:14
@mrav píše:
Ahoj, když si do FB přidáš přátele, ale to musíš nejprve povrdit, naskočí ti tam i jejich přátelé. Mělo by tam naskočit"LIDI, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE." Ty si je můžeš, ale také nemusíš přidat do přátel. LIDI, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE nejsou přátelé, jsou to jenom známí tvých známých. :mavam:

Tak v těch mi to nabídlo všechny, co mam jejich čísla v mobilu. Mě jde spis o to, proč si lidi houfně přidávají cizi lidi do přátel :oops:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 12.04.18 07:26
@Anonymní píše:
Tak v těch mi to nabídlo všechny, co mam jejich čísla v mobilu. Mě jde spis o to, proč si lidi houfně přidávají cizi lidi do přátel :oops:

Na druhou stranu pokud budeš mít dejme tomu 6 přátel a zároveň nabízíš službu, budeš působit nevěrohodně. Fejk profil. Tak jim to generuje taky žádosti, návrhy a někdo odklikne cokoliv, aby neurazil. FB stačí jen na to, že když máš někoho v mobilu, tak si s ním byla v kontaktu tudíž se hodí za „přítele“ na FB. Nehledej v tom složitosti a dobrá rada je si k tomu pozvat nějakýho mlaďocho, ať to aspoň využiješ.

mrav
Extra třída :D 14411 příspěvků 12.04.18 07:38
@Anonymní píše:
Tak v těch mi to nabídlo všechny, co mam jejich čísla v mobilu. Mě jde spis o to, proč si lidi houfně přidávají cizi lidi do přátel :oops:

To je JEJICH rozhodnutí, ty jejich žádosti můžeš bud přijmout, nebo ignorovat…

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 12.04.18 08:02

A taky si můžeš někoho přidat do přátel z „obchodních důvodů“ kvůli nabídce služby a vypnout upozornění a sdílení jeho příspěvků. Jako fakt není na škodu se seznámit s funkcema FB než se začneš pohoršovat. ;)

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 12.04.18 08:08

Tak asi za tím nebude nic víc než zájem o tvé služby. Mě si za x let chtělo přidat jen pár cizích lidí a většinou to byly jasné fejky. Jinak si u nich můžeš vypnout sledování a jejich fotky se Ti nebudou zobrazovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 08:15

Sorry, ale na PŘIDÁVAJÍ SI MĚ DO PŘÁTEL jsem naprosto alergická :zed: Bez vašeho svolení si vás nikdo nepřidá. Max. vás o přátelství požádají.

Určitě si projděte nastavení, zda máte vše pouze pro přátele. Já mám navíc i pro přátele blokované koho mám v přátelích.

Žádosti od lidí, kteří mne žádají o přátelství a nechci je mít (2/3 „znám“) nepotvrzuji ale ani neodmítám. A to z toho důvodu, že pokud je odmítnete oni vás žádají znovu. Pokud zůstane žádost žádostí, znovu žádat nemohou - a já tvrdím, že sem si toho nevšimla, nechodím tam atd. To když je tam fakt nechci a nemůžu si dovolit jim to naférovku říct. Aktuálně tam mám 64 žádostí.

S tím že máte mraky žádostí, nebo přímo už je máte „bez svého vědomí“ v přátelích - nezaškrtla jste si že messenger automaticky nabídne fb přátelství všem vašim telefonním kontaktům?? To znamená, že vy sama jste je tak požádala a už je na nich zda potvrdí nebo ne. Co už, stalo se. Prošla bych to a přátelství zrušila.

A taky bych byla pro nechat si poradit od nějakého dítka. Mě do fb navezla ségra, rok jsem ho ignorovala bo sem mu nerozuměla.. teď využívám ale jen kvůli koníčku, jakože pozvánky na akce atd. Soukromě přispívám málokdy, to už musí být.

inko z práce

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 12.04.18 08:33
@Anonymní píše:
Může mi někdo poradit? Založila jsem si FB profil, zadala jsem na pár stránek nabídku služby. Proč si mě denně přidává několik desítek lidí do přátel? Co to má za smysl? žádosti o přátelství za 4 dny asi 100 lidí, dotaz na nabízenou službu mám asi od 6? Já nějak smysl těch žádostí nechápu, pak mi tam od cizích lidí skáčou trapné rodinné fotky, komenty a pod. Tak otázka, proč to dělají? nač se chtějí přidávat? Anonym, stydím se, že jsem FB nepolíbená :mrgreen: :lol: :lol:

tak snad nabízíte službu, tak ti lidé mají zájem o Vaši službu…jak jinak by asi viděli váš profil, když si je do přátel nedáte? nejdřív si pozvěte někoho, kdo vám to vysvětli a nebo si ho radši smažte :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama