Reklama

Pomstít se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 23:44
Pomstít se?

Holky, prave jsem zjistila díky instagramu, ze typek co me bali nejaky čas a mne se do nej povedlo zamilovat mi lhal a nejen ze není single ale hlavně je zenatej a ma syna! Vedl duchaplny příběh jak je uz 5 let single a ma jen kratší vztahy atd atd. Je mi úplně na zvracení a nemuzu to jen tak nechat. Prý mi to vysvětli a ze se mi moc omlouvá. Jsem blba kráva ze jsem věřila. Ted se chci pomstít ale nevim jak (určitě ne ze bych ji psala, jde o nej). Navíc ma tak krásnou ženu…nechápu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 12.04.18 23:50
@Anonymní píše:
Holky, prave jsem zjistila díky instagramu, ze typek co me bali nejaky čas a mne se do nej povedlo zamilovat mi lhal a nejen ze není single ale hlavně je zenatej a ma syna! Vedl duchaplny příběh jak je uz 5 let single a ma jen kratší vztahy atd atd. Je mi úplně na zvracení a nemuzu to jen tak nechat. Prý mi to vysvětli a ze se mi moc omlouvá. Jsem blba kráva ze jsem věřila. Ted se chci pomstít ale nevim jak (určitě ne ze bych ji psala, jde o nej). Navíc ma tak krásnou ženu…nechápu

vykašli se na něj.. nestojí ti za to aby ses jím vůbec zabývala.. za nějakou pomstu on nestojí.. můžeš si vyslechnout ty jeho výmluvy a omluvy a pak mu vynadat ale k čemu? nešpinila bych se jím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 23:52

Mam šílenou zlost na sebe ze jsem naletela a ještě mu řekla ze jsem se zamilovala. Cítím se šílené trapně :(((

Uživatel je onlinemedunka23
Kelišová 6752 příspěvků 13.04.18 00:36
@Anonymní píše:
Mam šílenou zlost na sebe ze jsem naletela a ještě mu řekla ze jsem se zamilovala. Cítím se šílené trapně :(((

A čemu pomůže, když by ses mu pomstila?? Budeš se cítit míň trapně?? Asi ne vid?? Hod ho za hlavu a příště si protějšek prover dřív než se zamilujes. Není to příjemné, chápu, ale fakt se ti neulevi když se mu pomstis.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 13.04.18 00:41
@Anonymní píše:
Mam šílenou zlost na sebe ze jsem naletela a ještě mu řekla ze jsem se zamilovala. Cítím se šílené trapně :(((

trapně by mělo být leda jemu..a neboj ono se mu toto vrátí, že ti ublížil… je to sr*áč který si nezaslouží aby ses jím zabývala

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 13.04.18 01:04
@Anonymní píše:

K čemu ti bude pomsta? Maximálně v sobě budeš dusit vztek, pošpiníš si karmu a nejvíc to odneseš sama v sobě. Největší pomsta pro něj bude když uvidí, že tě to nemrzí, jsi v pohodě a on ti je ukradenej. Víš kolik já mám důvodů k pomstě? A řeknu to narovinu, vůči manželově ex za peklo co dělala nám, co dělala mě, jak mě stresovala celé těhotenství, které nakonec skončilo akutní sekcí, neříkám, že kvůli ní, ale osladila mi ho pěkně a mraky dalších věcí… A že to je extrémní vztek. A víš co? Kašlu na ní. Pro ní je nejhorší podívat se na můj fb a vidět fotku kde se spokojeně usmíváme a vidí, že jsem šťastná. Takový lidé se vytrestají sami.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 01:11

Z my zkušenosti mají prave tyhle lidi strašnou kliku :( mstit se tedy nebudu ale nejradši bych mu zakroutila krkem :pocitac:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 13.04.18 05:30

Ty ses s ním stihla vyspat? Nebo proč cítíš, že musí být nějaká odveta? Po jak dlouhé době jsi to zjistila?
Pokud jsi s ním spala, tak s pomstou souhlasím, protože a mohla otěhotnět a to by byl teprve průšvih tohle řešit. Jinak bych se na to vyprdla. Maximálně, kdyby to zase začal zkoušet na nějakou jinou, kterou znám, tak bych ji řekla o něm pravdu. 8)

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.04.18 05:40

Zakladatelko sněz chcíplou žábu a pak mu dej pusu…to bude „sladká“ pomsta :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 05:58

Kasli na pomstu je to cizi blb. Pomsta je desna a nikdy stejne nic neresi. Stejne jako tebe muze oblbovat dalsich 10. Zaslouzil by si aby to jeho zena zjistila. Ja tohle opravdu neuznavam prijde mi to desne detinske a hloupe. Ale nevis jak to je treba maji nejake problemy a tak si to takhle kompenzuje misto toho aby je resil :nevim:

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 13.04.18 06:28

A to já bych mu napsala, že jsem zvědavá, co na to jeho manželka, až se dozví jak hnusně ji podvádí. A zablokovala ho všude, kde to jen jde. Manželku bych samozřejmě nekontaktovala, jen jeho uvrhla do hluboké nejistoty. Z tvé zprávy navíc nebude jasné, že se to nechystáš říct ty. Je tu (sice velice) šance, že si přestane zahrávat s ohněm, když má doma ženu a dítě.

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 13.04.18 06:37
@Kakika píše:
A to já bych mu napsala, že jsem zvědavá, co na to jeho manželka, až se dozví jak hnusně ji podvádí. A zablokovala ho všude, kde to jen jde. Manželku bych samozřejmě nekontaktovala, jen jeho uvrhla do hluboké nejistoty. Z tvé zprávy navíc nebude jasné, že se to nechystáš říct ty. Je tu (sice velice) šance, že si přestane zahrávat s ohněm, když má doma ženu a dítě.

Tohle je dobre :palec:

Petruna21
Echt Kelišová 9845 příspěvků 13.04.18 07:10

Vykašli se na něj :)

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 13.04.18 07:14
@Kakika píše:
A to já bych mu napsala, že jsem zvědavá, co na to jeho manželka, až se dozví jak hnusně ji podvádí. A zablokovala ho všude, kde to jen jde. Manželku bych samozřejmě nekontaktovala, jen jeho uvrhla do hluboké nejistoty. Z tvé zprávy navíc nebude jasné, že se to nechystáš říct ty. Je tu (sice velice) šance, že si přestane zahrávat s ohněm, když má doma ženu a dítě.

Já bych taky minimálně něco takového udělala. Neříkám hned se mu nějak mstít, ale zase nadruhou stranu nevidím důvod to nechat úplně plavatat a usmívat se na něj, jak jsem v pohodě. Protože z toho si ten zmetek odnese jen to, že vlastně ženským muže ubližovat a lhát, jak se mu zaschce a ještě je to OK. Jen ať se aspoň pár dní bojí, že se to provalí.
A na zakladatelčině místě, bych si už nic vysvětlovat nenechávala. Co ji asi tak bude povídat, že je manželka megera, že je s ní jen kvůli dítěti, že spolu už roky nespí…blablabla

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33008 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 07:14

:kytka: Zamáčkni slzu a už mu nevěnuj ani vteřinu svého života. Zablokuj si ho ve všech komunikačních kanálech.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama