Po rande se neozývá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 13.12.17 16:21
Po rande se neozývá

Ahoj holky, jdu si pro radu, nebo spíš jen pro názor zkušenějších :) je mi 21 a ještě se mi nepoštěstill mít alespoň něco jako vážný vztah, ale už bych se vážně chtěla usadit, ale nějak se mi stále nedaří. Byla jsem dvakrát po sobě odmítnuta a potom fungovala rok jako milenka ženáče (jemu 28, jeho ženě 40 let) no bylo to “veselé” období, moc mi ublížil a já ho asi nikdy nepřestanu milovat, ale už jsem se od něho odprostila a snažím se fungovat dál.
V létě jsem poznala strašně fajn chlapa, bylo to na školní praxi. Jemu je 32 let, je bezdětný, několik let sám po špatné zkušenosti, milý, hodný, hezký, máme si co říct.. hrozně mě okouzlil a já se do něho zakoukala. On se ke mě měl, pořád mě hladil po vlasech a po zádech, dělal mi kafíčko a snídaně, usmíval se.. no mimo práci se k ničemu neměl, tak jsem ho jednou pozvala na kávu. Hned přijmul že půjde rád, ale trvalo pár týdnů, než jsme se dohnali, já studuji a přes týden jsem ve škole, on má hodně práce. Nakonec to bylo strašně fajn odpoledne, povídali jsme si o všem možném, nakonec mě jen objal, ale měla jsem z toho dobrý pocit. No, ale uz jsou to skoro dva týdny a on se neozval. Vím, že ne všichni jsou přilepení na telefonu. Ani já nechci, aby se mi někdo pořád hlásil, ale dva týdny uz je dlouhá doba.. :nevim: tak začínám přemýšlet, kde se stala chyba. Má někoho jiného? Nepřeskočila jiskra, i když jsem si myslela, že už tam byla z práce? Nebo mu vadí věkový rozdíl mezi námi? Mluvil o tom, že teď bude mít dovolenou a nikam se nechystá, tak jsem myslela, že se uvidíme.. možná nad tím jen moc přemýšlím, protožže se bojím dalšího zklamání.. :nevim:
Každopádně děkuji za každý názor :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 13.12.17 16:25

Ať je to z jakého důvodu chce, partnerský vztah s tebou navázat nechce.
Ber to tak, a hoď to za hlavu.

Baruberu
Kecalka 193 příspěvků 13.12.17 16:28

Kasli na to ;-)

Klopotkova
Echt Kelišová 8308 příspěvků 13.12.17 16:29
@Markétka111 píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu, nebo spíš jen pro názor zkušenějších :) je mi 21 a ještě se mi nepoštěstill mít alespoň něco jako vážný vztah, ale už bych se vážně chtěla usadit, ale nějak se mi stále nedaří. Byla jsem dvakrát po sobě odmítnuta a potom fungovala rok jako milenka ženáče (jemu 28, jeho ženě 40 let) no bylo to “veselé” období, moc mi ublížil a já ho asi nikdy nepřestanu milovat, ale už jsem se od něho odprostila a snažím se fungovat dál.
V létě jsem poznala strašně fajn chlapa, bylo to na školní praxi. Jemu je 32 let, je bezdětný, několik let sám po špatné zkušenosti, milý, hodný, hezký, máme si co říct.. hrozně mě okouzlil a já se do něho zakoukala. On se ke mě měl, pořád mě hladil po vlasech a po zádech, dělal mi kafíčko a snídaně, usmíval se.. no mimo práci se k ničemu neměl, tak jsem ho jednou pozvala na kávu. Hned přijmul že půjde rád, ale trvalo pár týdnů, než jsme se dohnali, já studuji a přes týden jsem ve škole, on má hodně práce. Nakonec to bylo strašně fajn odpoledne, povídali jsme si o všem možném, nakonec mě jen objal, ale měla jsem z toho dobrý pocit. No, ale uz jsou to skoro dva týdny a on se neozval. Vím, že ne všichni jsou přilepení na telefonu. Ani já nechci, aby se mi někdo pořád hlásil, ale dva týdny uz je dlouhá doba.. :nevim: tak začínám přemýšlet, kde se stala chyba. Má někoho jiného? Nepřeskočila jiskra, i když jsem si myslela, že už tam byla z práce? Nebo mu vadí věkový rozdíl mezi námi? Mluvil o tom, že teď bude mít dovolenou a nikam se nechystá, tak jsem myslela, že se uvidíme.. možná nad tím jen moc přemýšlím, protožže se bojím dalšího zklamání.. :nevim:
Každopádně děkuji za každý názor :kytka:

Markétko, tomu muži jsi jistě sympatická, možná se mu i líbíš, ale je tam to „ale“… nepřeskočila ta pověstná jiskra, nechce Tě za svoji partnerku, z toho, co píšeš je to zcela jasné. :think:

Je Ti teprve 21 let, všechno máš před sebou. Už se nad ním netrap.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16960 příspěvků 13.12.17 16:31

@Markétka111
Líná huba holý neštěstí. Já bych se ho zeptala, jestli se nechce sejít a pozvat ho třeba do kina. Za to nic nedáš. Ve stáří většinou litujeme spíše toho, co jsme neudělali než toho, co jsme udělali. :mavam:

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 13.12.17 16:33

Je to chlap a tak v tom jistě není žádná hra.. čili, pokud to vypadá, že nemá zájem, pak nemá zájem :(.. jsi mladinká a příležitostí bude jistě spousta. Čekáním na tohoto chlapa asi jen ztrácíš čas :nevim:

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 13.12.17 16:35

Schválně kolikrát se tentokrát zakladatelka dozví, že je mladá. Budu to počítat. :D

blumen
Hvězda diskuse 42823 příspěvků 13.12.17 16:35

Kdyby zajem mel, uz se ozval stopro. Pust to z hlavy nejak.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 13.12.17 16:36

@Kobliha51 o tom jsem taky premyslela :D

blumen
Hvězda diskuse 42823 příspěvků 13.12.17 16:38
@Kobliha51 píše:
@Markétka111
Líná huba holý neštěstí. Já bych se ho zeptala, jestli se nechce sejít a pozvat ho třeba do kina. Za to nic nedáš. Ve stáří většinou litujeme spíše toho, co jsme neudělali než toho, co jsme udělali. :mavam:

No nevim, kdyz jsem po prvni schuzce nemela zajem, delala jsem mrtveho brouka. Ve 32 letech by se snad ozval sam znovu, ne? Ale jasne, za zeptani pokus nic neda

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16960 příspěvků 13.12.17 16:39
@Markétka111 píše:
@Kobliha51 o tom jsem taky premyslela :D

Maximálně ti řekne, že nemá zájem. Takhle nevíš nic. Jen to zkus. :mavam:

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 13.12.17 16:40

@Emimin7 to jsem cekala :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 13.12.17 16:40

Podle mě jí už dal jasně najevo, že zájem nemá. Co jako měl udělat víc?

Jana525
Kelišová 5004 příspěvků 13.12.17 16:41

Vetsina muzu chce lovit a ne byt lovena! A kdyz uz lovim, tak aspon tak, aby to chlap nepoznal!!! Z Tebe asi ta touha nekoho mit uplne srsi a to neni dobre.
Tohodle pust z hlavy.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16960 příspěvků 13.12.17 16:41
@blumen píše:
No nevim, kdyz jsem po prvni schuzce nemela zajem, delala jsem mrtveho brouka. Ve 32 letech by se snad ozval sam znovu, ne? Ale jasne, za zeptani pokus nic neda

Něco jiného je první schůzka s neznámým člověkem, a něco jiného s člověkem, se kterým si projevujeme vzájemné sympatie už delší dobu. Je třeba to někam posunout a nebo si nedělat naděje. Taky bych to chtěla vědět.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >