Reklama

Prosím o radu s manželstvím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilie19
Povídálka 19 příspěvků 13.12.17 13:13
Prosim o radu s manzelstvim

Dobry den, mame s manzelem uz delsi dobu problemy jsme spolu osm let a mame dve male deti, moc nam to nefungovalo od zacatku ale ja jsem porad verila ze se to zmeni ze spolu dokazeme žít, prvni dite jsme meli po roce a pak uz bylo vse jine spousta starosti s miminkem a na nase starosti moc nebyl cas tak jsme to moc neresili ale po trech letech se to ve me vse nakupilo a prisla prvni velka krize kdy jsme se skoro rozvedli ale nakonec po domluve jsme spolu zustali a na cas se vse zlepsilo. Meli jsme hadky hlavne kvuli tomu ze mi manzel nepomahal doma s malim a domacnosti, kvuli komunikaci mezi nami, manzel je hrozne uzavreny a vetsinou se mnou nic neresi ja povidam a on mlčí, kvuli tomu ze ja bych rada obcas nekam zasla se pobavit a jemu vice vyhovuje sedet doma u telky, a bohuzel ani v sexu to moc neklapalo. Ale porad tam byla ta laska a ja si porad namlouvala ze s vekem to bude lepsi pak po materske jsem sla do prace a prisli mi ze je vse lepsi ja se odreagovala v praci obcas jsem sla s holkama na sklenicku a s manzelem jsme zacali stavet domek bylo tolik starosti a veci co jsme meli na praci ze jsem na problemy zapomněla a chteli jsme druhe dite, manzel rikal jak bude pomahat s detmi a domacnosti ale bylo to presne na opak a kdyz jsme to pred pul rokem zacali resit ze mi nepomaha ze ja doma porad litam kolem deti a somacnosti a on prijde z prace a sedi na gauci tak tedy pochopil ze je toho na me moc a zacal mi pomahat jenze ve me se toho nakupilo hodne a nejak jsem mu asi nedokazala odpustit ze to nezacal delat driv i když jsem mu to hodnekrat rikala, a ted posledni tri mesice s nim nedokazu mit sex nevim co se tak pokazilo ze se ted na nej netesim nepritahuje me jen pomysleni ze bude sex me děsí. Chtela bych to vse zachranit kvuli detem ale zase vim ze jen kvuli detem spolu byt nemuzeme. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8841 příspěvků 13.12.17 13:19

Chápu, že ti vadilo ono nepomáhání. Ale že ti nejvíc začal vadit, když přestal dělat to, co ti vadí? Tady mi logika chybí.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 13.12.17 13:19
@lilie19 píše:
Dobry den, mame s manzelem uz delsi dobu problemy jsme spolu osm let a mame dve male deti, moc nam to nefungovalo od zacatku ale ja jsem porad verila ze se to zmeni ze spolu dokazeme žít, prvni dite jsme meli po roce a pak uz bylo vse jine spousta starosti s miminkem a na nase starosti moc nebyl cas tak jsme to moc neresili ale po trech letech se to ve me vse nakupilo a prisla prvni velka krize kdy jsme se skoro rozvedli ale nakonec po domluve jsme spolu zustali a na cas se vse zlepsilo. Meli jsme hadky hlavne kvuli tomu ze mi manzel nepomahal doma s malim a domacnosti, kvuli komunikaci mezi nami, manzel je hrozne uzavreny a vetsinou se mnou nic neresi ja povidam a on mlčí, kvuli tomu ze ja bych rada obcas nekam zasla se pobavit a jemu vice vyhovuje sedet doma u telky, a bohuzel ani v sexu to moc neklapalo. Ale porad tam byla ta laska a ja si porad namlouvala ze s vekem to bude lepsi pak po materske jsem sla do prace a prisli mi ze je vse lepsi ja se odreagovala v praci obcas jsem sla s holkama na sklenicku a s manzelem jsme zacali stavet domek bylo tolik starosti a veci co jsme meli na praci ze jsem na problemy zapomněla a chteli jsme druhe dite, manzel rikal jak bude pomahat s detmi a domacnosti ale bylo to presne na opak a kdyz jsme to pred pul rokem zacali resit ze mi nepomaha ze ja doma porad litam kolem deti a somacnosti a on prijde z prace a sedi na gauci tak tedy pochopil ze je toho na me moc a zacal mi pomahat jenze ve me se toho nakupilo hodne a nejak jsem mu asi nedokazala odpustit ze to nezacal delat driv i když jsem mu to hodnekrat rikala, a ted posledni tri mesice s nim nedokazu mit sex nevim co se tak pokazilo ze se ted na nej netesim nepritahuje me jen pomysleni ze bude sex me děsí. Chtela bych to vse zachranit kvuli detem ale zase vim ze jen kvuli detem spolu byt nemuzeme. Mate nekdo podobnou zkusenost?

čuchám čuchám nšjaký sympatický kolegáček v práci? :lol:

lilie19
Povídálka 19 příspěvků 13.12.17 13:32

Ne ted jsem doma na materske z druhym rocnim klukem a nikdo jiny v tom neni. Nehledam nikoho jineho mam manzela rada ale asi jak jsme meli tu krizi tak jsme se nejak odcizili nemame si co rict, manzel si mysli ze je to ze dne na den ale ono se to proste nakupilo vse co mezi nami nefungovalo a ja zjistila ze to bude pořád stejne ze manzel je prostě takovy jaky je a ja s nim spis prezivam nez ziju ale poradne nevim co vlastne citim mam v sobe hrozny zmatek a neumim si to v hlave srovnat. Mamzel na me tlaci abych mu rekla jak to bude dál ze se mnou ted neni stastej protoze s nim nechci sex a chce se rozejit ale ja nevim jestli to takhle chci. Kdyz di predstavim ze odejde tak premyslim jen nad tim co reknu starsimu synovi a jak to finančně zvládnu bojim se ze to bude spatne rozhodnuti ktere nejde vratit zpet.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.12.17 13:35

@lilie19 No rekla bych, ze je to retezec veci, ktere se postupne nakupily a ted to bouchlo. A rekla bych, ze tim, ze zmenil svuj pristup, tak najednou nevis, co s tim.
No bud opustis svoji hrdost a odpustis mu. A budes rada, ze se zmenil a nebo to stejne nikam nepovede.
A pokud pises, ze vam to nefungovalo pred tim ani doma ani v sexu, tak to bylo opravdu dost naivni doufat, ze se to zmeni a poridit si dite a pak jeste druhe. A pochybuju, ze tam nekdy byla nejaka laska.
Byt tebou zajdu k psycholozce a vypovidam se a ona ti urcite poradi. Ale ty sama si budes muset jasne odpovedet na otazku, jesli s nim chces opravdu byt a za jakych podminek. Mozna ti pomuze uklid sama v sobe.
A kdyz ne to, tak urcite parova terapie.

ametyst
Extra třída :D 11234 příspěvků 13.12.17 13:43

Nějak nerozumím, první dítě jste si pořídili po roce vztahu???
A neklapalo to…proč jste si pořizovali i druhé???

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 13.12.17 13:45
@lilie19 píše:
Dobry den, mame s manzelem uz delsi dobu problemy jsme spolu osm let a mame dve male deti, moc nam to nefungovalo od zacatku ale ja jsem porad verila ze se to zmenize spolu dokazeme žít, prvni dite jsme meli po roce a pak uz bylo vse jine spousta starosti s miminkem a na nase starosti moc nebyl cas tak jsme to moc neresili alepo trech letech se to ve me vse nakupilo a prisla prvni velka krize kdy jsme se skoro rozvedli ale nakonec po domluve jsme spolu zustalia na cas se vse zlepsilo.Meli jsme hadky hlavne kvuli tomu ze mi manzel nepomahal doma s malim a domacnosti, kvuli komunikaci mezi nami, manzel je hrozne uzavreny a vetsinou se mnou nic neresi ja povidam a on mlčí, kvuli tomu ze ja bych rada obcas nekam zasla se pobavit a jemu vice vyhovuje sedet doma u telky, a bohuzel ani v sexu to moc neklapalo.****Ale porad tam byla ta laska a ja si porad namlouvala ze s vekem to bude lepsi pak po materske jsem sla do prace a prisli mi ze je vse lepsi ja se odreagovala v praci obcas jsem sla s holkama na sklenicku a s manzelem jsme zacali stavet domek bylo tolik starosti a veci co jsme meli na praci ze jsem na problemy zapomnělaa chteli jsme druhe dite, manzel rikal jak bude pomahat s detmi a domacnosti ale bylo to presne na opak a kdyz jsme to pred pul rokem zacali resit ze mi nepomaha ze ja doma porad litam kolem deti a somacnosti a on prijde z prace a sedi na gauci tak tedy pochopil ze je toho na me moc a zacal mi pomahatjenze ve me se toho nakupilo hodne a nejak jsem mu asi nedokazala odpustit ze to nezacal delat driv i když jsem mu to hodnekrat rikala, a ted posledni tri mesice s nim nedokazu mit sex nevim co se tak pokazilo ze se ted na nej netesim nepritahuje me jen pomysleni ze bude sex me děsí. Chtela bych to vse zachranit kvuli detem ale zase vim ze jen kvuli detem spolu byt nemuzeme. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Takže z tvého textu to chápu tak, že ani na začátku vztahu to žádné terno nebylo, ale mysela sis, že se to změní, pak jste šli z nějakého důvodu do dítěte, kdy sis nějakou dobu problém nepřipouštěla, protože jsi byla v jednom kole, ale pak přišla krizi, kdy jsme se skoro rozešli. Ty sis ale zase myslela, že se to změní věkem. Pak jsi tedy nastoupila do práce, chvíli vše bylo ok, a ty jsi usoudila, že když je to chvíli ok, že je nejlepší doba na to, začít stavět dům a počít druhé dítě, a manžel ti slíbil, že se změní, a tys zase věřila, že se změní a bude se o dítě víc starat..no „kupodivu“ se tak nestalo. Proč ho vlastně miluješ, když ti doma nepomůže, nebaví se s tebou a slibuje něco, co nedodrží?

lilie19
Povídálka 19 příspěvků 13.12.17 13:49

U psycholožky jsem byla a ta radila ze to chce cas a parova terapie s tou bohuzel manzel nasouhlasi, nebude pry nekomu říkat veci ktere jsou jen mezi nama. Je to dost slozite v dobe kdy jsme se dali dohromady tak se rozvadeli moje rodice a ja jsem k manzelovi spise utekla abych nemusela koukat na hadajici se rodice a pak rodice prodali dum kde jsme bydleli a ja se nemela kam vratit. Mela jsem manzela rada ale nebylo to ono a ja porad doufala ze jednou to bude fajn i kdyz vim ze to nebylo správné ale snazili jsme se oba aby nam to klapalo ale zaroven jsem tusila nekde uvnitř ze takhle zit nechci jenze ted se to uz tak pokazilo ze se nedokazu pretvarovat a manzel to vse poznal a neni se mnou stastny.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.12.17 13:51

@lilie19 V tom pripad je jedine reseni. Kdyz se nerozvedes, tak za chvilku budes mit parohy a nebo uz je mas.
V tomhle pripade je mne akorat lito deti, protoze ty vase chyby a tvoje doufani, ze se to zlepsi, odskacou nejvic.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 13.12.17 14:11
@lilie19 píše:
U psycholožky jsem byla a ta radila ze to chce cas a parova terapie s tou bohuzel manzel nasouhlasi, nebude pry nekomu říkat veci ktere jsou jen mezi nama. Je to dost slozite v dobe kdy jsme se dali dohromady tak se rozvadeli moje rodice a ja jsem k manzelovi spise utekla abych nemusela koukat na hadajici se rodice a pak rodice prodali dum kde jsme bydleli a ja se nemela kam vratit. Mela jsem manzela rada ale nebylo to ono a ja porad doufala ze jednou to bude fajn i kdyz vim ze to nebylo správné ale snazili jsme se oba aby nam to klapalo ale zaroven jsem tusila nekde uvnitř ze takhle zit nechci jenze ted se to uz tak pokazilo ze se nedokazu pretvarovat a manzel to vse poznal a neni se mnou stastny.

Takže se vlastně celý váš vztah přetvařuješ až do dnešních dní, kdy ti ta „maska“ spadla a manžel, když poznal tvojí „pravou“ tvář, tak není šťastný? A ty z lásky, nebo co k němu cítíš, to chceš ještě zachraňovat?

lilie19
Povídálka 19 příspěvků 13.12.17 14:19

Nepretvaruji se celou dobu ale posledni pul rok ano. Je to spise pretvarovani v sexu zkousela jsem se k tomu nutit aby byl spokojeny a rikala jsem mu ze s nim chci spat ale ve skutecnosti to tak nebylo a ja kdyz uz jsem se k tomu donutila tak jsem chtela aby to bylo rychle za mnou a ted uz jen kdyz na me vice intimně sahá tak to proste nedokazu udelat a odmitnu ho. Ja to chci zachranit kvuli detem.

lilie19
Povídálka 19 příspěvků 13.12.17 14:27

Posledni mesic jsme spolu vycházeli v pohode me to prislo ze se to zlepsuje normalne jsme spolu komunikovali chovali jsme se k sobe jako driv ale manzelovi proste chybi sex a ja na to nemam absolutne chut. Jenze manzel mi rekl ze spolu vychazime jako kamaradi a tak ze zit nechce.coz chapu ale zaroven si v sobe nedokazu odpovedet na tu nejdulezitejsi otazku zda ho miluji nebo je to spise kvuli detem a financnimu zajisteni

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 13.12.17 14:27
@lilie19 píše:
Nepretvaruji se celou dobu ale posledni pul rok ano. Je to spise pretvarovani v sexu zkousela jsem se k tomu nutit aby byl spokojeny a rikala jsem mu ze s nim chci spat ale ve skutecnosti to tak nebylo a ja kdyz uz jsem se k tomu donutila tak jsem chtela aby to bylo rychle za mnou a ted uz jen kdyz na me vice intimně sahá tak to proste nedokazu udelat a odmitnu ho. Ja to chci zachranit kvuli detem.

Jen půl roku? V úvodu píšeš že to neklapalo od sameho zacatku a ze jsi doufala že se to zlepší, že vás vztah vlastně drzeli jen děti… :roll:
To je pro mě pretvarovani celej vztah…vlastne nechápu jak sis mohla vzít někoho s kým to nebylo ono, neklapalo vam to v posteli od samého začátku, vlastně jen kvůli tomu, že jsi k němu utekla od rodičů a pak už jsi se neměla kam vrátit :roll: ale závěrem budeš tvrdit že ho máš ráda… řekla bych že ani párova terapie nepomůže…by sis hlavně ty sama v sobě měla srovnat co vlastně chceš a jestli chceš celý zbytek života žít s pretvarkou, že tohle je to pravé :roll:

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 13.12.17 14:30

Nezachranuj nic kvuli detem!!! Ne pokud ty sama to tak nebudes chtit, nejaka zachrana kvuli detem vazne nema smysl…a to beru z pohledu cloveka kterému se v dětství rozvedli rodiče a kamarádky která viděla jak trpí dítě kterému se rozvadeli rodiče, kteří spolu byli jen kvůli dětem… :roll:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 13.12.17 14:41

Já to nechápu tvůj chlap chlastá, fetuje, nevydělává nebo tě mlátí? evidentně ste se dostali do situace stereotypu možná to teď tak vnímáš, protože si s prckem doma tak tě to asi dusí, zkuste spolu i s dětmi trávit víc času dělejte věci společně jestli stavíte domek pomáhej mu, buď sním, mluvte, komunikujte narovinu :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >