Po UM bolení bříška

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 18:36

Po UM bolení bříška

Ahoj maminky, mám doma 2.měsíční holčičku a musela jsem ze zdravotních důvodů přestat kojit. Od začátku malá byla plně kojená s tím, že občas byla dokrmována UM (Nutrilon advance), protože jsem měla málo mléka a nepřibírala jak měla. Teď jsem musela bohužel malou odstavit úplně a byla na nutrilonu úplně, ale bohužel měla zácpu. Tak jsme koupili ten klasický Kendamil a pro změnu má šílené bolení a to i po espumisanu. Které mlíčko Vám vyhovovalo? Nebo jen trvá než si zažívání na to zvykne? Děkuji za všechny rady a tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1633
23.5.22 18:45

Jak dlouho má ten kendamil? Může to být prostě tou změnou… A srovná se to. taky nemusí. každému mimcu sedne něco jiného, já sem měla štěstí že celkem sedla hned první um kterou malá dostávala už v porodnici…a nemusela sem nic měnit…dávám HiPP combiotic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
23.5.22 18:48

Ja davala nejdriv kendamil bio- zvracela, pak beba- nesedla, pak hipp- silena zacpa a nakonec normal kendamil a ted uz sedi. Musi se zkouset. :)

Doktorka mi rikala, ze trva cca 14 dnů, nez si telo zvykne na novy mliko. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.5.22 18:54
@Vladusxx píše:
Jak dlouho má ten kendamil? Může to být prostě tou změnou… A srovná se to. taky nemusí. každému mimcu sedne něco jiného, já sem měla štěstí že celkem sedla hned první um kterou malá dostávala už v porodnici…a nemusela sem nic měnit…dávám HiPP combiotic…

Kendamil teď dáváme asi 5 dní. Tak ještě zkusíme vydržet. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.5.22 18:56
@DandátkoP píše:
Ja davala nejdriv kendamil bio- zvracela, pak beba- nesedla, pak hipp- silena zacpa a nakonec normal kendamil a ted uz sedi. Musi se zkouset. :)Doktorka mi rikala, ze trva cca 14 dnů, nez si telo zvykne na novy mliko. :)

Moc děkuji za odpověď. Ještě zkusíme tedy ten klasický kendamil a uvidíme. Snad se srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
23.5.22 18:59

Já dávám ke kojení bebu a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
23.5.22 19:09
@An30 píše:
Moc děkuji za odpověď. Ještě zkusíme tedy ten klasický kendamil a uvidíme. Snad se srovná.

Ja kdyz zacala s kendamilem, tak jsem videla zmenu ve stolici cca po 7 dnech. Misto zacoy zacala mit dost tekutou stolici, az moc teda. Ale s prikrmama se srovnalo a ja byla ráda, ze dobre kadi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat