Pocení a smrad :)

13148
23.7.15 17:44

Pocení a smrad:)

Téma na odlechčení. Jak snášíte třeba cestování v autobuse, když je tam smrad, že by jeden pad? Narážka na současná vedra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5323
23.7.15 17:50

No tak já moc nejezdím, ale mě to plně vynahradí přítel, když si vezme na sebe, jakože funkční tričko(100%polyester :mrgreen: :mrgreen: ) a smrdí teda na kilometry.. :mrgreen: Ale když náhodou tím busem jedu, nebo jsem mezi lidmi, neřeším, sice je to puch, ale beru to jako součást vedra, kdy se prostě někdo potí více, či méně a nestačí na to ani tuna deoše..Sama bych někdy vraždila z toho, jak ze mě leje..Těším se na podzim a zimu, sluníčko už mi stačilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
23.7.15 17:52

Pamatuji na doby před víc jak dvaceti lety, kdy jsem se snažila lapat vzduch z otevřených okýnek, strkat nos do svého oblečení. Ale před smradem čpícího potu a starého česneku, v horším případě kombinaci, nebylo úniku. :poblion:

Příspěvek upraven 23.07.15 v 18:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.7.15 17:55

Mě to nedalo a dívala jsem se dneska v autubusu po chlapských sandálech bez ponožek. Čapa jak Titanic, se žlutými neostříhanými nehty, to je chutovka ve zpoceném autobuse :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81647
23.7.15 17:58
@chipsa píše:
Mě to nedalo a dívala jsem se dneska v autubusu po chlapských sandálech bez ponožek. Čapa jak Titanic, se žlutými neostříhanými nehty, to je chutovka ve zpoceném autobuse :lol:

myslíš, že jim tak smrděly nohy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.7.15 18:01

Já k nim nečichala, jen mě zajímala současná přehlídka chlapských sandálů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.7.15 18:03

Prý hodně tomu smradu napomáhá konzumace vepřového masa a grilování:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11734
23.7.15 18:07

Ja teda mhd nemusim bohudik. Ale nejhorsi pro me byli spoceny pivari a nebo bezdaci, ale to uz je fakt extrem. Jednou se do narvanyho busu nacpal chlap ( bylo priserny vedro ) co cichal toluen. Hele zlaty spoceny lidi a zluty nehty v sandalech. Fuj me se udelalo zle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6204
23.7.15 18:08

Já včera odpoledne cestovala 2 hodiny vlakem a taky chuťovka, chlápek vedle mě smrděl příšerně. I v MHD to není žádná výhra. Nesnáším ten smrad propocených lidí, ale na druhou stranu i já byla i přes antiperspirant mokrá skrz na skrz :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.7.15 18:15

Nejhorší jsou důchodci bez čichu, kteří jezdí v těchto vedrech ve svetrech. A jaksi nemají potřebu svoje věci tak často prát a smrdí to skříńovou zatuchlinou. Kombinace potu k tomu, to je potom parfém :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
23.7.15 18:15

Ja jsem nedavno jela v tramvaji s detmi a kousek od nas sedel nejaky typek a mel opileckou skytavku. Ja se celou dobu modlila, aby se nepoblil, jinde nebylo misto, deti jsou male…
Smrad je porad lepsi varianta. Nicmene me vadi spis puch zkazenych zubu, obcas to od nekoho zavane, nebo kurak, ktery zahodi cigaro a posledniho sluka uz vyfoukne do autobusu a pak to z nej silene tahne.
Cerstve zpoceni lide mi nevadi, jen takovy ty zatuchly zpoceniny, co si to triko obliknou nekolik dnu za sebou :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
23.7.15 18:24

Se mi úplně vybavila scéna ze Slunce seno - Táto, ty jsi se zul!… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
23.7.15 18:24

Fuj, nesu to blbě. Bohužel mam hodně citlivý nos a strašně mi to vadí. Minule si vedle mně v buse sedl chlapek, který měl snad 200 kg, šíleně smrděl, navíc mu hrozně pachlo z huby. Mywlím obecně, že lidi jsou často jako prasata :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32725
23.7.15 18:25

Chuťovka je taky důchodci, co jsou cítit močí, minule šla přede mnou jedna taková v obchodě a mě natahovalo :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.7.15 18:29

Nejlepší je, když někdo konzumoval k snídani vajíčka s cibulí a potom vypustí vzduch v narvaném autobuse :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama