Pocení u dětí

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
103
9.10.21 09:13

Pocení u dětí

Ahoj holky. Potí se vám děti přes den? Malá bývá často zpocená, a přitom ruce, nohy a záda má studené :think:. Je fakt že ona teda vklidu nevydrží a pořád je v pohybu a hodně pije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1091
9.10.21 09:18

A nemas poceni v rodine? Moje babi se potila, ja to mam po ni, ze se rekne jen „teplo“ a ja se potim, a male se mi taky poti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
9.10.21 09:24

@Capricorn61 no právě že já se taky potím. Ruce nohy :(. A končetiny mívám taky studené i v létě. Takže myslíš že se to může dědit? Asi ano i když já sama netuším po kom sem to zdědila ale je to dost nepříjemné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
9.10.21 09:34

@Kikisa311 Ja si myslim, ze to dedicne je. Ale je to nazor pouze z me hlavy. ;) Jak jsem psala, babi, ta se potila furt (cely zivot), ja treba dobihala na autobus asi 5 m a zpotila jsem se, jak kdybych ubehla maraton. :mrgreen: Nebo u vareni se taky dovedu zapotit. No a male se proste taky poti. Neresim to, jen davam bacha, at neni v pruvanu. Klidne i prevlikame, jak je to uz moc. Ono asi nic udelat nejde s tim pocenim :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
9.10.21 09:41

@Capricorn61 no právě. My taky často převlíkáme aby nenachladla :(. Někdy i dvakrát za odpoledne. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
9.10.21 09:47

@Kikisa311 Normalni stav :mrgreen: Jak je to jen u prevlikani, je to dobry. Deti nastesti nemaji tak smradlavy pot. To ja se kolikrat musim aspon 3× za den do sprchy :mrgreen: :mrgreen: A pri kojeni to jsem se musela umyvat furt, aby mimco nepadlo smrady a melo ciste prso na prisati. :D Ale ruku na srdce - se. e me to! Bez navonaneho podpazi nejde fungovat vubec. 😡 Spis se desim, jak to bude myt male v puberte. To bude zpocene uplne a porad. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
9.10.21 09:51

@Capricorn61 🙈 🙈 no to taky radši nemluvím. Než někam jdu navalim na sebe tolik deodorantu a stejně za chvíli je to úplně k ničemu jak sem propojená. A to nemluvím ani o rukách a nohách. To je katastrofální :think: :think: :,(. Stydím se někomu podat ruku. Mám je pořád mokré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
9.10.21 09:58

@Capricorn61 myslíš že to k něčemu bude? Nebo jen dobrá reklama? Já už sem nad tím přemýšlela že fakt zkusím :think:. Driclor sem zkoušela kdysi dávno a bez efektu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
9.10.21 10:00

@Kikisa311 Naprosto soucitim. Kdyby ten pot aspon nesmrdel. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
9.10.21 10:01

@Kikisa311 Nemam zkusenosti, netusim. Ale moc bych tomu neverila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
9.10.21 10:03

@Capricorn61 no právě. Ve většině případů jen dobrá reklama bez účinků :think:. Ale někdy už sem fakt zoufalá z toho. Fakt to otravuje život :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.21 23:28
@Kikisa311 píše:
@Capricorn61 no právě. Ve většině případů jen dobrá reklama bez účinků :think:. Ale někdy už sem fakt zoufalá z toho. Fakt to otravuje život :zed:

Holky, jako jediný funguje tohle https://www.zbozi.cz/…irant-50-ml/ používám už několik let a super :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
10.10.21 06:07

@MáškaMarie33 díky moc za tip. Určitě vyzkouším :jazyk: :palec:. Snad to konečně pomůže :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
10.10.21 07:29

@MáškaMarie33 Diky za tip. Ta cena je masakr, vydrzi to alespon? Na jak dlouho cca? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.21 09:21
@Kikisa311 píše:
@MáškaMarie33 díky moc za tip. Určitě vyzkouším :jazyk: :palec:. Snad to konečně pomůže :zed:

Určitě vyzkoušej, tohle je totiž to jediný, co mi na brutální pocení už od puberty pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat