Reklama

Početí při nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 95 příspěvků 04.12.17 12:37
Početí při nemoci

Dobrý den můj dotaz je poněkud zvláštní chci se ale i přes to optat. Přítel má v sobě nějakou bakterii příbuznou salmonele. Mě nic není, podle lékaře bych se už dávno nakazila. Ale jde mi o to že se snažíme o miminko. Myslite že by mohlo být sperma tou nemocí nějak poškozeno? Jde mi o to kdyby to dopadlo aby bylo dítě zdravé. Přítel je již bez příznaků pouze se dolecuje. Jinak by na to asi sílu ani neměl :) děkuji za odpověď a prosím jen smysluplné odpovědi nestojím o urážení vím že dotaz je poněkud na hlavu ale radši se zeptám než se tím trápit…

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 04.12.17 12:45

V tomto okamžiku nejspíš není možné žádným způsobem ověřit, jestli je vše v pořádku, nebo není. Nejspíš je vše ok ;) bu´d v klidu

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.12.17 12:50

Já bych se nebala, kdyby ses dolecovala ty tak je to něco jiného, ale takhle to bude ok

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.12.17 12:57

@dickys Dolecovala zakladatelka? Myslis, ze nějaká viróza u matky by mohla působit potíže?

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.12.17 13:10

Tak zvýšená teplota, léky, snížená imunita… Spíš asi ne, ale nějaká možnost tam bude

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >