Hormonální stimulace - nateklá prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 10:12
Hormonalni stimulace - natekla prsa

Ahoj holky, prosim o radu.. Jsem sice zkusena snazilka (uz bohuzel tretim rokem) ale ted se mi po hormonalni stimulaci deje neco cemu vubec nerozumim.. Od 2 DC jsem stimulovala Eigenormem - prvnich 10 dnu jedna ampule, dalsich 5 dnu dve ampule.. Pak Ovitrelle (bohuzel jednotky si nepamatuji, pichnuto v sobotu) a od samotneho IUI, coz bylo minule pondeli mam silene natekle prsa, bolestive, citlive.. Kdyz jsme byli na IVF tak jsem skoncila s hyperstimulakem v nemocnici ale ted nemam zadne jine potize krome prsou a mirneho nadymani - u me nic nenormalneho jelikoz jsem Crohnarka..Stalo se to prosim nektere z Vas?

Dekuji za odpoved a preji krasny den.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41776 příspěvků 04.12.17 10:24

Jo, mně tohle dělal Pregnyl (jako Ovitrelle), prostě to hCG. Paradoxně při otěhotnění to bylo - Pregnyl, prsa do dvou dnů natekla, nějakých 10-12 dní se v tom stavu držela a pak ze dne na den zase splaskla. A za další dva dny pozitivní test. Během těhotenství už se do toho „pregnylového“ stavu nedostala (přestože bylo hCG milionkrát víc), snad až mžná potom při kojení. Jo, ty hormonální léky umí způsobit ledasco.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 11:18

@ugluk jsem si to myslela, akorat jsem byla prekvapena, ze se mi to pri Ovitrelle nikdy nestalo a to jsem si ho pichla jeste cyklus predtim.. nejdriv jsme meli nativni bez stimulace a pak az s hormonama..ale ted jsem sam o sobe chodici brecici hormon :D ugluk ale jsem rada, ze si napsala, docela casto vidim, ze pises a chtela jsem se Te zeptat na par veci ale bylo mi to blbe :)

ugluk
Hvězda diskuse 41776 příspěvků 04.12.17 11:41

Díky :-) Kdyžtak SZ ;) Jinak já po x IUI a IVF tvrdím, že možné je naprosto všecko a pokaždé to může být jiné :mrgreen: Ne, fakt, po tom všem jsem na sobě těhotenství prostě nepoznala, protože všecky stavy předtím byly výrazně silnější.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 11:47

@ugluk Dekuji mockrat! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama