Reklama

Miniinterupce a následné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 09:55
Miniinterupce a následné těhotenství

Teď musím jít kvůli zdravotním problémům na miniinterupci (možná pilulkový zbůsob). Otěhotnět se mi teď povedlo na poprvé. Bojím se, že až se budeme moct pokoušet znovu, už to tak lehce nepůjde :( :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 01.12.17 10:02

Je to tvoje rozhodnutí, neznám důvod proč chceš zabít své dítě, ale stát se může, že už to pak tak lehce nepůjde…

Terisos
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 01.12.17 10:05
@Anonymní píše:
Je to tvoje rozhodnutí, neznám důvod proč chceš zabít své dítě, ale stát se může, že už to pak tak lehce nepůjde…

Tak zdravotní důvody asi nejsou, že CHTĚLA DÍTĚ ZABÍT. :roll: Nestraš zbytečně! Nemusí být komplikace žádné…

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 01.12.17 10:10

Ahoj vůbec bych se toho nebála. Já jsem byla na revizi už 3× protože těhotenství bylo zamlklé, ale po každé revizi jsem normálně otěhotněla :nevim: (chodíme tedy do CARu) ale embryo se vždy chytlo. Tak si nedělej hlavu. Držím palce ať se zdravotní problémy vyřeší co nejdříve

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6409 příspěvků 01.12.17 10:12

Mám za sebou 2 revize po ZT - je to „technicky“ vzato to samé, jako miniinterrupce. Problémy s dalším otěhotněním jsem neměla žádné.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6409 příspěvků 01.12.17 10:13
@Anonymní píše:

Anonymní výkřik do tmy. Seš na sebe pyšná?

movahu
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 10:14

Take jsem jednou musela podstoupit miniinterupci, vybrala jsem si pilulku a otehotnet se mi po vyreseni zdravotnich problemu povedlo rychle :) drzim palce :kytka:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 01.12.17 10:18

Ja jsem prodelala revizi a potom jsem okamzite znovu otehotnela. Myslim, ze tech zen, co po interupci uz nemuzou mit deti, je minimum.

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 01.12.17 11:14

Já na mini byla. A od te doby jsem 3× potratila..
Ale většinou se to nestává ;)

BloomingGorgeous
Závislačka 2775 příspěvků 01.12.17 11:51

Zkusenost nemam, ale pokud je interupce nutna ze zdravotnich duvodu, tak si nic nevycitej a niceho se neboj. S nejvetsi pravdepodobnosti to na dalsi otehotneni negativni vliv mit nebude.

fiona313
Echt Kelišová 9211 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 12:06

Já mám za sebou 2× zamlklé, což je to samé a nakonec se mi otěhotnět podařilo bez problémů. Drž se, vyřeš své zdraví a pak půjde vše jako po másle. A na ostatní, co do tebe tady ryjí kašli. Nemocná maminka nemusí donosit zdravé dítě. A to nemluvím o účincích některých léků na plod. A pro tohle se žena nerozhodne jen tak. Držím palce. :hug:

BloomingGorgeous
Závislačka 2775 příspěvků 01.12.17 12:08

Jsem principialne proti potratum, ale pokud by slo o me zdravi, nevahala bych. Hlavne ve fazi, kdy je mozna miniinterupce. Zalezi na dane situaci, ale plod a pozdeji i miminko potrebuje zdravou matku.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 01.12.17 12:19

@Terisos @ivašot. Zabít není to samé, jako zavraždit a zabít ho technicky chce.
Neni opravdu na nas, abychom posuzovaly opravnenost jejich zdravotnich duvodu, ktere se zrejme projevily az po otehotneni (ostatne klidne si muze vymyslet rakovinu, aby vsem zavrela usta).

Jen co vsude pisu, kdo povazuje embryo za zive decko s lidskymi pravy, tak ma skoro moralni povinnost proti potratum razantne vystupovat. V diskusi zastancu a odpurcu potratu nemuze byt postaveni diskutujicich rovnocenne.

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 01.12.17 21:18

Prosím, aby se do mě hned nepustily ty, které s potratem souhlasí, ale já jsem odpůrce potratů a prostě mi nedá na toto nereagovat. Pokud může alespoň třeba jedním procentem něco udělat, tak to musím alespoň zkusit. Nepotřebuji se zde pouštět s nikým do diskuze, protože je mi jasné, že názory jsou zde různé. Já nebudu nijak urážet ani napadat vás, tak vás prosím o to stejné.
Jen bych tedy chtěla zakladatelku poprosit, aby si to ještě rozmyslela. Ať si říká kdo chce, co chce, jedná se už o nový život dítěte a případná miniinterupce prostě zabití je. V dnešní době, kdy je zdravotnictví už opravdu na velice pokročilé úrovni, věřím, že se dají různé zdravotní problémy matky řešit tak, aby vše přežila ona i dítě. Důležité je se ptát, hledat a snažit se udělat, co je ve vašich silách, abyste miminko zachránila a vy byla v pořádku. Dívejte se prosím na plod, který nosíte pod srdcem, jako na vaše dítě, které vaším dítětem je.

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 01.12.17 21:23

Já jakožto věřící člověk toto nemůžu vidět a drásá mi srdce, že to nemůžu nějak zastavit, ač bych hrozně ráda. :( Z mého pohledu prostě nemáme právo zachránit něčí život tím, že někoho jiného zabijeme. To prostě není správné.
A odmítám se tady s někým hádat. Je to diskuze, takže do ní jen vkládám svůj úhel pohledu zase z jiné perspektivy. Třeba se nad ním zakladatelka zamyslí, třeba ne a je to jen plácnutí do vody.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >