Pocit nafouknutí, menší oblečení

Anonymní
16.7.19 21:13

Pocit nafouknutí, menší oblečení

Ahoj holky, rano v 8 zasednu ráno k počítači a odcházím v 16:30. Ráno přicházím krásně „prázdna“, oblečení krásné volné, ale v průběhu dne začnu být nafouklá a hlavně mi začíná být oblečení těsnější. Stává se vám to taky? Je to kvůli tomu sezení? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.7.19 21:24

Já to tak taky mám a to vůbec celý den nesedím. Když jsem byla na organovém skeneru, tak mi paní říkala, že mám pomalou peristaltiku střev a kvůli tomu jsou tam ty nevyužité zbytky déle než by měly být a vytváří se z nich plyny, které nadýmají. Bylo to bylinné poradenství, takže mi na to dala nějaké přípravky, ale bylo mi po nich ještě mnohem hůř, takže jsem to musela přestat brát. Takže nevím co a tím :nevim:, ale je to hrozný. Lítat s tím po doktorech se mi nechce, ale asi se tomu nevyhnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14022
16.7.19 21:43

Je to normální fyziologie - pokud si budeš obšas dělat přestávky, během kterých si trochu zacvičíš a především omezíš příjem soli a bude si hlídat pitný režim, tak to zmírníš.

Zároveň je dobré přidat nějaké cvičení před a nebo po práci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24517
16.7.19 22:28

Myslím, že to tak má každej, já mám taky po ránu placatější břicho než večer :think: Prostě jak jíš a piješ, tak se to hromadí ve střevech :think: A to rozhodně netrpím na pomalé trávení! Dobré je jíst kvalitní nenadýmavo stravu a dbát o pravidelné vyprazdnování :think: A když už máš sedavou práci, chod pěšky do/ze zaměstnání! Kamarádka to tak taky dělá a velmi si to chválí, udržuje se v kondici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama