Autoškola a nemocenká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 16.07.19 19:17
Autoškola a nemocenká

Zdravím Vás :)
chtěla bych se optat zdali někdo neví zda při Dočasné pracovní neschopnosti mohu začít dělat Autoškolu. Na DPN jsem vůči úrazu palce kdy mi prasklá sklenička při myti nadobí prořízla šlachu :zed:. Ruku mám již v pořádku ale docházím na rehabilitace které chci odchodit na dpn. :) Děkuji za reakce!!! a mějte krásný den!!! ;)

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 16.07.19 19:20

@Pherenike92ahoj tak pokud máš vycházky a doktorka ti dá potvrzení že jsi zdravá a schopna řídit neměl by to být problém. Je jedno co o vycházka h děláš. Si alespoň myslím. :kytka:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9280 příspěvků 16.07.19 19:27

Ano přesně tak - musí to být v době vycházek a bylo by dobré mít od ošetřujícího lékaře potvrzení, že tvůj stav nebrání tomu dělat autoškolu. Abys měla potvrzení, kdyby v tom začal šťourat zaměstnavatel nebo zdravotní pojišťovna.

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 16.07.19 19:30

@Prof. Farnsworth vůči tomu úrazu mě vyhodili z práce když jsem potřebovala být týden doma po sundaní dlahy :zed: takže podstatě jsem nezaměstnaná ale nastupovala jsem na kontrolku v ochranné lhůtě. Tak jsem myslela že bych ten čas co nemá co dělat nějak kloudně využila.
jinak děkuji za odpověď :)

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 3 inzeráty 16.07.19 19:30

Pokud máte vycházky tak ano, jinak ne. Když vám nic není, jděte do práce

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 16.07.19 20:22

@lucik2011 Jak jsem psala dochazím REHABILITACE které mi koncí az v Říjnu, tak do práce jít nemohu dokud rehabilitace nedokončím

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:49

Tak dle meho laickeho pohledu, kdyz nejsi schopna chodit do prace, tak Ti ani doktor nemuze napsat, ze jsi zdrava a muzes delat ridicak :nevim:

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 16.07.19 20:59

@Tazvesnice no ale když vám fyzicky nic není a jen musíte řádně dokončit zbytek léčby a do práce nemůžete protože pracujete rukama a nesmíte zvedat težke veci je neco jineho než když držite volant a chodite na teorii dle mého tedy
Zítra jdu k lékaři se pozeptat jak to je :)

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:17

@Pherenike92 pokud vim, tak Te vyhodili :nevim: normalni doktor Ti razitko na zadost o ridicak neda.. a pokud Ti fyzicky nic neni, tak si najdi jinou praci, prestan vyzirat stat a udelej si ridicak pri zamestnani, je to jednoduche :pankac:

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 17.07.19 03:12

@Tazvesnice myslíte že když půl roku nemůžete hýbat s palcem protože jste si presekla celou šlachu a pul roku se s tim léčíte a by jste měla opět šlachu plně funkční je to vyžírání státu? Opravdu? Chtěla bych vas vidět v me situaci jak Se ženete do prace s poloviční citlivostí prstu. Do prace jít stále nemohu a pouze jsem se ptala zda je to možné tak mě neoznačujte za vyžirku. Mě fyzicky nic neni jenom mam v hajzlu jeden prst na hlavni ruce jste spokojena? a jelikož pracuji s penězi tak si zkuste delazt bez palce jen se 4 prstma. Jsem zvědavá jak vám to pujde. Opravdu takové chytré lidi jako jste vy co ostatním hrdě tykají a ani je neznají a ještě člověka napadají vážně miluju.

Lendeš
Kelišová 6677 příspěvků 17.07.19 06:28

@Pherenike92 Během neschopenky můžeš dělat to, co nenarušuje léčbu a vycházky, takže nejlíp bude se domluvit s doktorkou.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 08:11

@Pherenike92 vis co je vtipne? Ze dokazes napsat, ze Ti fyzicky nic neni a pritom je :nevim: a kdyz se do Tebe nekdo opre, tak se hned tady obhajujes, ze vlastne nemuzes delat vubec nic, ale delat si ridicak ano? :roll: a jen tak mimochodem, at je to palec leve nebo prave ruky, tak oba budes na rizeni potrebovat, takze dost pochybuji, ze Te doktor necha na neschopecne a zaroven Ti napise, ze jsi fyzicky zpusobila udelat si ridicaky prukaz.. a uz me nebavis :mavam: ps: tykame si tu vsichni :mrgreen:

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 19.07.19 03:52

@Tazvesnice :potlesk: zaprve fyzicky se bere celkový stav daného jedince. To je jakoby jste mi řekla že si nesmím dělat řidičák protože mám špatné koleno nebo astma to taky nejsem fyzicky v poradku :joy: doktor mi dnes řekl že jelikož dokončují léčbu, nebudu tahat nic těžkého a dělal mi vyšetření mohu si nastoupit jelikoz důležitý je zrak sluch a psychika a volant z vysetreni od rehabilitacniho dokazu udrzet bez problemu.
Navic se do vas nikdo neopiral říká se tomu reakce na předešlou odezvu. :potlesk:

Pherenike92
Nováček 7 příspěvků 19.07.19 03:56

@Tazvesnice a ano můžu jej dělat při neschopence, ve vychazkach pokud mi to nebude narusovat rehabilitace.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 19:55

@Pherenike92 no tak to hodne stesti, ovsem ne Tobe ale instruktorovi, ptze to bude fakt vyzivne :roll: fyzicky v poradku pro ridicak nejsi, sama to za chvili uvidis ty hrdinko :zed: a jen tak mimochodem si najdi praci ;)

Váš příspěvek
Reklama