Hledám maminku s malým dítětem z Prostějova, cítím se sama.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lorrenn
Nováček 6 příspěvků 16.09.18 00:53
Pocit osameni (Pv)

Ahoj holky, mamky, atd, resim poslednich par mesicu pocity osameni. Moje kamaradky s detma bydli mimo mesto a vidime se parkrat do mesice. Znam sice spoustu holcin s detma, pozdravime se, ale obecne si nerozumime. Pomlouvaji se navzajem a ani temat nemame moc spolecnych. Nechci znit namyslene, vzdy me to tahlo spise k lidem, co jsou necim jini. Ve spol., kde je hromada lidi, si pripadam jako mimozemstan.
Rada bych poznala maminku s ditetem, (moje ma 2,5roku), ktera by parkrat do tydne zasla na hriste, posedet na zahradku, vypustit deti (nemusi to byt kazdy den, treba 2× do tydne) a se kterou bych si mela, co rict. Kolikrat ani nechci vyjit z bytu a je mi mizerne, i kvuli malymu, ze jsem takova. Ma to nekdo taky tak?

Reakce:
Uživatel je onlineMari.G
Závislačka 4775 příspěvků 16.09.18 01:28

Přiznám se, že jsme zvažovali stěhování do Prostějova - já Brňačka, manžel Prostějovák - kvůli dostupnosti bydlení. A obávám se, že bych psala podobný příspěvek, ale spíš se stýskáním na Brno.

Držím pěsti, ať najdete spřízněnou duši. Mě by hráblo, mám doma mraky kamarádek s dětmi, tak pořád někam vyrážíme. My v PV býváme cca 1× za dva měsíce (protože rekonstruujeme a každou volnou chvíli je chlap na bytě) a máme dvacetiměsíčního syna ;) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 03:29

Obávám se,že s vaším přístupem a pohledem na život se budete cítit jako mimozemstan všude :nevim: Žiju v PV 12 let,pred tím jsem žila jinde a studovala v Brně. V PV se cítím doma. Po Brně se mi nestyska,sni nahodou bych tam s dětmi nechtela žít,i když tam zůstali po studiích vsichni mí sourozenci. Mám tu pár kamaradek a mraky známých. Rozhodně je tu pořád zivo,co podnikat a maminky se různě seznamují, sdružují. Jsou tu tři mateřská centra,herny a kavárny s detskymi koutky,na hřišti nejsme nikdy sami.

My mame 5 dětí a moc povinností,do toho studuji VŠ,takže nemohu nabídnout pravidelné setkávání mamince s dítětem,nás režim se odvíjí od potřeb hlavně tech starších,školních dětí a nemám čas se nikomu přizpůsobovat.

Z uvodniho prispevku ale mám pocit,ze problém je spíš ve Vás. Já se s nikým nedomlouvam,presto kazdou chvíli nekde někoho potkám nebo se seznámím :nevim: Pokud byste sla do MC Cipisek,RC Lodicka,na Hloucel k Abrahamkovi,na farmu U Kozicek,do cukrarny Sweet point,do Smoulikova v pasáži Anděl nebo jen na nejfrekventovanejsi detske hřiště v parku u hvezdarny,sama nezustanete.

Prosím anonym k vůli místu bydliště,strezim si to jako oko v hlavě,ani na profilu to nemám. Prostějov miluji a jsem tu DOMA :srdce:

Pro zacatek pozadejte o vstup do FB skupiny Maminky z Prostejova a okolí,i tam se různě seznamují.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 03:34

A rozhodně nemám pocit,že by se tu nějak pomlouvalo :nevim: Denně se bavím se spoustou lidí,vyzvedávám děti ze školy,ze skolky,mám nejmenší roční,potom jdeme ven,nepomlouvala jsem snad nikdy s nikým nikoho,od maminek slyším baveni se mezi sebou na různá témata,ale pomluvy to fakt nejsou :nevim:

Lorrenn
Nováček 6 příspěvků 16.09.18 12:31

Vite, chci rict, ze mi staci jedna, podobneho smysleni. Nemusim byt porad nekde v centrech, mezi lidma. Vy jste uplne jine, nez ja, sice dekuji za radu, ale neni pro me. V centrech jsme byli, par holcin tam bylo vazne fajn, ale max se potkame, tot vse. Tento pocit mam posledni dobou, styska se mi po lidech, co mam daleko a se kteryma si rozumim. Nechci za kazdou cenu potkavat mraky lidi. Mam kamaradky skoro 20 let. Staci, kdyby do meho zivota vstoupil jeste jeden, podobny, nepatricne se citici, jedinec, jako ja. :D A ta, kdo se v tomto shledne, je pro me ta prava :lol: :lol: Mraky znamych pro me nemaji vahu. Driv jsem taky mela spoustu lidi a furt jsem byla nekde, ale to nejsem ja, uz nemam na to silu. A dopredu i zpetne se omlouvam za svoji podrazdenost. Musela jsem oba prispevky upravit, precetla jsem si je s odstupem a vydesila se, jak jsou utocne..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 13:24

A v čem ty maminky maji byt jiné ( jak píšete v úvodním porispevku) , jak ma vypadat ta spřízněna duše? Také hledám spřízněnou duši a je to těžké.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 08:12

Mě přijde,že anonymní hledá nějakou „nej ka“ jak na základní,případně střední škole,dnes je moderní říkat BtF,podle desetileté dcery. Je ale potřeba si uvědomit,že dospělé ženské,které mají manžela a rodinu(několik dětí),na toto prostě nemají čas. Mají svůj život,svůj režim,musí skloubit životní cyklus starších a mladších dětí,všem se přiměřeně věnovat,být se svým manželem a ne se několikrát do týdne scházet s kamarádkou a kafrat o kravinách. Podle mě mít blízkou kamarádku už není v tomto věku přirozené.

Taky jsem byla celý svůj školní a studenstský život tip,který nežil v partě,ale měl nejlepší kamarádku. Protože jsem studovala daleko od místa,kde žiji,tak zbylo už jen sem tam posílání fotek a pozdravů přes mail,nejlepší kamarádka ze základky se naopak odstěhovala na druhý konec republiky,teď v dospělém věku na vytváření přátelství už není čas. Rsp pokoušela jsem se o to,měla jsem tu v PV kamarádku,která stála víc o přátelství se mnou,jenže to byla maminka s jedním dítětem,která neměla partnera,navíc konfliktní a vztahovačnou povahu,neúměrně mě zatěžovala svými problémy a když jsem jí řekla,jak to vidím,tak jsem byla já za tu špatnou,ještě to dál chtěla rozebírat pomoc messengeru,na který já nemám absolutně čas.Dělala si pořád nároky na můj čas,chtěla chodit každé odpoledne ven(po práci,jak vyzvedla dceru že školky),nedovedla pochopit,že já své děti vyzvedávám po obědě,rovnou už je venčím a potom už jsme doma,čekáme na starší,abychom spolu udělali úkoly,probrali školu a že u nás věčně vysedávat nemůže,nedovedla pochopit,že si výlety plánuji podle sebe,jak se to hodí mě a mým dětem a nemůžu se přizpůsobovat ještě jim(hrozně chtěli jet taky,já jsem je nezvala,ale stačilo se zmínit a už se háčkovali s námi s tím,že to chtěla celé přeorganizovat)­..No,poslala jsem ji k šípku..Chápu,že ji určité věci mohly mrzet,ale ona neměla ani z letadla představu,jak probíhá život a organizace ve velké rodině.Měla držet ústa a krok a nevyčítat,že jí nezvedám o víkendu telefon a nemám náladu na půlhodinové rozhovory,chci si povídat s desetiletou dcerou,která má přes týden spoustu povinností a zájmů atd. Sama pochází z rozvedené rodiny,takže ani ve vlastní původní rodině žádný takový vzor neměla.

Mám tu spoustu známých,když někam přijdeme,vždy někoho potkám,pokecám,mám asi tři lepší kamarádky,se kterými se sem tam domluvím(prodlou­žené víkendy,prázdni­ny),na společné akci nebo návštěvě. A je mi tak dobře. Můžu jim věřit tak,že probereme navzájem i důvěrnější věci. Ale nejsme v pravidelném kontaktu,každá máme svůj život.

A Prostějov je v pohodě,dobře se tu žije,jsou tu fajn lidé i maminy. Místní skupiny fungují a maminy si navzájem pomáhají. Jo,docela mě urazilo,jak paní v úvodním příspěvku „pomlouvá“ maminky jen proto,že jsou z Prostějova,jakoby byly horší.

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 01.10.18 08:32

Skupinka maminky z Prostejova https://www.emimino.cz/…jov-maminky/

Tady je take nekdo z Prostejova https://www.emimino.cz/…koli-318560/?…

Hodne zdaru, pri hledani spriznene duse :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:30
@Káťa19 píše:
Skupinka maminky z Prostejova https://www.emimino.cz/…jov-maminky/

Tady je take nekdo z Prostejova https://www.emimino.cz/…koli-318560/?…

Hodne zdaru, pri hledani spriznene duse :hug:
Škoda,ze Lorrenn zrušila profil, to už si asi neprecte.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:42
@Anonymní píše:
Mě přijde,že anonymní hledá nějakou „nej ka“ jak na základní,případně střední škole,dnes je moderní říkat BtF,podle desetileté dcery. Je ale potřeba si uvědomit,že dospělé ženské,které mají manžela a rodinu(několik dětí),na toto prostě nemají čas. Mají svůj život,svůj režim,musí skloubit životní cyklus starších a mladších dětí,všem se přiměřeně věnovat,být se svým manželem a ne se několikrát do týdne scházet s kamarádkou a kafrat o kravinách. Podle mě mít blízkou kamarádku už není v tomto věku přirozené.

Taky jsem byla celý svůj školní a studenstský život tip,který nežil v partě,ale měl nejlepší kamarádku. Protože jsem studovala daleko od místa,kde žiji,tak zbylo už jen sem tam posílání fotek a pozdravů přes mail,nejlepší kamarádka ze základky se naopak odstěhovala na druhý konec republiky,teď v dospělém věku na vytváření přátelství už není čas. Rsp pokoušela jsem se o to,měla jsem tu v PV kamarádku,která stála víc o přátelství se mnou,jenže to byla maminka s jedním dítětem,která neměla partnera,navíc konfliktní a vztahovačnou povahu,neúměrně mě zatěžovala svými problémy a když jsem jí řekla,jak to vidím,tak jsem byla já za tu špatnou,ještě to dál chtěla rozebírat pomoc messengeru,na který já nemám absolutně čas.Dělala si pořád nároky na můj čas,chtěla chodit každé odpoledne ven(po práci,jak vyzvedla dceru že školky),nedovedla pochopit,že já své děti vyzvedávám po obědě,rovnou už je venčím a potom už jsme doma,čekáme na starší,abychom spolu udělali úkoly,probrali školu a že u nás věčně vysedávat nemůže,nedovedla pochopit,že si výlety plánuji podle sebe,jak se to hodí mě a mým dětem a nemůžu se přizpůsobovat ještě jim(hrozně chtěli jet taky,já jsem je nezvala,ale stačilo se zmínit a už se háčkovali s námi s tím,že to chtěla celé přeorganizovat)­..No,poslala jsem ji k šípku..Chápu,že ji určité věci mohly mrzet,ale ona neměla ani z letadla představu,jak probíhá život a organizace ve velké rodině.Měla držet ústa a krok a nevyčítat,že jí nezvedám o víkendu telefon a nemám náladu na půlhodinové rozhovory,chci si povídat s desetiletou dcerou,která má přes týden spoustu povinností a zájmů atd. Sama pochází z rozvedené rodiny,takže ani ve vlastní původní rodině žádný takový vzor neměla.

Mám tu spoustu známých,když někam přijdeme,vždy někoho potkám,pokecám,mám asi tři lepší kamarádky,se kterými se sem tam domluvím(prodlou­žené víkendy,prázdni­ny),na společné akci nebo návštěvě. A je mi tak dobře. Můžu jim věřit tak,že probereme navzájem i důvěrnější věci. Ale nejsme v pravidelném kontaktu,každá máme svůj život.

A Prostějov je v pohodě,dobře se tu žije,jsou tu fajn lidé i maminy. Místní skupiny fungují a maminy si navzájem pomáhají. Jo,docela mě urazilo,jak paní v úvodním příspěvku „pomlouvá“ maminky jen proto,že jsou z Prostějova,jakoby byly horší.

A co tam psala? Později napsala, ze je upravila a skutečně už vypadají docela přijatelné, ze bych s ni i klidně kamaradila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >