Pocit, ze si nekoho najde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
17.5.22 07:52

Pocit, ze si nekoho najde

Ahoj,
nevedela jsem, jak diskuzi moc napsat. Je mi dvacet jedna let a mam cerstve pritele. Je to opravdu chvilka, asi mesic. Predtim jsem mela dva vztahy. Z toho jeden byl strasny manipulator a hrozne se na me upnul, ze z toho slo tezko pryc, druhy me podvedl. Asi ve me zustal trochu i strach. Momentalne pritel je oprabdu milujici, nemam nic, co by neklapalo. Vidame se nekolikrat do tydne, piseme si, je to krasne. Stale ale proste, kdyz jsem sama, moc premyslim. Napriklad, jestli si nekoho nenajde nebo me proste neopusti, asi je strach normalni, ale nekdy me to privadi k silenstvi a prijdu si az prastena 8o :roll:. Je tu nekdo, kdo to ma podobne? Nekdy mi prijde ze si v hlave tvorim zbytecne problemy, ktere ve skutecnosti nejaou :think: :D :roll:
Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
695
17.5.22 08:38

Ahoj, tohle je těžký téma. Za mě ho miluj, jak nejlíp umíš a důvěřuj mu. Nebuď žárlivá a užívej si toho stavu " zamilování ". To, že tě podvedl ex neznamená, že tě podvede aktuální partner. Tvoje pocity jsou normální, nechceš ho ztratit. Nedělej si domněnky, protože pak je vysoká šance, že ho tím ztratíš.

Poradím ti jedno. Nikdy nebuď plně závislá na chlapovi. Nemůžeš ho vlastnit a vyžadovat po něm, aby se choval tak, jak si to představuješ ty.

Užívej si nového vztahu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8593
17.5.22 08:47

Tak riziko tu bude vždy, ale záleží na tvé důvěře a jeho povaze. Jestli se ti zdá opravdu milující, nebude mít potřebu hledat si další milenky. Nikdo ti nemůžeme dát záruku, že to není sukničkář, co to hraje na více stran. Ale ty ho znáš a pokud nemáš důvod ho podezřívat, tak zkus hodit za hlavu nějaké fantazie, žárlivost, nebo se z toho zblázníš a možná to povede ke zničení vztahu se skvělým chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
17.5.22 09:13

Jestli polykáš tak ne, nenajde. Ale do budoucna s tím nevystačíš, budeš se muset naučit i vařit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26348
17.5.22 09:20

Za mě není normální mít strach.
Teď by si měla být na obláčku, užívat si zamilovanost a s přítelem se obletovat jako včelky pampelišku :srdce:

Tyhle strachy jsou nepříjemný nejen pro tebe, ale i pro něj. Pokud navíc sem tam vystrčíš žárlivý růžek, nedejbože často, můžeš tím ten vztah ještě navíc totálně potopit.

Zkus si sama v sobě říct, že žárlit nemá smysl, tím nikdy nikdo nikoho neudržel. Pokud bude chtít trajdat, bude i tak, i kdyby ses na hlavu postavila. Jdi do vztahu plnou silou a důvěrou, na scény je času dost, až pokud tě zklame :hug:
Já bývala taky v mládí žárlivá a jediný, co sem tím docílila, byl naštvanej chlap, já věčně v nervu a pro vztah to nic dobrýho nebylo.
Sama jsem se vědomě začala zklidňovat, když jsem měla náběh na nějaký švíky, tak jsem se zaměstnala a časem to nějak samo odeznělo.
Nemyslím si, že kdybych těch dvacet let žárlila jako blázen, nějak pozitivně změnilo náš život ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2941
17.5.22 09:20

Mě rodiče vždycky učili nevsázet vše na „jednu kartu“ a budovat si takové pilíře spokojenosti, aby když se jeden zhroutí, nezhroutil se mi s tím celý svět. Takže partner, přátelé, rodina, koníčky… později práce, mít svoje finance, bydlení. Prostě jak už se tu píše, nežít jen pro chlapa a nebýt na něm závislá. Bohužel podvést může každý, stejně tak se může stát cokoliv jiného. To stejně moc neovlivníš, tak se tím nestresuj zbytečně a užívej si vztahu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9722
17.5.22 09:25
@amuuk píše:
Ahoj,
nevedela jsem, jak diskuzi moc napsat. Je mi dvacet jedna let a mam cerstve pritele. Je to opravdu chvilka, asi mesic. Predtim jsem mela dva vztahy. Z toho jeden byl strasny manipulator a hrozne se na me upnul, ze z toho slo tezko pryc, druhy me podvedl. Asi ve me zustal trochu i strach. Momentalne pritel je oprabdu milujici, nemam nic, co by neklapalo. Vidame se nekolikrat do tydne, piseme si, je to krasne. Stale ale proste, kdyz jsem sama, moc premyslim. Napriklad, jestli si nekoho nenajde nebo me proste neopusti, asi je strach normalni, ale nekdy me to privadi k silenstvi a prijdu si az prastena 8o :roll:. Je tu nekdo, kdo to ma podobne? Nekdy mi prijde ze si v hlave tvorim zbytecne problemy, ktere ve skutecnosti nejaou :think: :D :roll:
Dekuji za odpovedi

Ne, není strach normální. Tohle jsem nikdy neměla- bezdůvodný strach z toho, že mě chlap podvede nebo opustí už na začátku vztahu. To je podle mě o malém sebevědomí a závislosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
17.5.22 10:26

Hele po špatných zkušenostech je ten strach normální. Šrámy na duši se hojí dlouho. Ale každopádně bude potřeba zapracovat na svém sebevědomí a vlastní hodnotě. A potom taky na důvěře a partnerství celkově. Jinak tě to zničí a hlavně od sebe přítele i každého dalšího chlapa odeženeš. Protože buďto se mu budeš maximálně přizpůsobovat a vůbec nebudeš sama sebou. A muži si takové ženy neváží. A nebo budeš bezdůvodně žárlit a dělat scény. A to je teprve peklo.
Takže začni na sobě pracovat! Přece ti dvě blbé zkušenosti na začátku nezkazí každé další partnerství!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
17.5.22 13:38
@LukeR1 píše:
Ahoj, tohle je těžký téma. Za mě ho miluj, jak nejlíp umíš a důvěřuj mu. Nebuď žárlivá a užívej si toho stavu " zamilování ". To, že tě podvedl ex neznamená, že tě podvede aktuální partner. Tvoje pocity jsou normální, nechceš ho ztratit. Nedělej si domněnky, protože pak je vysoká šance, že ho tím ztratíš.

Poradím ti jedno. Nikdy nebuď plně závislá na chlapovi. Nemůžeš ho vlastnit a vyžadovat po něm, aby se choval tak, jak si to představuješ ty.

Užívej si nového vztahu :kytka:

Dekuji moc, mate prabdu, lidi tu pisou ze strach normalni neni, ale ano je, kazdy ma uplne jinou povahu. Samozrejme ze si uzivam jak jen to jde, spis kdyz jsem sama a mam cas nad tim premyslet, taky jsem uz delsi dobu sama, coz taky dost ovlivnilo, dekuji za reakce, budu se nimi ridit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat