Pocit?Nevera?..vztah ktery jde do kytek..

Anonymní
20.2.20 22:54

Pocit?Nevera?..vztah ktery jde do kytek..

Ahoj vsichni…prosim Vas nazor..dekuji za nej.
Jsem s partnerem 12 let.mame spolu syna..nejsme oddani…vzah byl ze zacatku uzasny..jako kazdy zacinajici..ted jsem zjistila ze ma pracovni vztah…ktery prechazi asi v neco vic…ano sla jsem do telefonu, prosim neukamenujte mme…byla tam zprava od dotycne pani jak mu udela uzasny obed…ze se na nej moc tesi atd…pani je bez partnera, celkem to strida…hodne vesela dama…partner pro ni nyni pracuje, takze se vidaji dost casto…doma se spolu nebavime…nebydli u nas..dojizdi jen za synem..se.mnou komunikuje ze musi…neustale mi neco vycita…nesmim pred nim telefonovat…byt na pc..vyrizovat sms nebo jine…protoze mu vadi telefon…on sam ho k zivotu nepotrebuje…bohuzel ja pracovne ano.;--neveri mi, nemiluje me, nepreje mi, nic…zadne hezke veci od nej bohuzel nemam…uz ani hezky pohled..pohlazeni…nechce komunikovat..prijde.mu to zbytecne neco resit. Budoucnost s nim 0
Kdyz za nami jezdi…tak si stale davam nadeji, ze to bude lepsi. s malym ma super vztah…ale ja jsem navic…proc to pisu..???vim ze ten vztah je v troskach…nicmene porad tam mam nejakou vazbu…asi jen uz skrz syna..predstava ze bude milovat jinou zenu mi nici..i kdyz vim, ze on milovat nedokaze nikoho;-(je to sobec…ale preci jen ta predstava mi nici…ja jsem mama na 100%uvazek..takze nechodim nikam lovit..bavit se..jsem doma a nebo v praci…chtela bych se od.nej odpoutat…dostat tu silu…ale pak je vidim jak si spolu hraji a je mi smutno…blokuje mi tento vzah dalsi fajn veci…kterych se vzdavam…necestuji..protoze on to nema rad a hlavne proc.by se. mnou jezdil??spis je to u nej i otazka penez..je toskrblik..takze ani on za sebe by nezaplatil;-)…na prvni pohled nez ho poznate byste za nej dala ruku do.ohne jak je super..bezva…uzasnej hodnej muz..peknej…slibuje vsechno…kazdemu…aby v ocich druhych byl 1***ja ho znam…ze mne respekt nema..uctu take ne…nevazi si me..a bohuzel pak pisu jako zoufalka do diskuze…jak dal???
Jeste dodatek..posledni dobou jsem.to ja, ktera chce neco resit…je slyset…protoze on je na mrtvym bode..on chce mit jen ten svuj klid..da se tak zit??zazil nekdo neco podobneho?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4146
20.2.20 23:21

Ty to nazýváš vztahem? Tohle přeci není vztah. Nebydlíte spolu, jen spolu máte dítě, odpoutej se od myšlenky o společné budoucnosti, on už je očividně jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 23:24
@Bobsh píše:
Ty to nazýváš vztahem? Tohle přeci není vztah. Nebydlíte spolu, jen spolu máte dítě, odpoutej se od myšlenky o společné budoucnosti, on už je očividně jinde.

Ja vim…davala.jsem tomu uz dost casu;-(((dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
3124
20.2.20 23:26

Holka.. kam si dala rozum!? Mrhat svuj drahocenny cas. Mozna polovinu života máš za sebou a trávíš jí ve vztahu-nevztahu s někým, kdo si to evidentně nezaslouží. Prober se a začni hledat svoje sebevedomí. Začala bych u psychoterapeuta. A když uz ne kvuli sobe, tak kvuli synovi, který by mel mít spokojenou mámu a vzor toho, jak má vypadat vztah. Prece nechcete, aby to mel jako vy, až vyroste…Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 23:28

@sediza
Ses zlata diky. mockrat…drzim se…Uvnitr mi to zžírá neskutecne;-(( :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
4146
20.2.20 23:28
@Anonymní píše:
Ja vim…davala.jsem tomu uz dost casu;-(((dekuju

No neděkuj, mrzí mě to, ale z pohledu na to jak si chlap hraje s dítětem se žít nedá. Najdi si chlapa který tě ocení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 23:31
@Bobsh
@Bobsh píše:
No neděkuj, mrzí mě to, ale z pohledu na to jak si chlap hraje s dítětem se žít nedá. Najdi si chlapa který tě ocení ;)

Ja vim…neda se tak zit…je to porad dokola…

• Nahlásit
  • Citovat
3187
20.2.20 23:35

Holka, on ti není nevěrný, vždyť spolu nejste. :nevim: A nechápu, kde bere tu drzost ti něco diktovat. Odstřihni se už konečně od něj, je už " jen" otec tvého dítěte. Nic víc, nic míň. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
20.2.20 23:37
@Anonymní píše:
@sediza
Ses zlata diky. mockrat…drzim se…Uvnitr mi to zžírá neskutecne;-(( :srdce:

Nevím kolik ti je, ale znám jedno tajemství…

Za rok budeš o rok starší, za další o další rok…
A za nějakých padesát let už budeš stará bába :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 01:10

Pusť to. Tohle nemá už žádnou nadeji na hezky vztah. Zbytečně tě to blokuje. Já vím, je těžké za tím udělat čáru a prostě jít dal, ale sama uvidíš, jak to bude osvobozujici. Hodně sil ti přeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6233
21.2.20 06:17

Ty žádného partnera nemáš. Tak si podle toho zarid život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
21.2.20 06:30

A proč nejedes někam i sama s synkem? výlety, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 07:11
@Kralikcek píše:
A proč nejedes někam i sama s synkem? výlety, atd…

Jj jezdime s malym…ale pak jsou jen vycitky..z jeho strany…:-((

• Nahlásit
  • Citovat
2699
21.2.20 07:17
@Anonymní píše:
Jj jezdime s malym…ale pak jsou jen vycitky..z jeho strany…:-((

A proč Ti vadí, že Ti vyčítá?
S ním si nic neuzijes a bez něj by sis taky neměla užít? ani syn? poněkud nepřejícný člověk…

Možná bych jej i jako partnera další klidně přála…co si myslíš, že ona si s ním užije? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 08:04

@Kralikcek presne..dekuju zav tvuj postreh.on ze zacatku vztahu cca 5 let byl uzasny..cestoval…byl pro kazdou legraci…pak nastal zlom…kdyz se nam narodil piskotek a ted jezdi pouze za synem.me uz nemiluje..i vcera mi to rekl..je na me hnusnej. ignoruje mi…nema potrebu se bavit o nicem…vse je zbytecny probirat…prozitky za cely den ho nezajimaji…prace moje ho. nezajima..uz jsem probirala i televizni noviny..na to mi rekne, ze resim bulvar…nic..nic nic

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama