Podle dr 8 tt

pujda
20.3.19 16:52

Já byla v 5+5 na potvrzení těhotenství, byl vidět gestační a žloutkový váček a těhu potvrdili. V 7+0 jsem měla srdíčko. V prvním těhotenství, které nakonec skončilo zamlklým, jsem měla srdíčko v 6+ něco. Ale vím o ženách, které ho měly později, u každé je to prostě jinak. Každopádně těhotenství by měl dr umět potvrdit hned v začátcích.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59409
20.3.19 16:58

@Teena22 na 8tt je ale hcg strašně nízké :? . Chce to opakovaný náběr hcg jak roste. Kdy jdeš na kontrolu. Pokud jsi 8tt tak hcg je nízké, ale nemohla jsi otěhotnět déle?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:00

@pujda u mě je velký problém s tou delohu, je hrozně vysoko už od přírody a po prvním porodu císařským řezem se to ještě zhoršilo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.19 17:05

@Teena22 a Ty jsi mela pravidelne cykly? Kdy byla ovulace ntusis? Mne teda taky prijde to HCG nizke. Ja dnes byla na UZV v 8.tt poprve a plod jsem videla jednoznacne hned sama :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
pujda
20.3.19 17:08

@Teena22 Taky jsi mohla otěhotnět později, záleží na ovulaci.

  • Citovat
  • Upravit
19984
20.3.19 17:08

No na 8tt je to hcg fakt málo. Leda že by si otěhotnela později. Chce to další odběr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:09

@Markéta80 i to je možné, spíš docela pravděpodobné, těhu test byl týden po vynechání ms světlý, minulý čtvrtek jsem měla hcg 445 a teď už tohle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:11

@lachtanice86 další kontrolu budu mít v pondělí, podle toho mi prý vezmou krev a doktorka chce rozseknout co dál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9618
20.3.19 17:24

Podle té hodnoty HCG z minulého čtvrtku ti roste ukázkově jen nebudeš tabulková a musela jsi mít ovulaci později :kytka: :think: ale na ultrazvuku by něco být vidět mělo :think: :nevim: zase na druhou stranu nevím co ta vysoká deloha jestli nebrání tomu vidět to takhle v začátku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
20.3.19 17:29

@Teena22 tak to jsi otěhotněla prostě jindy a na ko v pondělí u na utz něco vidět bude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:36

@Lucinka157 právě že dr má problém kolikrát vidět i tu dělohu, nehledě na to, že mi nemůže ani dělat stěry, co dělá z děložního čípku myslím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9618
20.3.19 17:39

@Teena22 no tak tím pádem bych se zatím řídila tím že HCG sílí hezky obden dvojnásobně a možná si došla do nemocnice na lepší ultrazvuk :think: :nevim: přece jen musí se potvrdit že je to v děloze :kytka: :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:42

@Lucinka157 budu to muset v komunikovat, jelikož doktorka to už chce řešit a dnes padla slova revize dělohy, což mě vylekalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9618
20.3.19 17:44

@Teena22 no před revizí by tě stejně ještě zkontrolovali v nemocnici, ale je to podle mě zbytečně přehnaná reakce když nevíte jak staré těhotenství doopravdy je :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.3.19 17:51

@Lucinka157 taky mi to přijde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová