podplaceny pravnik

Anonymni
12.9.09 21:11

podplaceny pravnik

Ahoj,snad me trochu pomuzete..
chtela bych se nechat rozvest,manzel je cholerik a obcas u nas neni daleko k psychickemu tyrani(on tomu rika vymena nazoru).
Bohuzel on i jeho rodina maji hodne penez,a vyhrozuji me tim,ze kdyz podam zadost o rozvod,on si koupi takoveho pravnika,ze zaridi ze ja deti do pece nedostanu.Bude je vychovavat jen on a jeho matka.A to jsem myslela ze se dohodnem na stridave peci.Myslite ze neco takoveho lze,nebo je nekde ta spravedlnost a nemusim se tolik bat?Doufam ze je to jen vyhrozovani(coz se mu zatim bohuzel dari)abych zadost vubec nepodavala.A co se stane kdyz zadost podam a on me ji odmitne podepsat?Dik za kazdou zkusenost.Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.9.09 21:13

Já věřím ve spravedlnost,takže nevěřím že by děti pokud se o ně staráš získal on.Musel by podplatit všechny ,nejen právníka ale i sociálku i soudce a to je prostě nemožné,myslim že se nemusíš bát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
12.9.09 21:46

Ahoj,
je to klasické bububu…také jsem si tím prošla.Jak píše pisatelka přede mnou,věř ve spravedlnost a bude to o.k.Mého bývalého manžela zastupuje spolužák - právník,jsou to nejlepší kamarádi.Je to sk..ta a ha…zl v jedné osobě.Pokaždé když jsme měli soudní stání o úpravě styku s dětmi (ex je duševně nemocný) nebo jiný problém,jeho mamarádíček mě pěkně u soudu ztrapňoval a snažil se ze mě udělat naprosto šílenou matku.Ale nikdy se na to soud neohlížel a dal mi vždy za pravdu.Takže,buď v klidu a přeju hodně trpělivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.09 23:35

holky a jak to teda vubec funguje pri rozvodu?to kdyz se nedohodnem tak poslou socialku automaticky a ta teda nejak zjistuje detaily?taky si nemyslim ze jsem spatna matka,ale co kdyz mu nekdo uveri,vzdyt je to vlastne tvrzeni proti tvrzeni:(dik,Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
12.9.09 23:36

Jak staré máte děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.09 23:57

dvoulete a ctyri a pul.mirka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.9.09 07:57

Nerozumím nadpisu podplacený právník, právník není nestranná osoba, pracuje v zájmu klienta, tak jak může být podplacený?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.9.09 09:51

Asi budu negativní, ale myslím, že v tomhle státě je možné vše. Kolegyně bývalého musela vyplatit z bytu, který před manželstvím dostala od babičky. Teď řešili výživné a jemu se podařilo výživné snížit místo aby se zvedlo, přitom má svůj byt a staví za Prahou zámek, je podnikatel a jezdí v SUV, tak jak je tohle možné? Ona dvě dospívající děti, jeden příjem a ještě ho vyplácí z bytu :evil: Dokonce má pocit, že podplatil její právničku, protože ta prý před soudem mluvila proti ní.

• Nahlásit
  • Citovat
1837
13.9.09 09:59

Ale to víš že je to možné…

ALE JE TO PROKAZATELNÉ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
13.9.09 10:04

navíš - víš co…
k odejmutí dětí NORMÁLNÍ BEZÚHONNÉ matce musí být sakra nějaký důvod - a toto bych si nenechala rozhodně pro sebe - jak před právníkem, který tě bude pak zastupovat, tak před samotným soudem. že tě tímto vydírá - on to může popřít, to je jasné - ale s tím si pak už poradí právě ten tvůj právník.

to je stejně ale hnus, když se někdo takhle chová (myslím famílii tvého manžela)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
13.9.09 12:54

tak bohuzel svagrove se to stalo… vsichni jsme ji roky presvedovali, aby od manzela odesla… oba vysokoskolaci, manzel nervak, kazdy problem v praci kompenzoval na ni a bohuzel i na deti…povahove absolutni kret*n (napr. Hitler byl fajn, protoze byl vegetarian a podobne)

ona si nasla pritele, byla ferova, oznamila mu, ze se chce rozvest…on v tom okamziku odvezl deti z domu k jeho matce a tam na nich 14 dni pracoval…ona se k nim nemohla dostat, policie, socialka nikdo nepomohl…
pritom od malicka se starala vyhradne ona, nedelala nic jineho nez ze pobihala po meste, vodila deti na krouzky, delala s nimi ukoly..je navic tvurci (sama s detmi pracuje), neustale neco vyrabeli, proste nepretrzita pece…skolu, lekare vse jen ona…

soud, socialni pracovnice, nikoho to nezajimalo (to, ze priznal psychicke a obcas i fyzicke nasili pred psycholozkou v manzelske poradne, kde se parkrat ukazali- donutila ho tam jit pod natlakem, ze odejde, to taky nikoho nezajimalo)

kdyz se pak vratili domu, deti byly natolik zmanipulovane ( a po tom, co vyrustali v neustalem ponizovani matky, jim to zase nedalo takovou praci)…utocili na ni, dokonce i fyzicky, policie tam mnohokrat byla…hledala pomoc u ROSY a vsemoznych organizaci, ale otec i deti odmitali cokoli…

nakonec soud projela…a o deti prisla…socialni pracovnice napsaly, ze je nevyrovnana (kdo by nebyl, kdyz mu otec v podstate unesl deti)…
byl to boj pravniku a uhlazeny, bohaty otec s neustalym usmevem na tvari zapusobil…proste si vzala spatnou pravnicku a jeho byla tisikrat lepsi…

po tom,co soud vyhral travili vetsinu casu deti u babicky, protoze on se proste postarat neumel…dcerka po roce prohledla a uz je na dohodu u matky…se synem

ALE SPRAVEDLNOST NENI…JE TO O LIDECH A PENEZICH…BOHUZEL

jinymi slovy…zainvestuj…a najdi lepsiho pravnika nez ma manzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14631
13.9.09 13:09

Moje rada je taky zainvestovat a najít si pro sebe dobrého právníka.
Jinak to na mě taky dělá dojem klasického bububu, ale dobrým právníkem nemůžeš nikdy nic pokazit.
A možná bych si pořídila diktafon a tajně si nahrála ty manželovi hlášky o tom, že schválně bude lhát, že se nestaráš o děti, aby je získal on atd… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.9.09 12:21

tak to jste me moc nepotesili:(asi nezbyva nez doufat a verit ve spravedlnost.a stejne by me zajimalo jak teda postupuje ta socialka.a i pripady s dobrym i nedobrym koncem.piste prosim.dekuji mirka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama