Podpora snažilkám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika. Al
Kecalka 179 příspěvků 25.04.19 13:42
Podpora snažilkám

V dnešní době je spoustu žen které se snaží o miminko nějakou dobu. Většina z vás ví, že nehledě na to jak dlouhá ta doba snažení je, dokáže to občas potrápit. U nás to bude v květnu rok a pořád žádne těhotenství. Někdy mám dny kdy jsem z toho smutná, všechno je špatně, nic mě nebaví a na vše se chci vykašlat. Pak jsou tu, ale dny kdy to beru, že o tom rozhoduje příroda, že čas, že jsem mladá a taky, že to je tepr rok snažení. Co to je oproti těm co se snaží 5 nebo 8 let, že? :lol: Naštěstí těch světlejšich dnů je víc.
Určitě tohle znáte taky, minimálně 80% z vás co to právě čte a určitě je tady spousta které se snaží mnohem víc než já.
Diskuzi jsem vytvořila, protože si myslím že morální a psychická podpora je v téhle situaci zapotřebí. A tím bych vás ráda pozvala i na svou FB stránku kde zatím nejsou úplně pozitivní články, ale doufám že se to brzo změní…
:) @NikaJirs

edit adminem - odkaz na stránky smazán

Reakce:
Vladka23
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 25.04.19 14:15

Ahoj ráda bych se přidala. S přítelem se snažíme 8 měsíců a zatím stale nic. No vlastně kdyz to vemu tak se snažíme už dyl. Mám za sebou 2 revize jednu v dubnu 2017 a druhou v lednu 2018. Pak jsme museli 7mesicu si dát pauzu litali jsme po doktorexh kvůli tomu aby se zjistilo jestli v nás neni nějaký problém ale vše je naštěstí v pořádku. Mám to úplně stejné jako ty, ty dny někdy mam pocit že mimčo byt vůbec nemá ale ty dny většinou mám jen v době kdy přijde Ms. Jinak si celou dobu říkám že to půjde že jsou na tom páry ještě hůř. A ty mají můj velký obdiv že i třeba po 3 rokach nestratil víru vto že se nakonec zadari.

Nika. Al
Kecalka 179 příspěvků 25.04.19 14:58

@Vladka23
To je právě nejdůležitější… Neztrácet víru i když je to někdy hodně těžké JEDNOU TO URČITĚ VYJDE :srdce:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 25.04.19 15:04

@Nika. Al jo ja vim že jednou jo až bude te nesprávný čas. Nejhorší na tom je to stále čekání a doufáni

Nika. Al
Kecalka 179 příspěvků 25.04.19 15:42

@Vladka23
Jo a od nás je to nátlak i z rodiny… Brali jsme se v září a od té doby pořád slyšíme jen to, kdy bude miminko :nevim: jako by to bylo tak jednoduché :zed:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 25.04.19 16:27

@Nika. Al z toho si nic nedělej mi po každý když jdeme k jeho rodičům tak se nás ptaji jak to vypadá. A jeho babička neni o nic lepší. Proto k nim nechci ani chodit. A naštěstí mě přítel nenutí.

cuky_ducky
Povídálka 40 příspěvků dnes v 00:33

Ahoj holky, tiež by som sa rada pridala - mám to podobne ako zakladatelka, snažíme sa 7 mesiacov (áno, viem, že to nie je veľa, ale…), mám na děloze myom, liečim sa so štítnou a pred rokmi som podstúpila chemo, takže nie som úplne zdravá a asi aj preto je pre mňa každý mesiac, keď sa to nepodarí veľkým sklamaním…vačšinu času sa snažím byť pozitívna, ale občas to na mňa padne, zrovna ako dnes, tak sa len chcem pridať a podporiť nás všetky, čo to prežívame :srdce:

Váš příspěvek
Reklama