Nevolnost po nechráněném styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:49
Nevolnost a nechra

Ahoj, vím, že mi to tu nikdo neřekne jistě, ale jsem uz jak maniak a potřebuju si někde vylít srdíčko a slyšet i jiné názory ???? Plodne dny mám od 5.dubna do 11.dubna Nechraneni styk jsem mela 7.dubna, Od te doby mě začalo pichat v podbříšku, Lehká zácpa, bolest hlavy. Pred dvouma dnema začala nevolnost. den cyklu mám 29dní. Menstruace mela začit dnes a nic. A kolik spermie staci na to aby nekdo otehotnel? fakt kapka nebo to jsou povidačky.

Přečtěte si článek: Jak počítat plodné a neplodné dny?

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 24.04.19 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že mi to tu nikdo neřekne jistě, ale jsem uz jak maniak a potřebuju si někde vylít srdíčko a slyšet i jiné názory ???? Plodne dny mám od 5.dubna do 11.dubna Nechraneni styk jsem mela 7.dubna, Od te doby mě začalo pichat v podbříšku, Lehká zácpa, bolest hlavy. Pred dvouma dnema začala nevolnost. den cyklu mám 29dní. Menstruace mela začit dnes a nic. A kolik spermie staci na to aby nekdo otehotnel? fakt kapka nebo to jsou povidačky.

Plodné dny 6 dní? :roll: Stačí jedna spermie. U mámy to byly třeba rovnou dvě vajíčka a mám sestru dvojče. Tak bacha :mrgreen: Ale příznaly tak brzo znači spíš o něčem jiném.

Maminanamatersky
Kecalka 455 příspěvků 24.04.19 15:53

A proc teda jsi mela nechraneny styk, kdyz mas z tehotentvi panickou hruzu? Kondomy maji v kazde drogerce, marketu i benzince… Jinak staci jedna jedina spermie, takze zadne povidacky. Ale tvoje priznaky jsou na 99% vsugerovane..

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8470 příspěvků 24.04.19 15:53

Stačí jedna jediná výkonná spermie, ony ji tam ostatní na zádech nenesou ;)

pujda
Kecalka 125 příspěvků 24.04.19 16:31

@Maminanamatersky Tak když zná své plodné dny a ještě během nich má schválně nechráněný styk a píše, že je jak maniak, tak bych pochopila, že z těhotenství nemá panickou hrůzu, ale naopak :nevim:
@Russet Já měla příznaky týden před ms a byla jsem těhotná, a to v obou případech, takže na ně není brzy.

Zakladatelko, plodné dny tak dlouho asi mít nebudeš. Podle čeho jsi je určila? A proč se ptáš tady a neuděláš si raději test?

pristelepe
Kecalka 129 příspěvků 24.04.19 16:40

Kup si test. Nevim, co chceš slyšet.

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 24.04.19 16:57
@pujda píše:
@Maminanamatersky Tak když zná své plodné dny a ještě během nich má schválně nechráněný styk a píše, že je jak maniak, tak bych pochopila, že z těhotenství nemá panickou hrůzu, ale naopak :nevim:
@Russet Já měla příznaky týden před ms a byla jsem těhotná, a to v obou případech, takže na ně není brzy.Zakladatelko, plodné dny tak dlouho asi mít nebudeš. Podle čeho jsi je určila? A proč se ptáš tady a neuděláš si raději test?

Já třeba nevolnost ani bolesti neměla. A udělala si test. Protože my věšteckou kouli nemáme, měla by to zakladatelka prubnout.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8470 příspěvků 24.04.19 16:59

Hele zakladatelko, když tak šílíš, máš nějaký rozumný důvod, proč už jsi si neudělala test?

Váš příspěvek
Reklama