Podprsenka 85A

Napsat příspěvek
4924
20.7.20 15:49
@Anonymní píše:
Ano, je vysoká 178 cm a váží 55-58 kg (váha jí různě skáče). A dřív docela sportovala a dodnes nemá problem si zvednout svou 30 kg dceru. Takže i postavu má pevnou. A když jsem osobně držel metr v ruce a měřil si ji pod prsy, měla tam číslo 85, když se normálně nadechla. Při výdechu to bylo asi 81

Měří se při výdechu a od toho se ještě odečítá 5 az 7 cm. Bude mít 75 obvod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15193
20.7.20 15:50

A dala bych jí poukázku, ať si sama vybere a hlavně vyzkouší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12674
20.7.20 15:58

:think: Co mi to připomíná… 8o aha… :zed:… 75A speciál

Příspěvek upraven 20.07.20 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18213
20.7.20 17:13
@Anonymní píše:
Ano, je vysoká 178 cm a váží 55-58 kg (váha jí různě skáče). A dřív docela sportovala a dodnes nemá problem si zvednout svou 30 kg dceru. Takže i postavu má pevnou. A když jsem osobně držel metr v ruce a měřil si ji pod prsy, měla tam číslo 85, když se normálně nadechla. Při výdechu to bylo asi 81

To myslim ze ji bude stacit 80 obvod a u nekterych strihu i typu mozna i 75 a vetsi kosicky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 17:26
@ludmilaadamkova píše:
Měří se při výdechu a od toho se ještě odečítá 5 az 7 cm. Bude mít 75 obvod

Tak ten Le Chaton je sice ještě 3× dražší než Astratex, ale má mnohem lépe popsaný výběr správné velikosti, takže opravdu může mít mezi 75 a 80. Ale je otázkou, jestli správně, protože když ho vezmu a řeknu si, že pod prsama má 85 a přes prsa by pořád měla 88, (a ona má záda mírně do V, takže nárůst velikosti skutečně být může jen díky tomuto, že měřím o pár cm výš) tak by jí to vyhodilo velikost 75B a to teda rozhodně košíčky B nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
15193
20.7.20 17:39

Ty fakt troufneš koupit podprdu bez zkoušení? Vždyť to není jen o obvodu a velikosti košíčků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4924
20.7.20 18:10
@Anonymní píše:
Tak ten Le Chaton je sice ještě 3× dražší než Astratex, ale má mnohem lépe popsaný výběr správné velikosti, takže opravdu může mít mezi 75 a 80. Ale je otázkou, jestli správně, protože když ho vezmu a řeknu si, že pod prsama má 85 a přes prsa by pořád měla 88, (a ona má záda mírně do V, takže nárůst velikosti skutečně být může jen díky tomuto, že měřím o pár cm výš) tak by jí to vyhodilo velikost 75B a to teda rozhodně košíčky B nemá.

Neteoretizuj. Košíčky B ve velikosti 75 jsou o hodně menší než ve velikosti 85. Bude mít 75 A nebo B pak existuje ještě velikost AA to je menší A. Musí si to zkusit. Takhle to nejde bez toho aby si alespoň jednou zkusila správnou velikost ty to takto nevykoumes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18213
21.7.20 11:03
@Anonymní píše:
Tak ten Le Chaton je sice ještě 3× dražší než Astratex, ale má mnohem lépe popsaný výběr správné velikosti, takže opravdu může mít mezi 75 a 80. Ale je otázkou, jestli správně, protože když ho vezmu a řeknu si, že pod prsama má 85 a přes prsa by pořád měla 88, (a ona má záda mírně do V, takže nárůst velikosti skutečně být může jen díky tomuto, že měřím o pár cm výš) tak by jí to vyhodilo velikost 75B a to teda rozhodně košíčky B nemá.

Hele ja si tam pravidelne kupuju znackovou podprsenku od Simone Perele, typ Andora. Stoji sice dva tisice, ale vydrzi mi na bezne noseni a bezne prani v pracce přes tak v prumeru tri roky. Takze každý rok si koupim jednu novou barvu a tocim ctyri barvy stejného strihu. Sedne mi a prsa v ni vypada dobře, tak co vymyslet.

Jinak Brafitting mají i v prodejnach MarksSpencer. Tam mají velmi kvalitni pradlo a navic ve velmi přijatelných cenovych relacích. V kazdem vetsim OC najdes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama