Podprsenka 85A

Anonymní
20.7.20 14:34

Podprsenka 85A

Ahoj děvčata, chtěl bych poradit jakou podprsenku. Obvod pod prsy má 85 prakticky přesně. O velikosti košíčků si taky nedělám žádné iluze. Ona sama tvrdí, že má nulky, já to tak černě nevidím, ale víc než A to není.

Něco jsem už koukal, ale nejsem z toho úplně nadšený a kolikrát jsou na fotkách modelky které musí mít variantu minimálně C a to vypadá jinak, než A, že.

Takže nějaká rada ohledně toho, co se vám dobře nosí, dobře to vypadá pod oblečením, a ideálně opticky to zvětšuje alespoň o jednu velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24549
20.7.20 14:38

Ty jsi chlap? Dej jí poukázku do dobrého obchodu s prádlem, minimálně obvod by měla mít 80 když má 85 a jestli má aspoň nějaký prsa tak to A nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
20.7.20 14:47

Jo chlape, takový jsou nesehnatelny.. Mám to samý a je to špatný :mrgreen: musí vyzkoušet sama, nic na blind nebrat. Oni tam píšou A a přijde ti B a můžeš tam strčit leda ponožky.. Ten obvod je taky na prd, mám to samý a musím kupovat 80A a to je zas těsný a pod oblečením to jde vidět, že jo.

No jediný kde jsem jakžtakž spokojená je H&M. Odtamtud mám 80A a dá se. Pak možná Astratex, tam taky velikostně sedí, ale ty ceny jsou děs. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18213
20.7.20 14:49

Dej ji poukazku do obchody Le Chaton. Tam ji poradi a hlavne vyberou spravnou velikost. Tuhle velikost 85A ma bud vysoka kobyloidni holka nebo tlusta zena, ktera ma mistou prsou spis spek, obvod 85 je fakt veliky. Pri spravnem premereni a vyberu spravnych kosicku vetsinou objem spadne o deset i vice cm a dotycna ma velikost treba 75c-d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 14:55
@Lainaire8 píše:
Jo chlape, takový jsou nesehnatelny.. Mám to samý a je to špatný :mrgreen: musí vyzkoušet sama, nic na blind nebrat. Oni tam píšou A a přijde ti B a můžeš tam strčit leda ponožky.. Ten obvod je taky na prd, mám to samý a musím kupovat 80A a to je zas těsný a pod oblečením to jde vidět, že jo.No jediný kde jsem jakžtakž spokojená je H&M. Odtamtud mám 80A a dá se. Pak možná Astratex, tam taky velikostně sedí, ale ty ceny jsou děs. :mrgreen:

Jo právě Astratex jsem už koukal, a ty ceny jsou. Ale tak má to být podprsenka pro denní používání a ne „párkrát pro erotiku“, takže tam beru, že ta cena může být vyšší, když to splní co chci.

@pikola píše:
Ty jsi chlap? Dej jí poukázku do dobrého obchodu s prádlem, minimálně obvod by měla mít 80 když má 85 a jestli má aspoň nějaký prsa tak to A nebude.

Tak protože jsem už jsem prádlo párkrát kupoval, a občas si i něco prohlédl, tak vím, že do košíčků B by se její prsa vlezla 2×. Možná to tak nevyznělo, ale asi tím, že nejsem milovník velikých prsou, tak i ta drobounká mi přijdou jako fajn.
A jak ji znám, tak pokud by mohla ten voucher vyměnit zpět za peníze, tak to udělá a vrátí se s oblečením pro děti a mě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.20 15:02
@Hanka1 píše:
Dej ji poukazku do obchody Le Chaton. Tam ji poradi a hlavne vyberou spravnou velikost. Tuhle velikost 85A ma bud vysoka kobyloidni holka nebo tlusta zena, ktera ma mistou prsou spis spek, obvod 85 je fakt veliky. Pri spravnem premereni a vyberu spravnych kosicku vetsinou objem spadne o deset i vice cm a dotycna ma velikost treba 75c-d

Ano, je vysoká 178 cm a váží 55-58 kg (váha jí různě skáče). A dřív docela sportovala a dodnes nemá problem si zvednout svou 30 kg dceru. Takže i postavu má pevnou. A když jsem osobně držel metr v ruce a měřil si ji pod prsy, měla tam číslo 85, když se normálně nadechla. Při výdechu to bylo asi 81

• Nahlásit
  • Citovat
24549
20.7.20 15:08
@Anonymní píše:
Ano, je vysoká 178 cm a váží 55-58 kg (váha jí různě skáče). A dřív docela sportovala a dodnes nemá problem si zvednout svou 30 kg dceru. Takže i postavu má pevnou. A když jsem osobně držel metr v ruce a měřil si ji pod prsy, měla tam číslo 85, když se normálně nadechla. Při výdechu to bylo asi 81

Ta nebude mít 85a ani omylem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853

No já mám rád e-marilyn, ale tam nakupuji spíš punčochy

Příspěvek upraven 20.07.20 v 15:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28929

Zajdi do obchodu s ní, ať si vybere a vyzkouší. Na dobrou podprsenku je to třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 15:10

Tak doufám, že to nebude bráno jako reklama, ale název obchodu už tu zazněl.

Co třeba tahle

trošku mě odrazuje, že ve velikosti 85A je jen v rudé, což by denní podprsenka být nemusela a spíš ta béžová, ale tak partnerka stejně moc oblečení ze kterého by byla vidět byť jen ramínka nenosí.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13647
20.7.20 15:19

Hele kde si přišel na to, že koupit přítelkyni podprsenku je dobrý dárek?
Rozhodně se netrefíš podle rad na intenretu.

Pokud má obvod hrudníku 85 cm, tak obod podprsenky 85 jí bude strašně volný, protože to je pružné.

To co linkuješ je předražený šunt, který bude tlačit každého. Pokud má pevnou postavu a drobnější prsa, tak se dívej po braletkách. A především se podívej jakou velikost má na té podprsence co nosí. Ona teda skoro spolehlivě neude nosti padnoutcí podprsenku, jako většina žen, ale alespoň nepřijde s 85A…

Ale jestli na tom trváš, tak ji vezmi někam, kde dělají brafitting a umožni ji zjistit, jak funguej skutečně sedící podprsenka.

Na ten brafitting chodí páry docela běžně a vlastně je to docela zajímavé rande- zajděte třea do caresse - a klidně to spoj s romantickým výletem do prahy, pokud jste mimopražští.

https://www.caresse.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
20.7.20 15:36

Na áčka stačí leukoplast. Ty prachy bych raději propil. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4320
20.7.20 15:41

Ja mam teda trochu jiny proporce, ale bez vyzkoušení bych si zrovna podprsenku nikdy nekoupila sama sobě natož někomu druhymu. Jinak se podivej jakou velikost nosí, na lístku to je určitě napsaný. Akorát každej obchod může mít to číslování trochu jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
20.7.20 15:45
@Anonymní píše:
Ano, je vysoká 178 cm a váží 55-58 kg (váha jí různě skáče). A dřív docela sportovala a dodnes nemá problem si zvednout svou 30 kg dceru. Takže i postavu má pevnou. A když jsem osobně držel metr v ruce a měřil si ji pod prsy, měla tam číslo 85, když se normálně nadechla. Při výdechu to bylo asi 81

V tom případě doporučuju ty 80A z H&M, mají i eshop a cena tuším 399, jestli si dobře pamatuju…mam bílou a černou a prakticky jiné nenosím, když teda nepočítám sportovní na cvičení a běh :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15193
20.7.20 15:49

Lindex má 85A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu