Pohlaví dítěte a libido

Anonymní
6.4.21 11:35

Pohlaví dítěte a libido

Co snížené libido? V předchozích dvou těhotenství v pohodě. Teď tragédie. Vůbec nemám na nic chuť… Měli ste to taky tak někdo? Co ste měli v bříšku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10416
6.4.21 11:44

Když jsem čekala kluka, mohla bych i 3× denně. Z holky Sahara :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1294
6.4.21 11:48

U holky ani pomyšlení, u kluka jsem mohla pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 11:49

První byl kluk a mohla jsem pořád, druhý taky kluk a chuť jsem neměla vůbec. Řekla bych, že pohlaví dítěte v tom žádnou roli nehraje.

• Citovat
  • Nahlásit
30169
6.4.21 11:54

To by mě zajímalo, jestli napíše čekatelka dvojčat kluka a holky. Nechápu, jak libido souvisí s pohlavím dítěte. Spíš má co do činění s tím, jak se celkově cítíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091
6.4.21 11:58

U prvního kluka jsem musela aspoň 3× denně, u druhého nic a teď třetí zase nemyslím na nic jiného, akorát pohlaví ještě teda nevím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
6.4.21 12:11

Mám dva kluky. U obou jsem chuť neměla, ale manžel byl jak utrzenej. Čím víc tehotnejsi, tím min se ovladal. S pohlavím to podle mě nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 12:21

Právě že mám dva kluky a teď taky zatím nevíme 😄 😄 kluky jsem věděla po prvním screeningu teď sem se to nedozvěděla 😃 a u mě teda taky sahara 😆 😆 😆

• Citovat
  • Nahlásit
8427
6.4.21 13:13

Mám dva kluky a holku a žádný rozdíl jsem nezaznamenala. Snížené libido jsem měla u všech třech a to ze 2 důvodů: dost mi tvrdlo břicho už od začátku druhého trimestru a taky jsem měla ke konci těhotentsví ke své drobné postavě poměrně velké břicho. No a s tvrdým bolavým balvanem na břiše se jaksi špatně tentononc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 02:18

Cekam dvojcata, pohlavi zatim nevime, ale chut je stejna jako kdyz jsem cekala kluka v prvnim tehotenstvi, i holku v tom druhem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat